Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ύμνος στο Μουνί

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 16 Μαρτίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ναι, ναι, επικροτώ. Έπος θέλεις, έπος θα γράψουμε. The Saga of the Never-Sagging Boobs. 
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ποιος θα το αναλάβει να το κάνει;
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    H Dolly Parton υποθετω! 
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πάρτον ξεπάρτον, εγώ το χαβά μου...Indulge me...


    «Πούτσος. Πούτσος, πούτσος, πούτσος. Μουνί. Μουνάρα, μουνί τριχωτό, ζεστό, νόστιμο και βρωμούσικο. Μουνί πουτανιάρικο, μικρούτσικο.

    Τίποτα. Κάποτε με τέτοια στιχάκια τα κατάφερνα να χύσω, ή τουλάχιστον μου’ ρχόταν η όρεξη. Έλεγα βρωμόλογα κι ύστερα γελούσα, αν ήμουν με κάποια παρέα. Αν ήμουν μόνη τα σκεφτόμουν, τα ψιθύριζα κι ύστερα έχωνα τα χέρια στο κυλοτάκι μου, γρήγορα γρήγορα, με το’ να μάτι στην πόρτα και τ’ αυτιά τόσο τσιτωμένα που άκουγα τις σκάλες να τρίζουν. Μεγάλη τρομάρα. Κι ύστερα βέβαια μου ‘ρχόταν να το κόψω εκείνο το χέρι μου, αλλά πάλι ήταν τόσο ωραία, μια μεγάλη μουσκεμένη ευτυχία, σαν πόνος, μια πνιγμένη μικρή κραυγή…

    Πούτσος πρησμένος, πούτσος σκληρός, με το πετσί του, πετσί πέτσινο και το κεφάλι χωρίς πετσί: έχω πιάσει εφτά κιόλας. Δε μού ‘καναν και μεγάλη εντύπωση. Όμως δεν είναι όλοι ίδιοι: είναι κάτι σαν αρρωστιάρικοι κι άλλοι πάλι που σκάνε από υγεία. Άλλοι γεμάτοι ζάρες κι άλλο σφιχτοί και τσιτωμένοι και λείοι. Ουφ, έτσι κι αλλιώς δε μού ‘ ρχεται: βγάζω τις πιτζάμες μου και ξαπλώνω ανάσκελα, σαν πεθαμένη.

    Συγκεντρώνω την προσοχή μου στο πρόσωπο Εκείνου…α, επιτέλους να ‘μαστε: το κρεβάτι καίει κάτω απ’ το κορμί μου. Το μουνάκι μου ουρλιάζει, με τσιτωμένο δάχτυλο συμμορφώνομαι στις επιθυμίες του, μπρος πίσω και όλο πιο βαθιά, ώσπου ακούω κάτι σαν πλατς – πλουτς, μετά το βγάζω και ανεβαίνω ψαχτά ως το βουναλάκι (γλωσσίδι, σκανδάλη: πώς μου αρέσουν αυτές οι πλάγιες εκφράσεις, πιο βρώμικες απ’ τις ίδιες τις λέξεις) και το κουνάω δεξιά αριστερά, οριζόντια, γλυκά, υπομονετικά, αχόρταγα, όλο και περισσότερο, όλο και πιο γρήγορα, τώρα τρέχω, ενώ η σπονδυλική μου στήλη καμπουριάζει σαν της γάτας…

    Όταν έρχεται η κορύφωση και δεν αντέχω άλλο, κλείνω τα μάτια για να ντρέπομαι λιγότερο.»

    (Ρόκκο και Αντόνια, «Γουρούνια με Φτερά»)
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γιατι δεν παιρνεις τα φαρμακα σου βρε, ε?
    Χαχαχαχαχα, οπως και να εχει εισαι αξιολατρευτη Ντορακι!
    Και με το παραπανω! 
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Το μόνο φάρμακο για όλους μας, καλή μου Μιρέλλα, είναι αυτό:

    a hair of the dog that bit us.
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ultimate Alien Collection
     
  8. masterattilas

    masterattilas Regular Member

    Απάντηση: Ύμνος στο Μουνί

    Το μουνι δεν ειναι αρνι να το βαλεις στο παχνι .Το μουνι θελει παιγνιδια και εναν πουτσο με αρχιδια!
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Ύμνος στο Μουνί

     
     
  10. female

    female Contributor

  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    απαπαααααααα. εγω ειμαι αυτος!!!!!!!!! Δωρουλα? Για μενα δεν λες?

    Τι να γραψω για το μουνι γαμωτο? Αφου ειναι απο μονο του ενα ποιημα.... (και δυο ποιηματα μερικες φορες) Ομως μπορω να του βαλω μουσική, και να γινω πλουσιος μια μερα......
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    αμάν με τα φρούτα βρε female!