Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΠΟΡΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Βλεπω οταν γραφη μια μιστρες αγγελια και ζητα σκλαβο απαντουν εκατονταδες εαν γραψη ενας μαστερ και ζυτα σκλαβα δεν βλεπω απαντησεις αφου το φυσικο εινε να γινετε το αντιθετο λογο του οτι το θυλικο εκ φυσεος εινε παθυτικο και υποταγμενο στο αρσενικο αυτο το βλεπουμε ακομα και στα ζωα [ θα μου πητε τωρα τι εινε φυσικο ] αυτο εινε ενα αλλο θεμα για αλλη συζητιση περιμενω απαντησεις   ?
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Μαλον τεις τρωμαζουμαι.
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Είναι πολύ φυσιολογικό.
    Αναλογία fem-Dommes προς subs-slaves είναι 2-3%, οπότε έχουμε να διαλέγουμε οι Mistresses  
    Όσο για Αφέντες..........αναμείνατε στο ακουστικό σας

    Υ.Γ. Οι καλες υποτακτικές είναι μετρημένες και όλες πιασμένες
     
  4. female

    female Contributor


    Είμαι βέβαιη οτι υπάρχουν και διαμάντια που δεν έχουν αναγνωριστεί ακόμα πλήρως για την αξία τους...
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    I'll drink to that! Προφανώς υπάρχουν διαμάντια τα οποία φοβούνται/ντρέπονται για το ΤΙ είναι, οπότε σκοπός μας είναι να τα βοηθήσουμε αυτά τα διαμάντια να λάμψουν με όλη τους τη δύναμη σα να ήταν τα πιο λαμπρά αστέρια στο σύμπαν...
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το θυλικο εκ φυσεος εινε παθυτικο και υποταγμενο στο αρσενικο αυτο το βλεπουμε ακομα και στα ζωα

    sory για την εκτος θεματος παρεμβαση αλλα αυτο συμβαινει μονο στις μεγαλοσωμες ρατσες , αντιθετα στις μικροσωμες , λογω της αναγκης της κυοφορησης , τα θυληκα ειναι μεγαλυτερα .. τελος να μην ξεχναμε και τα ειδη που το αρσενικο θανατωνεται μετα την συνουσια ... Μαστερς βαρατε να παρουμε εκδικηση για τους μικροσωμους συγκατοικους του πλανητη μας ....   .. : "Βρε ατιμη .. η ταραντουλα σου εφαγε το φιλο μου τον Παντελη που της γνωρισα ? ... πααατ"
    οσο για την απορια , μου φαινεται οτι ξεχνας το PM ....
     
  7. gaby

    gaby Guest

      λολ καλύτερα στην αρχή και μετά να σας βλέπουμε για καλούς καλότατους παρά αργότερα να τρομάζουμε...
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Δεν πέζεσε 
    Ίσε κε πολοί τρωμακτοικώς τοίπως SadalMelik  
    Τώρα πόσοι θα με μουτζώνουν γι αυτό??????
    God only knows