Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπημενα ειδη πονου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. vintor

    vintor Being served by unique @Zefi Premium Member

    Αγαπημένη μου πρακτική... και όχι μονο πίεση!
     
  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Στόμα, στήθος, κώλος. Αυτά ως σημεία αναφοράς. Για τις πρακτικές δεν υπάρχει τέλος  

    Βέβαια πρωτεύοντα ρόλο παίζει πάντα η παρτενέρ και το τι "βγάζει" με τον τρόπο της. Και προσωπικά είμαι λάτρης του "κυρία έξω δίχως δικαιώματα, πρόθυμη και αχόρταγη στα ...λοιπά"  
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2023
  3. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Αγαπημένος και λατρεμένος ο πόνος του ξεκωλιάσματος...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αγάπη μεγάλη να προξενώ και να θωρώ κοκκινισμένες τρυπούλες   
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Αν προξενείτε μόνο ή αν θωρείτε μόνο, είναι ποινικό αδίκημα και έχει συνέπειες.

    Ευτυχώς κάνετε αυτό που προβλέπεται!
     
  6. athensbottom98

    athensbottom98 New Member

    Στάξιμο κεριού σε ολο το σωμα .. αργα και βασανιστικά   οπως και niplle clamps/μανταλάκια
     
  7. Fortinbras

    Fortinbras New Member

  8. Nippleringlover

    Nippleringlover New Member

    Needle play στις ρωγες...τρελαίνομαι...
     
  9. silviasl

    silviasl H Sulvia Tou

    Βασανισμός αιδοίου!Πόνος και ηδονή.Απο ένα σημείο και μετά ,όταν η σάρκα προσαρμόστηκε ,οι οργασμοί μου είναι απανωτοί ενώ η κλειτορίδα και τα μουνόχειλα γίνονται κατακόκκινα..
     
  10. Nippleringlover

    Nippleringlover New Member

    Πολύ ενδιαφέρον! Έχω την "ατυχία" , η γυναίκα μου να ξενερώνει με πόνο στο αιδοίο της.
     
  11. Lesbian Hot Babe

    Lesbian Hot Babe New Member

    Ότι έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα με στέλνει . Μαστίγωμα απαλό προς το παρόν , χαστούκια στα κωλομέρια , δαγκωματιές ,τράβηγμα μαλλιών . Αυτή η αίσθηση ότι ελευθερώνομαι περισσότερο από ποτέ και να θέλω κι άλλο μέχρι εκεί που θέλω να νιώσω αδύναμη και να αφεθώ σχεδόν λιπόθυμη για ένα ατελείωτο γαμήσι. Από πίσω φυσικά.
     
  12. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι