Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν απελευθερωνεσαι μέσα από ένα session

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Xenia sensual, στις 15 Ιουλίου 2021.

  1. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Καλησπερα όταν ξαφνικά ανακαλύπτεις ένα κομμάτι του εαυτού σου που δεν ήξερες ότι είχες και δεν μπορείς να πιστέψεις πόσο άνετα αισθάνεσαι με αυτό!!!!
    Δεν ξέρω αν και εσείς έτσι νιωσατε στις αρχές αλλά όσο προχωράει και γίνεται πιο απαιτητικός ο ρόλος μου ως υποτακτικης άλλο τόσο νιώθω πιο άνετα λες και απλά όλο αυτό το κάνω χρόνια δεν με ξενίζει τίποτα δεν μου φαίνεται κάτι περίεργο απλά είμαι εκεί και υπηρετώ και αυτό όλο δεν πίστευα ποτέ ότι θα συνέβαινε τόσο φυσικά. Όταν διάβασα για τον ρόλο της υπό πριν το τολμησω νόμιζα θα δυσκολευτώ πάρα πολύ ότι χρειάζεται προσπάθεια αλλα τελικά μου βγαίνει τόσο φυσικά βέβαια με τον κατάλληλο κυρίαρχο γιατί συνάντησα και αρκετούς που απλά δεν μπορούσαν να υποταξουν τέλος πάντων εμένα. Γιατί όλοι μπορούν να δείρουν αλλά να υποταξεις είναι κάτι τελείως διαφορετικό!!!! Και αυτό που ήθελα να πω είναι πως πέραν του σεξουαλικου που απελευθερωνομαι είναι και κοινωνικά πλέον το αποκαλύπτω σε όλο και περισσότερα άτομα για μένα και νιώθω τελεια!!!!
     
  2. iolanda

    iolanda Contributor

    Την πρώτη φορά που βρέθηκα σε D/s σχέση νόμιζα πως θα σκάσω από ευτυχία, ήμουν ερεθισμένη 24/7.
    Είχαν κατακλύσει τον οργανισμό μου οι ορμόνες σε τέτοιο βαθμό που κοιμόμουν και έτρωγα ελάχιστα και όμως ήμουν γεμάτη ενέργεια.
    Drug..
    Ένιωθα τόσο φυσικά στην υποταγή μου, σαν να είχα γεννηθεί για να του ανήκω.
     
  3. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Αχ χαίρομαι που είναι και άλλοι όπως εγώ δεν πίστευα ποτέ ότι να με δέρνουν να πονάω να είμαι γεμάτη μελανιές θα με καβλωνε τόσο πολυ
     
  4. iolanda

    iolanda Contributor

     
     
  5. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    ας ξεκινήσουμε από τα βασικά:

    δεν είναι ρόλος

    μπα, μην το λες

    ασφαλώς

    όμως εδώ μου τα μπερδεύεις:
     
  6. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Που τα μπερδεύω @sapfw ?
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    έχω την αίσθηση ότι μπερδεύεις την αλγολαγνεία με την υποτακτικότητα... αν όχι, mea culpa
     
  8. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Αλγολαγνεια τι είναι αυτό?
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Τι; Δεν μπορούν;;;
     
  10. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    εσύ τι λες; μπορούν;
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το εννοείς δλδ;
     
  12. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Ξεκάθαρα δεν μπορούν.