Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν η αγάπη της ζωής Σ/σου είναι...vanilla

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Σεπτεμβρίου 2007.

Tags:
  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Όταν η αγάπη της ζωής Σ/σου είναι...vanilla

    Aν ηταν η "αγαπη της ζωης μου" και με τρελαινε η εμφανιση του,θα αρκουμουν με λιγα kinky στοιχεια στα οποια θα εβαζα τα δυνατα μου να περναει καλα κι αυτος.
     
  3. lotus

    lotus Silence

    (Πολύ θα ήθελα να μάθω αν αυτή η σχέση υφίσταται ακόμη μετά από τόσα χρόνια.... αν ήταν όντως η αγάπη της ζωής....)
    Μπορεί να λειτουργήσει ....
    1. Τιθασεύεις τα πάθη σου και κυριαρχείς στον εαυτό σου (ή ψάχνεις τα πως και τα γιατί.... δύσκολοοοο που να τρέχουμε τώρα)
    2. Εκτονώνεις τα πάθη σου (προφανώς όχι στην/και με την "αγάπη της ζωής σου) και
    Αν δεν γίνει κάτι από τα δυο μάλλον θα σταματήσει να είναι η αγάπη της ζωής σου γιατί θα πέσεις στη λίμνη της γκρίνιας και της μιζέριας και δεν θα ξέρεις υποτίθεται τι σου φταίει γιατί απλά δε θα θέλεις να παραδεχτείς πολλά..... και
    3.Αν θες πραγματικά να ευτυχίσεις .... ενημερώνεις την "αγάπη της ζωής σου" για τα θέλω σου και ή έχει πάρει βαλίτσα και έχει εξαφανιστεί σε χρόνο dt (οπότε δεν ήταν τίποτα άλλο πέρα από μια ψευδαίσθηση) και έχεις κερδίσει και χρόνο ή μαζί βρίσκεται κοινή συνισταμένη ή "λύσεις" ισορροπίας (θέλει πολλά κιλά αρχίδια αμφοτερόπλευρα κι επειδή συνήθως επικρατούν φόβοι κι ενοχές το βλέπω λίγο ουτοπικό το σενάριο αν και το έχω δει να συμβαίνει και να είναι εκπληκτικό απλά το ποσοστό είναι απειροελάχιστο)