Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος peterpap27, στις 12 Απριλίου 2007.

  1. peterpap27

    peterpap27 New Member

    ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ? ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΨΑΧΝΩ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΣΩ INTERNET.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΤΙ? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΙ ΑΦΕΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ.
    ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Γι αυτο να κατεβειτε σε διαδηλωση διαμαρτυριας.
     
     
  3. subidio

    subidio New Member

    Απάντηση: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑΣ

    Ειμαστε οντως πολλοι
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Μάζεψε και τους άλλους από την Θεσσαλονίκη και κατεβείτε στην Αθήνα να κάνετε διαδήλωση όπως είπε και η Εύα  
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Σεβαστό το πρόβλημά σου, αλλά γιατί πρέπει να φωνάζεις (βλ. κεφαλαία);    
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    part of the demonstration ...
     
  7. sleve25

    sleve25 New Member

    Απάντηση: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑΣ

    το προβλιμα ειναι σοβαρο συμπασχω και γω μαζι σου ψαχνω και γω εδω και ενα χρονο αλλα τιποτα και ειμαι διαθετιμενος να ταξιδεπσο και σε ολη την ελλαδα κιολας
     
  8. george_slave_36

    george_slave_36 New Member

    Να θυμάστε πάντα, τα δύσκολα αξίζουν πιο πολύ.
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Ότι αξίζει είναι δύσκολο  
     
  10. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑΣ

    Ειναι Ελληνικο τοπικο το προβλημα. Ας πουμε Αμερικη και Αγγλια δεν υπαρχουν
    τετοια προβληματα. Ισα ισα το αντιθετο. Σε καθε γειτονια και συνοικια , ανοιγεις ενα
    τηλεφωνικο καταλογο και υπαρχουν ποιο πολλες αφεντρες απο οτι πιτσαριες και
    σουβλατζιδικα.

    Το μονο που μενει να κανουν εκει περα ειναι να αφηνουν και
    διαφημιστικα φυλλαδια κατω απο την πορτα του σπιτιου σου...
    (αν δεν το εχουν κανει ακομα   )

    Κατα τα αλλα δεν ξερεις τι να πρωτο διαλεξεις. Σε ολα τα χρωματα, σχηματα
    και μεγεθη, σε ολες τις διαστροφες, με εξιδικευση της εξιδικευσης στο τελος
    Θα ειχες προβλημα αναποφασιστικοτητας....

    Απλα η Ελλαδα ηταν και ειναι εδω και πολλα χρονια πατριαρχική.

    Ποιο ευκολο ειναι να ψαξεις πως θα μετατρεψεις Vanilla σε Mistress παρα να βρεις
    Mistress ετσι οπως την φανταζεσαι.  
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αφεντρες υπαρχουν .... αλλα σας βασανιζουν δια της απουσιας τους ... χα ... δεν το ειχατε σκεφτει αυτο ? .... εδω ακομα δεν εχετε συναντηθει καν και η ζωη σας μοιαζει μαρτυριο διχως αυτες .... ε .. αυτο δεν ειναι το νοημα ? ...

    Αγαπητες Αφεντρες .. προτεινω να στειλετε την παρακατω επιστολη στους ενδιαφερομενους ..

    "σκλαβε.....
    οταν θα λαβεις τουτη την επιστολη ειναι βεβαιο οτι θα εκπλαγεις.... δεν με γνωριζεις και σιγουρα δεν σε γνωριζω ουτε και εγω ... Ειμαι η Αφεντρα σου που ποτε δεν ειχες σκλαβε .... κατω το βρωμικο χερι σου ανοητε .. δεν σου συστηνομαι .. σου γνωστοποιω μια κατασταση ... Το μονο σιγουρο στην ζωη σου ειναι οτι ποτε δεν θα με γνωρισεις... μπορεις δεν μπορεις να ζησεις με αυτο εγω χεστηκα .... ηλιθιε .. μη ξερογλιφεσαι .. ΜΙΛΑΩ τωρα .... Το λογο που ποτε δεν θα με συναντησεις φυσικα τον γνωριζεις .... δεν εχεις κανενα απολυτως ενδιαφερον για μενα .... Γιατι να επεβαλα στον χωρο μου και την δικη σου παρουσια ? .... αν μου πεις εναν μονο καλο λογο ισως να αξιζει ο χρονος μου για τουτη την επιστολη ... οταν αυτος ο ενας καλος λογος μπορει να συνοδευτει και απο αλλους χιλιους ... τοτε πιστε μου σκλαβε θα ερθεις να με βρεις ....
    κλεινοντας αυτη την γνωστοποιηση θα ηθελα ακομη να ξερεις οτι περναω παρα πολυ καλα .. και χωρις τις δικες σου υπηρεσιες ... υπεβολικα καλα ... γιάυτο μην παιρνεις θαρρος και ελπιδες για το μελλον απο την παρουσα επιστολη .... θα ειναι το ιδιο χαλια οπως ειναι και το παρον σου ... απλα ηθελα να το ξερεις και επισημα ..... αυτα
    θα σου ελεγα να περνας καλα , μα ψεμματα δεν λεω ....
    Μια γυναικα που περνα καλα ...(μην της το χαλασεις με την παρουσια σου) "
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood ευχαριστώ πολύ για την ιδέα, δεν το είχα σκεφτεί αυτό