Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 28 Αυγούστου 2008.

?

Τι σας αρέσει να βλέπετε στις βδσμ τσόντες;

  1. Θεματολογία που ανταποκρίνεται στο στάτους σας;

    24 vote(s)
    55,8%
  2. Θεματολογία άσχετη με το στάτους σας;

    4 vote(s)
    9,3%
  3. Οτιδήποτε

    12 vote(s)
    27,9%
  4. Κάτι που ξέχασες να βάλεις στο πολ, μπούφο.

    3 vote(s)
    7,0%
  1. cider

    cider Kitchen master

    Όταν βλέπετε τσόντες με βδσμ περιεχόμενο τι προτιμάτε.

    Προσωπικά θέλω μόνο να βλέπω άντρες να κυριαρχούν σε γυναίκες. Ούτε γυναίκες σε γυναίκες, ούτε γυναίκες σε άντρες, ούτε άντρες σε άντρες, ούτε καν self-bondage.

    Παρακαλώ τις απόψεις σας. Επίσης παρακαλώ να αποφευχθούν ποστ του τύπου "δεν γουστάρω να βλέπω τσόντες", "όποιος βλέπει τσόντες έχει πρόβλημα" και άλλα τέτοια -- το πολ είναι για όσους βλέπουν. (Δεν θα ζητήσω απο τους mod να τα διαγράψουν, αλλά ίσως ζητήσω να τα μεταφέρουν σε ξεχωριστό νήμα).
     
  2. nighty

    nighty New Member

    Η γραμματεας σε γραφειο νομιζω ειναι απο τις αδυναμιες μου.(Όχι βεβαια σε τόσο λαιτ καταστασεις όπως το ομωνυμο φιλμ) Ίσως αν πραγματοποιησω τη φαντασιωση μου αυτη να προσανατολιστω μετα σε κατι αλλο...
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    Μαζί σου, αδέρφι... Μόνο M/f (ανεξαρτήτως του πόσα "Μ" και πόσα "f" βεβαίως) κι εγώ...
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Άντρες να κυριαρχούν σε γυναίκες.
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    Μ/f
    F/m
    Mm/f
    m/Ff
    M/m
    m/m
    f/f
    F/f

    κλπ πιθανοί συνδυασμοι.. ως προς τον αριθμο κ ως προς τους ρόλους..  
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Άντρες να κυριαρχούν σε γυναίκες και γυναίκες σε γυναίκες
     
  7. DominaArsAmatoriaΑugusta

    DominaArsAmatoriaΑugusta Regular Member

    Γυναίκες να κυριαρχούν σε άντρες.
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    ΜικραΨεμματα .. εισαι εσυ ; ... τοκ τοκ ... θα ελεγα οτι καποιος αλλος μπηκε στο δαχτυλο που πληκτρολογουσε ..... ή απλα υπαρχεις για να επιβεβαιωνεις οτι κανω λαθος οταν λεω πως οι Ελληνιδες δεν εκφραζουν την σεξουαλικοτητα τους .... παντως ηταν ευχαριστη εκπληξη ....

    προσωπικα με εκφραζει το στατους μου και με καλυπτει πληρως στην ερωτηση του νηματος .... η διαθεσιμες ταινιες δεν καλυπτουν την φαντασια μου .....
     
  10. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    Γυναίκα -κατά προτίμηση μελαχροινή- σε γυναίκες (αλλά χωρίς να φαίνεται αηδιαστικά στημένο).
     
  11. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Κυρίως Άντρες να κυριαρχούν σε γυναίκες αλλά όχι μόνο αυτό. Οτιδήποτε δεν είναι στημένο, μονότονο, "μια απο τα ίδια". Αδυναμία μου το κλασικό γαλικό πορνό.
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    Υπομονή... Άκουσα ότι γυρίζονται τώρα κάτι καινούριες, με Χερουβείμ και Σεραφείμ...