Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 29 Ιουλίου 2020.

  1. Προφανώς !Απάντησα στην @Brt που ανέφερε την λέξη παραβίαση!
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Την οποία συνόδευσε με πρωτότυπη χρήση του flogger  
     
  3. Λυπάμαι αλλά δεν συμφωνώ. Ξανά λέω για άλλη μία φορά ότι τις μπάμιες τις μισώ. Πάντα τις μισούσα πάντα θα τις μισώ.. ακόμη κι αν τις μαγειρέψει με πολύ αγάπη και στοργή ο αγαπημένος μου .ο άνθρωπος που εμπιστεύομαι και νιώθω οικειότητα και καύλα ταυτόχρονα!! ..κι ας τις σερβίρει σε ένα υπέροχα στημένο πιάτο..κι ας τις έχει μαγειρέψει σε δέκα διαφορετικές παραλλαγές..
    Ακόμη κι αν τις μαγειρέψει ο πιο διάσημος μάγειράς του κόσμου ...! Απλά δεν θα τις φάω γιατί δεν μου αρέσουν..!
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Hard limit, και ειναι δικαιωμα σου να εχεις, να τα τοποθετεις και να μην τα παραβιαζεις.
    Οσο παιζεις συμφωνα με τους κανονες, εισαι με την σωστη πλευρα.
    Τα ορια μπορουν να ξεπεραστουν, κατω απο καποιες ειδικες συνθηκες και στιγμες, αλλα αυτο δεν ειναι αυτοματη εξελιξη σε μια σχεση.

    Προσοχη σε ανθρωπους που εχουν αυτοσκοπο να παραβιαζουν ο,τι να ναι, ειτε ειναι ορια, ειτε εμπιστοσυνη ή ακομα και στοιχειωδης κανονες λογικης.
     
  5. Ναι ρε φίλε είπαμε υπάρχει ασυμμετρία πάντα. Ενας μπορεί να είναι πιο όμορφος πιο έξυπνος πιο ψηλός πιο χιουμορίστας πιο εγωιστής πιο τεχνικά καταρτισμένος πιο έμπειρος πιο παχύς πιο οτιδήποτε ! ! η ασυμμετρία δεν μεταφράζεται ντε και καλά σε κυριαρχία και υποταγή!
     
  6. Ευχαρίστως να την κάνουμε όποτε θες.

    Το ότι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν απαντήσεις σε ερωτήσεις που δεν έχω καν σκεφτεί ακόμη τι σημαίνει ακριβώς? Σου είπα εγώ ότι ψάχνω κανένα φωτεινό παντογνώστη?που και αυτόν να έβρισκα τι να τον κάνω τον παπιρολαρουςμπριτανικα? Κανείς δεν με ξέρει καλύτερα από ότι με ξέρω εγώ όση φιλότιμη προσπάθειά κι αν κάνει. Επίσης για χιλιοστή φορά .. το "δεν βρήκες ακόμη τον κατάλληλο άνθρωπο ώστε να ξεπεράσεις το χ σκληρό σου όριο .." ακούγεται σαν το " είσαι λεσβία γιατί δεν γνώρισες ακόμη τον σωστό άντρα"! LOL!!!
     
  7. Discerning

    Discerning Contributor

    Δεν το πρόσεξες;

    .

    Eχεις ήδη δώσει απάντηση σε αυτό η ίδια

     
  8. Αφησα μία πιθανότητα στο δισεκατομμύριο να συμβεί έτσι για να μην είμαι απόλυτη θεωρητικά!
    Πρακτικά είμαι απόλυτη! Το σκληρό όριο της μπάμιας δεν θα το αγγίξει ποτέ κανείς ...