Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιδοιολειχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 10 Ιανουαρίου 2006.

  1. Hliostalaxth

    Hliostalaxth Guest

    RE: Αιδιολειχία

    Αγαπητε Χάινριχ_φον_Κλάιστ, είναι έκδηλος ο επηρεασμος σας απο το θαλασσινο ερωτογραφημα του Εμπειρικου... Θερμη παρακληση, συνεχιστε την επαναληπτικη αναγνωση. Ειμαι σιγουρη οτι στο μελλον θα μας χαρισετε και αλλα αξιομνημονευτα γραπτα.

    Φιλικα

    p.s. Ναι, ευγενειας ειναι....   (ξερετε σε τι αναφερομαι..   )
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: Αιδιολειχία

    Η ουσία είναι ότι ο Θεός εμάς τις Κυρίες μας έκανε εξαιρετικά πολύπλοκες.
    Έχω ακούσει ότι πολλές γυναίκες νιώθουν διέγερση αλλά δεν φτάνουν σε οργασμό με την πράξη της αιδιολιχείας.

    Δεν μπορώ να ξέρω αν φταίει ο παρτενέρ η μια κακιά τεχνική, η ακόμη και η ψυχολογική κατάσταση της ίδιας γυναίκας που θα έπρεπε υποτίθεται να το απολαμβάνει. (απαράδεκτες οι βιαστικές, οι βίαιες και οι άγαρμπες κινήσεις γενικά)

    Έτσι πολλές υποκρίνονται τον οργασμό που δεν έχουν για να μη στεναχωρήσουν τον σύντροφο τους και με αυτό τον τρόπο γίνονται περισσότερο δυστυχισμένες.

    Μη ξεχνάτε ότι οι άντρες κι ευκολότερα φτάνουν σε οργασμό και όταν φτάνουν φαίνεται. Δυστυχώς ούτε πότε τελειώνουμε είσαστε σίγουροι κι ούτε έχει βρεθεί επιτυχημένη μέθοδος που να εξασφαλίζει τον οργασμό.


    Τέλος διαφωνώ στην ύπαρξη σχολών για ότι θα έπρεπε να υπάρχουν σχολές Αιδιολειχίας.
    Καμία σχολή η επίδειξη δεν είναι ικανή να αντικαταστήσει το πάθος που βγαίνει εκ των έσω μας για τον ερωτικό μας σύντροφο και γίνετε Τέχνη και όχι τεχνική στο sex.
    Όταν υπάρχει έμπνευση και κατάλληλη ατμόσφαιρα σε συνδυασμό με αισθησιασμό και πάθος που προέρχεται και από τους δυο τότε και μόνο τότε όλα είναι πιθανά να συμβούν.

    Κάνοντας την πράξη αυτή πρέπει να του "μιλάς" να το νιώθεις, να το αφουγκράζεσαι.

    Τέλος να επιστήσω την προσοχή σας σε όλους τους λάτρεις της αιδιολιχείας,. ότι θα πρέπει να γνωρίζεται καλά το τριαντάφυλλο που θέλετε να λατρέψετε διότι ακόμα και αυτά τα θεσπέσια λουλούδια μπορεί να έχουν αγκάθια. (οσμή, όψη, χρώμα υγρών κλπ)


    Χάινριχ_φον_Κλάιστ γίνατε ένας εμπνευσμένος από το αιδοίο συγγραφέας και αν όλα αυτά που γλαφυρά περιγράψατε τα ζείτε και τα πράττεται ....είσαστε και ιδανικός εραστής για την εκάστοτε ερωτική σας σύντροφο.

    Ομολογώ ότι ερεθίστηκα...διότι ναι, η Αιδιολιχεία όπως είπα είναι Τέχνη...και μάλιστα θέλει ικανότατο καλλιτέχνη για να την αναδείξει σε Οπερέτα των αισθήσεων.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Η ανάγνωση των απαντήσεων – σχολίων σας έχει την ικανότητα να αναδημιουργεί έναν χώρο ηρεμίας. Σας ευχαριστώ όλους για αυτό .
    Οι απόψεις όλων σας είναι ικανές να ανακαλέσουν αναμνήσεις και να ξυπνήσουν αισθήματα .

    Υ.Γ. Μπορεί το «εθνικόν φαγητόν» των «εραστών Ελλήνων » είναι το SUCHI, αλλά κάποιοι άλλοι προτιμούν το πιο πλούσιο σε γεύσεις Imam-bayildi
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Η θεία Αστάρτη ξαναχτυπά…

    Μοιάζει με τριαντάφυλλο ας μυρίζει ως τριαντάφυλλο!
    Αποφύγετε τους πολλούς καφέδες. Τα υγρά σας γίνονται πικρά. Θα σκύψει ο διψασμένος να ξεδιψάσει και θα αναφωνήσει σε παράφραση γνωστού ρεμπέτικου «Σκύλα με πότισες με φαρμάκι»!
    Ο χυμός του ανανά γλυκίζει τα κολπικά υγρά.
    Περιττό να σας πω πως αυτά ισχύουν και για το άλλο φύλο. Να τα καταπιούμε αγαπητοί μου κύριοι αλλά μην τρέχουμε στα νοσοκομεία από δηλητηρίαση!

    Πως το τρι... πως το τρι...πως το τρίβουν το πιπέρι!
    Για τολμηρές υποτακτικές…
    Ξαπλώστε τον ανάσκελα και ιππεύεστε πάνω στο πρόσωπο του ενώ κρατιέστε από το κεφαλάρι του κρεβατιού. Με αυτόν τον τρόπο κρατάτε εσείς τον ρυθμό και πιστέψτε με δεν υπάρχει πιο ωραίο θέαμα σε ένα άντρα από την θέα του κορμιού σας πάνω του. Ειδικά αν ξέρετε να το κουνάτε!

    Αυτά περί αιδοιολειχίας. Αναμείνατε τα περί πεοθηλασμού.

    Αστάρτη
    __________________________
    Καλύτερα να με φθονούν, παρά να με λυπούνται.
     
  5. potty65

    potty65 Regular Member

    Χαίνριχ ωραίο και ερεθιστικό το κείμενο σου, ωστόσο υπάρχουν και ενστάσεις. Το τριαντάφυλλο δεν είναι πάντα τριαντάφυλλο, μπορεί να είναι και μήλο ενίοτε δε και δηλητηριασμένο που οδηγεί σε μπελάδες που δεν φαντάζεσαι όταν το γεύεσαι.

    Εμένα προσωπικά είναι από τα αγαπημένα μου, κινητήριος δύναμη σε όλο το ερωτικό παιχνίδι. Δεν έχω ακόμη καταλήξει σε συγκεκριμένα συμπεράσματα, ως προς το προς εισπράττεται από την γυναίκα. Είναι σίγουρα θέμα τέχνης και τεχνικής, όταν όμως "ο καλλιτέχνης" είναι το ίδιο πρόσωπο, πως ερμηνεύονται τελείως διαφορετικές αντιδράσεις? Εχω γνωρίσει γυναίκες που τρελλαίνονται κυριολεκτικά, και που με την μέθοδο αυτή μπορεί να τις έχεις να σε παρακαλάνε γονυπετείς, και άλλες που η όλη φάση τις αφήνει μάλλον αδιάφορες...

    Το σίγουρο είναι ότι και για την γυναίκα οι αντιδράσεις πρέπει να είναι αυθεντικές, τα fake καταλήγουν σε πλήρη αποτυχία, πρώτον επειδή γίνονται αντιληπτά από κάποιον με στοιχειώδη εμπειρία και αντίληψη και δεύτερον γιατί λειτουργούν ξενερωτικά τόσο σε αυτή που τα κάνει, όσο και στο σύντροφο της..

    Αστάρτη, αναμένουμε με εύγλωττη ανυπομονησία το δοκίμιο σου περί πεολειχίας, dont keep us waiting
     
    Last edited by a moderator: 4 Ιουλίου 2007
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Τολμω να πω πως αν και ο συγγραφευς απο ευγενεια στερει απο το κειμενο την αξια του αυτο αν δεν ειναι η Ιλιαδα οπως λεει τοτε σιγουρα ειναι μια ελεγεια για το θεμα αυτο!Ευγε!!!!!
     
  7. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Καταπληκτικο το κειμενο σου Χαινριχ φον Κλαιστ!!Γρφεις ολες τις καλες τεχνικες που μπορουν αποδεδιγμενα να φερουν μια γυναικα σε οργασμο!!!Θα μου επιτρεψεις να ρωτησω ποσο καιρο εξασκεις αυτο το χομπι?  Πιστευω πως χρειαζεται αρκετος χρονος εξασκησης για να μαθει κανεις να το κανει σωστα!Δεν ειναι τοσο ευκολο οσο τον πεοθηλασμο γιατι εμεις οι γυναικες εχουμε πολλα κρυφα ευαισθητα σημεια εκει κατω και χρειαζεται χρονος για να ανακαλειφθουν ολα..
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Τέλειο και κατατοπιστικό Χαϊνριχ.

    Θέλω να συμπηρώσω μόνο ότι όπως και σε όλα τα ερωτικά παιχνίδια, πρέπει να λατρεύεις αυτόν που έχεις απέναντί σου, στην προκειμένη την συντροφό σου.
    Τότε θα το κάνεις με περισσότερη όρεξη και σίγουρα θα δώσεις τον καλύτερό σου εαυτό.
    Φυσικά και πολλές γυναίκες δεν τελειώνουν με το γλύψιμο αλλά αυτό είναι μάλλον θέμα ανατομίας πιστεύω.
    Μην ξεχνάτε ότι υπάρχουν τριών ειδών οργασμοί για τις γυναίκες.
    1)εγκεφαλικός
    2)κλειτοριδικός
    3)κολπικός

    Για περισσότερες πληροφορίες http://www.body.gr/display.php3?cat=10&id=1133
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Μόνο;

    Ξεχάσατε δύο τουλάχιστον περιπτώσεις, απ ότι μπορώ να γνωρίζω Πριγκήπισσα του Πόνου  
     
  10. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Αιδοιολειχία

    ......βάλε τα γυαλιά (μου σιγοψιθυριζε)....βάλε τα γυαλιά...(και μου λιγωνότανε)...βάλε τα γυαλιά....(και ένιωθα την μυρωδιά της)......ΒΑΛΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΡΕ ΓΚΑΒΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΓΛΥΦΕΙΣ! (μου φώναξε)  
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μμμ ... η πειρα μου , διαφοροποιει λιγακι την αποψη μου σε σχεση με οσα εχουν γραφτει ..
    αν γινοτανε ενας διαγωνισμος γλυψιματος και ειχαμε απο την μια εναν δον ζουαν επαγγελματια καλιτεχνη , γνωστη της ανατομιας και μεγα αρχομαστορα της τεχνης του γλιψιματος ... και απο την αλλη εναν που βλεπει την συγκεκριμενη γκομενα και ονειρευται να βρεθει αναμεσα στα ποδια της και γουσταρει οσο τιποτα αλλο την επαφη με την ζεστη βελουδινη σαρκα .. θα πονταριζα ανεπιφυλακτα στον δευτερο ...
    Πιστευω οτι καμια τεχνικη δεν ειναι πανω απο το παθος .. η τεχνικη εφαρμοζεται σε ολες τις γυναικες ... ακομα και στη τελευταια κουταλια σουπας στο πιατο ..... το παθος ομως οχι ..
    Μπορει η γυναικα να χρεαιαστει να δωσει μια δυο συντεταγμενες .. " πσσστ .. εσυ εκει κατω ... απο εκει που νομιζεις οτι ειναι .. κανε 2 κλικ ποιο πανω "
    Αποψη μου ειναι πως η επιτυχια κρυβεται στο να Θελει ο αντρας να κανει αυτο που κανει και οχι στο πως θα το κανει ...
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    Συμφωνώ απόλυτα.
    Φαντάσου όμως τι γίνεται όταν συνυπάρχουν και τα δύο. Πάθος και τεχνική σε έναν άντρα.