Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν ο Κ αφήνει το υ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Inexperienced, στις 23 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Παρακαλώ, εξάλλου εσείς με ρωτήσατε και σας απάντησα. Δεν είχα κανένα γκαϊλέ να το κάνω και δεν θα το έκανα αν δεν με ρωτούσατε.

     
  2. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Οι ερωτήσεις μου βγάζουν τη συζήτηση εκτός θέματος και γι' αυτό πρότεινα να το συζητήσουμε αλλού. Δεν τίθεται θέμα ικανοποίησης.
    Οι απορίες μου αφορούν τις απόψεις σας.
    Σας έγραψα" αν θέλετε" να αναλύσετε τις σκέψεις σας.
    Αν δεν επιθυμείτε να το συζητήσουμε, σεβαστό.
     
  3. Queen87

    Queen87 Contributor

    Δεν έχω κανένα πρόβλημα να συζητήσουμε ότι απορία έχετε αλλά δεν θα φτιάξω καινουργιο θέμα… μπορούμε να πάμε στο εκτός θέματος ή να μου στείλετε πριβέ. Να πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει την ερώτηση σας κ τι θέλετε να σας αναλύσω. Το μόνο που έχω καταλάβει είναι πως θεωρείτε ότι τα έχω κάνει λίγο σούμα και πως δεν συνάδουν τα γραφόμενα μου με το νήμα.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όχι μόνο, γονατίζεις/χτυπιέσαι στα πατώματα και μετά θα έρθει η συγχώρεση.   
     
  5. τα προσωπικά βιωμαματα οι πραξεις μας χαρακτηριζουν ως ανθρωπους. οχι τα λογια . η συγγνώμη εν τελει μια "λεξη" ειναι. αν μου δεν μού χαν σουρει εδω τα εξ αμάξης ορισμένοι μπορει να μην ελεγα τίποτα.
     
  6. στη σχεση και μονο στη σχεση μου το εχω κανει. στα λαθη μου που πλήγωσαν το άλλο μισο. χωρις την επιμαχη λεξη.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ρομαντικό αγόρι. 

    Οι πράξεις μετράνε.