Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπημενη Φραση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 16 Ιουνίου 2007.

?

Ποια φραση θα επιλεγατε εσεις προς την Κυρία σας?

Poll closed 1 Ιουλίου 2007.
  1. Μαλιστα Κυρια

    50,0%
  2. Μαλιστα Αφεντρα

    37,5%
  3. Μαλιστα <και το ονομα της κυριας>

    12,5%
  1. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Ποια φραση θα βρισκατε εσεις ποιο ερεθιστική προς την Κυρία σας?
     
  2. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    To Yes Mistress είναι πιο ωραίο...
     
  3. slaveonios

    slaveonios New Member

    εγω παλι απαντω με το ''μαλιστα θεα μου!!!''
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Πονάς;

    (Δεν είναι στις επιλογές αλλά καλό είναι να την βάλεις.)
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Καθώς το Poll απευθύνεται αποκλειστικά σε άνδρες υποτακτικούς, δεν καταχώρησα την ψήφο μου αλλά θα την αναφέρω εδώ. Η φράση "Μάλιστα Κυρία" είναι ότι πιο αισθησιακό μπορεί να πει ο σκλάβος μου. Αν είναι δυνατόν να προφέρει τις δύο λέξεις σαν μία, είναι ακόμη καλύτερα.
    Αν το Poll δεν περιλάμβανε τις τρεις επιλογές αλλά ρωτούσε απλώς την αγαπημένη μας φράση, θα έγραφα ακριβώς αυτήν.
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    Εμενα παλι με ενοχλουν φρασεις του τυπου "μαλιστα,κυριε,μαλιστα,αφεντη κλπκλπ"...
    "ενταξει,αλεξη" ή "αμεσως" ή και τιποτα στη τελικη,αρκει να κανει αυτο που του λεω οσο πιο γρηγορα και σωστα γινεται..
     
  7. Zondag

    Zondag Regular Member

    Μάλιστα Κύριε ή Κυρία αναλόγως...Δεν υπάρχει κάτι τόσο απλό και τόσο ερωτικό μαζί.
     
  8. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    Η υποτακτική πλευρά μου ψηφίζει το "Μάλιστα Κυρία".. Απλό κι ερωτικό! Η αγαπημένη μου φράση πάντως (και κατά τις πλείστες φορές χρησιμοποιούμενη) είναι η εξής: "πέσε στα γόνατα και προσκύνα το Βουδά, μωρή καργιόλα".. Κάβλα!! ειδικά όταν εκτελεί την εντολή με ζήλο  
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    χαχαχαχα!
     
  10. naida

    naida Regular Member

    Δεν νομίζω πως στην πραγματικότητα το πολλ απευθύνεται αποκλειστικά σε άντρες υποτακτικούς. Εκτός κι αν η Κυριαρχία έχει φύλο.
     
  11. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: Αγαπημενη Φραση

    Οντως η Κυριαρχια δεν εχει φυλλο, αλλα η αληθεια ειναι πως οταν δημιουργουσα
    το poll στο μυαλο μου ειχα ανδρικη δημοσκοπιση υποταγης προς κυριαχικα θυληκα... 

    Τωρα παρατηρω οτι η δημοσκοπηση γενικευτηκε και τα αποτελεσματα της πλεον
    δεν μπορουν να αφορουν το συγκεκριμενο δείγμα που ειχα αρχικα ορισει...

    Παει ! Μου την καταστρεψατε                  
     
  12. naida

    naida Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Αγαπημενη Φραση

    χαχαχα   Έπρεπε να αναφέρεις νομίζω Yianni ποιό θέλεις να είναι το target group της ερεύνας σου. Η Syrah σε αντίθεση με μένα πολύ σωστά δεν ψήφισε γιατί μάλλον σκέφτηκε αυτή την παράμετρο.Οπότε αν βγάλεις και μία ψήφο απο το Μάλιστα Κυρία η δημοσκόπηση σου είναι σαν καινούρια και δεν καταστράφηκε