Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπημενα ειδη πονου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Οχι φυσικα, επαιζα το γιατρο, οχι τον οδοντιατρο.
     
  2. Kαλά, μη μου κλαις. Θα τον διώξω εγώ. Εντάξει?
    Αφού πάρω την τανάλια...
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Εχω υψηλότατα επίπεδα αντοχής στον πόνο. Αν αποφασίσω πως δεν πονάω, δεν πονάω. Και, κυρίως, δεν δείχνω ότι πονάω.
    Δεν φοβάμαι μήπως πονέσω στον οδοντίατρο, με πονάει, με τον κακό τρόπο, το μυαλό μου που εισβάλλει ετσιθελικά με τα εργαλεία του και τα μάτια του στο στόμα μου.
     
  4. Και δε μπορείς να πεις το safe word...
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Σε περιμενω    

    Tooth challenge !!!!!!
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    χαχα!
    Όχι για τον προφανή λόγο, όμως! Λόγω εγωϊσμού! Σιγά μην του δώσω την ικανοποίηση της στιγμιαίας παντοδυναμίας του πάνω μου  
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Λέιζερ ΚΑΙ μεσοθεραπεία, χωρίς αναισθητικό, μέχρι να τρέξει αιματάκι...
    ΥΓ Για τον οδοντίατρο τα χουμε ξαναπεί, απονεύρωση, σφράγισμα, καθαρισμός, χωρίς αναισθησία, όχι ότι γουστάρω, αλλά τον αντέχω κανονικά...
    Με τις ενέσεις, δεν ξέρω τι γίνεται, μπορώ και τις κάνω μόνη μου στον εαυτό μου, όταν χρειάζεται, αλλά και το needle play εξιταριστικό μου φαίνεται, πολύ, χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω τον λόγο...δεν ξέρω δλδ αν είναι η αίσθηση ή η ιδέα...
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor



    Για να απαλύνουμε λίγο έστω τον πόνο σου αλλά και την αίσθηση αυτή, την επόμενη φορά να σκεφτείς ότι ΔΕΝ είναι ο μετροπόντικας. ΟΥΤΕ εσύ τούνελ προς διάνοιξη  

    Αν το έκανα χειρότερο πάλι, είμαι έτοιμος να κρυφτώ στο 1ο τούνελ.
     
  9. Το ήξερα οτι δεν είναι κορίτσι του one tooth stand...
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

  11. Καλά εσύ έχεις πάει την αντοχή στον πόνο σε άλλα επίπεδα. Δε θα μου έκανε εντύπωση αν έλεγες πως κοιμάσαι στα καρφιά...
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor