Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αλλάζοντας σκλάβο....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος blackdaisy, στις 9 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. blackdaisy

    blackdaisy New Member

    Καταρχήν να ζητήσω συγνώμη από όλους όσους έστειλαν μηνυμα και δεν απάντησα. Οι κανονισμοί της κοινότητας δεν μου δίνουν την δυνατότητα reply πριν συμπληρώσω 5 posts. Ούτε καν να συμπληρώσω το προφίλ μου! Υπομονή λοιπόν για όσο καιρό χρειαστεί.. Εν ολίγοις πάντως και για όποιΑ ενδιαφερόμενη, αναζητώ για δεύτερη φορά στην σεξουαλική μου ζωή female sub και όχι άντρα σκλάβο!
    Μέχρι τώρα εκπαίδευσα στην υποτακτική ψυχολογία 3 άντρες με άριστα αποτελέσματα. 3Χ5=15χρόνια πλούσιας και γεμάτης γλυκές εμπειρίες κυριαρχικής ζωής. Ο τελευταίος ήρθε στα χέρια μου σα γνήσιο αρσενικό και με την ψυχολογία του 'μαμάω και δέρνω'! Μετά το πρώτο εξάμηνο κατάφερα να τον κάνω να μου μιλάει τελείως ελεύθερα και να αναζητούμε μαζί νέες πηγές ηδονής. Ήταν πρόθυμος πια να δοκιμάσει μονοπάτια που ούτε καν είχε φανταστεί. Πειραματίστηκα πολύ πάνω του. Του εκμυστηρεύτηκα την αγάπη μου για κυριαρχία και δέχτηκε να παίξει το παιχνίδι μου. Στην αρχή δειλά και φοβισμένα. Για αρκετό καιρό πήγαινα με τα νερά του και δεν προχωρούσα πέρα από κει που ήξερα οτι αντέχει. Ανακάλυψα με σχετική έκπληξη (κι αυτο γιατί πιστεύω οτι πολλοί το έχουν μέσα τους), ότι ανταποκρίθηκε άμεσα και μάλιστα όσο περνούσε ο καιρός γινόταν ότι ακριβώς ήθελα! Ένας κανονικός σκλάβος πρόθυμος να με υπηρετεί και να με υπακούει. Αυτό που διαπίστωσα σστην διάρκεια της εκπαίδευσής του ήταν η ηδονή που έπαιρνε όταν του φερόμουν σα να ήταν θηλυκό. Ήθελα πια να καταθέσει στα πόδια μου τον ανδρισμό του. Αντιστρέψαμε πλήρως τους ρόλους και ήταν πια για μένα ένα υπάκουο και γλυκύτατο 'θηλυκό' διαθέσιμο στις ορέξεις μου. Ήταν αδύνατον ν αντισταθώ να μην τον προσφέρω σε άλλους άντρες. Δυσκολεύτηκα αρκετά να μεταστρέψω την ψυχολογία και το 'ΕΓΩ' του αλλά τελικά και σε βάθος χρόνου κατάφερα να είναι ένα παθητικότατο αγόρι με σεξουαλικό ενδιαφέρον περισσότερο προς τους άντρες παρά προς τις γυναίκες! Πριν μερικούς μήνες ολοκλήρωσε τον κύκλο του σε ότι αφορά εμένα. Ήταν ερωτευμένος με έναν άντρα και έτοιμος να γίνει δικό του αντικείμενο ηδονής!
    Τον αποδέσμευσα και είναι πια ένα καλό φιλαράκι που ζητάει τη συμβουλή μου για το πως να είναι καλύτερος σκλάβος στο νέο του αφέντη!
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    τι να πω..μπραβο σου και φτου στα μουτρα του..
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Αν ειναι τοσο ευκολη (εστω και σε βαθος χρονου) η δυνατοτητα να παρεις ενα αντρα σκληρο και ζορικο και να τον κανεις κοκκινοσκουφιτσα....φωτια στα μπατζακια μας (οσοι εναπομειναν να φορουν βεβαια).
     
  4. hugger

    hugger Regular Member

    Τι να πουμε τωρα , συγχαρητηρια? Δυσκολο να το πιστεψω... προβοκατσια μηπως? τελος παντων καθενας προσεχει τον κολο του. Λεω να κανω κι εγω εναν fake λογαριασμο εδω και να γραφω οτι πιο απιστευτο μουρχεται στο μυαλο, ισως σαν slave bi fem που μετατρεπω κυριαρχικες γυναικες σε male slaves χα χα χα χα
     
  5. Fatal Foot Fetish

    Fatal Foot Fetish Regular Member

    Από τη μια οι γυναίκες λένε "πού πήγαν οι άντρες" κ τελικά όταν τους βρουν, κοιτάνε πώς να τους κάνουν γυναίκες!!!!
    Βέβαια του συγκεκριμένου, τα'θελε ο κώλος του. Κυριολεκτικά 
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Μηπως έχασες τον έλεγχο τελικά?

    καθώς δεν νομιζω ο σκοπός των μειλ σλειβ ειναι να γινονται φιμειλ σλειβ..
    αλλα να παράμενουν μειλ σλειβ στα πόδια της κυρίας τους ..

    κάνω λάθος?
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Υπάρχει έλεγχος. Καθόσον εάν βρεθεί η female sub, θα μετατραπεί σε male slave, οπότε θα επέλθει ισορροπία...
     
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Αυτό επιβεβαιώνει τη θεωρία μου ότι εμείς οι περβ είμαστε αδιόρθωτοι... Ό,τι και να μας κάνεις, περβ θα παραμείνουμε....  

    Η αναλογία και η ισορροπία προστάζει η female sub να γίνει Μaster. Oπότε...μετά τον (μοναδικό και απίθανο) Mistress Kits, θα έχουμε και τον Master Soula....
     
    Last edited: 9 Σεπτεμβρίου 2008
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Πεφιλημένο αμετροεπές κοράσιον, με τη μαθηματική λογική που αποκομίζεις από το φόρουμ, μοιραίο είναι να καταλήγεις σε τέτοια συμπεράσματα περί ισορροπίας και αναλογιών. Άνοιξε και κανένα βιβλίο....
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ένας υποτακτικός άνδρας έχει δύο επιλογές σε βάθος χρόνου .

    να γίνει ομοφυλόφιλος ή σαδιστής(προσοχή όχι κυρίαρχος..)
    και αυτό γιατί κυριαρχία&σαδισμό που να τον καλύπτει(σε βάθος χρόνου μιλάμε πάντα) μόνο από άνδρα θα βρει , καθώς από την εμπειρία μου οι γυναίκες ουσιαστικά έχουν τάσεις μαζοχισμού και πάντα οι αναμνήσεις τους στιγματίζοντε από εκείνο το αρσενικό που τους επιβλήθηκε και όχι από κάποιο σκλαβάκι τους ...

    από την εμπειρία μου αυτή είναι η άποψη μου ,και από ότι βλέπω συνεχώς ενδυναμώνετε αυτή μου η θέση .
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Eιδικά αυτό τον καιρό δεν έχω κλείσει βιβλίο.. εξεταστική περίοδος βλέπεις. Σιγά μην ασχοληθώ με μαθηματικά. Αυτό τον καιρό μελετώ εντατικά τα περί Ευρωπαϊκής Ένωσης. Ας μην ήθελα να πάρω πτυχίο όμως και θα σου'λεγα... ούτε φυλλάδιο από ντελίβερι πιτσαρίας δε θα διάβαζα.
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Κι εμένα, έφυγε ο κηπουρός μου και πήγε λουλουδού στο Αγρίνιο, που τραγουδάει η Ναταλί Βιτσίου. Δεν θα σας συγχωρήσω αν έχετε διαδραματίσει ρόλο στη μεταστροφή του! Μαραθήκαν ήδη οι μπιγκόνιες!