Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 10 Ιανουαρίου 2006.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Αιδοιολειχία

     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Μην ξεχάσετε να το τυπώσετε για να το έχετε ως εγχειρίδιο στην κρίσιμη εκείνη ώρα 

    Αν χτυπιέται σαν χταπόδι από την ηδονή, δέστε την χειροπόδαρα. Βοηθάει. Ειδικά όταν η γυναίκα διαθέτει μεγαλύτερο εκτόπισμα από εσάς.

    Ωραία τα τροπικά δάση αλλά εγκυμονούν κίνδυνους (δεν κρύβουν όλοι έναν Ιντιάνα Τζόουνς μέσα τους!). Προτείνω σε αυτούς που θα ξεκινήσουν το άθλημα, να αρχίσουν με ξυράφι και αφρό βλέποντας λίγο από Κούρεα της Σεβίλλης.

    Αυτά προς το παρόν...
    Η θεία Αστάρτη θα ξαναβρίσκεται μαζί σας αύριο.

    Φιλάκια

    Αστάρτη
     
  3. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Εχω να παρατηρήσω , οτι είναι εξαιρετικό το ποστ του Χάινριχ φον Κλάιστ και ιδιαιτέρως κατατοπιστικό για όσους θελουν να μάθουν. Βεβαιως αγαπητε Χάινριχ εχω την πληροφόρηση οτι υπάρχουν και περαιτέρω τεχνικές , παρεμφερείς και εξίσου αισθησιακές.

    Οσο για το ..δεσιμο που είπε η φιλη Astarty πιστεύω οτι σαφώς θα συμβάλει στη μεγαλύτερη διέγερση και ικανοποίηση.  

    αυτά γιατι είναι και μεσημέρι...(λολ)
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Αιδιολειχία

    Κολακευμένος αγαπητή μου...
    Ελπίζω η πληροφόρηση να γίνει εμπειρία ώστε να την μοιραστείς μαζί μας.
    Το ίδιο ισχύει και για την αγαπημένη μου Astarty αυτό με το δέσιμο τολμώ να πω μου διέγειρε την…….φαντασία
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Πολυ ωραια δοσμενο κειμενο. Ποιος σου ειπε Χαίνριχ οτι δεν εισαι συγγραφεας?
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Δε θα ασχοληθώ με το κείμενο λογοτεχνικά, αλλά για την αίσθηση που συμπυκνώνεται στη λέξη "τριαντάφυλλο".

    Όταν ανοίξουν τα πανέμορφα της πόδια σταθείτε και κοιτάξτε προσεκτικά αυτό που αντικρίζετε ......

    Ηταν τότε που αγνοώντας κάθε λογική και παραβιάζοντας κάθε κανόνα προφύλαξης χάθηκα ανάμεσα στα πανέμορφα πόδια της μιγάδος ευτελούς πόρνης.


    ΥΓ. Ευτυχώς χωρίς συνέπειες.
     
  7. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    RE: Αιδιολειχία

    Αγαπητέ μου ΚύριεG δεν σου έμαθαν το ρητό των προγόνων μας "Μη χώνεις τη μύτη σου και τη γλώσσα σου παντού"; Αστειεύομαι...

    Όσο για το κείμενο του Κυρίου Χάινριχ_φον_Κλάιστ, πολύ καλό αλλά μια και αναφέρεται στους νεότερους θα έπρεπε να τους ενημερώσει και για τα κριτήρια επιλογής του τριαντάφυλλου που πρόκειται να τρυγήσουν.
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Να τολμησω να ρωτησω αν η υπογραφη του συγγραφεα εχει σχεση με το υπεροχο κειμενο που μας χαρισε?  
     
  9. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Κύριε Χάινριχ_φον_Κλάιστ πολύ όμορφο κείμενο....

    ... θυμήθηκα και την εξάσκηση κάποιων νέων... έριχναν έναν φελλό 1289]σε ένα ποτήρι νερό και τον έσπρωχναν με την γλώσσα για ώρα καθημερινά. Το σκεπτικό ήταν να γυμνάσουν την γλώσσα σε ταχύτητα, αντοχή και ένταση.
    Όταν το είχα ακούσει είχα γελάσει, αλλά όχι όσο τώρα που έκανα την αντιπαράθεση του tongue training των αγοριών εκείνων με την δική Σας αξιοζήλευτη τεχνική και ερωτικότατη περιγραφή.

    Ευχαριστώ  
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Αν (μάθουμε και) ξεχάσουμε την τεχνική, τότε μπορεί να κάνουμε τέχνη.
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Τέχνη, αυτό είναι σίγουρο, γιατί στην Τέχνη πολλά εννοούνται, ακόμα και αν δεν είναι εντελώς απτά. (Όπως και εδώ συναισθήματα κ.λπ.)
     
  12. G_E

    G_E Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Μολις συνειδητοποίησα πως άλλη η αιδιο.... (να το πω με τ' ονομά του?) του Κυριάρχου, άλλη του εραστή που θελει να διατηρήσει τη φήμη του και άλλη του σκλάβου.

    Παντως η αιδιο......., σε ροδαλά αιδιάκια είναι απόλαυση.