Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αννα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 9 Φεβρουαρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Οταν δεχτηκα να τον συναντησω πριν μερικα χρονια δεν περιμενα τα πραγματα να εξελιχθουν ετσι για εμενα. Βλεπετε καποιες πτυχες του εαυτου μου εγερναν προς το μερος αυτων που περιεγραφε, αλλα μεχρι τοτε τα κραταγα κλειδωμενα μεσα μου.

    Ειχα γυρισει στην Ελλαδα. Δικηγορος, ανελαβα την πολυ πετυχημενη φιρμα του πατερα μου. Ετοιμο πελατολογιο, δυσκολη δουλεια με μεγαλες απολαβες.

    Τα περισσοτερα χρηματα μου τα ξοδευω σε ρουχα και ταξιδια. Σχεση; περιστασιακες. Να μην παρεξηγηθω, το σεξ το απολαμβανω οσο τιποτε αλλο. Τους ανδρες ομως τους βαριεμαι ευκολα, ετσι ημουν κ τοτε στα τριανταπέντε μου. Το ιδιο και τωρα κοντα στα πενηντα πλεον.

    Τον Ανδρεα τον γνωρισα στη λεσχη σκακι. Εξυπνος παιχτης, δυνατος, γοητευτικος νεος. Εικοσι ετων αυτος, δεκαπεντε χρονια μεγαλυτερη του. Απαγορευμενος καρπος για πολλες γυναικες της ηλικιας μου. Οχι για εμενα.

    Παιζαμε μαζι και οσο και να μην μου αρεσει.να χανω εκεινος το καταφερνε ευκολα κιολας. Ηταν ντροπαλος πολυ, σχεδον αισθανονταν αβολα οταν κερδιζε.

    -Δεν μου αρεσει που με κερδιζεις.
    -Δεν..
    Χαμογελασα. Την ιδια στιγμη τον κοιταζα αυστηρα μεσα στα ματια.
    -Θα μου μαθεις να παιζω καλυτερα οπως εσυ;
    Παρατηρησα τον αιφνιδιασμο στα ματια του. Οι ανδρες τριγυρω που μας κοιταζαν θα ηθελαν πολυ να ειναι στη θεση του. Τους εχω απορριψει σχεδον ολους.
    -Ναι, αλλα ειμαι δυσκολα απο χρονο.
    -Δεν εχω συνηθισει να με απορριπτουν..
    Του απαντησα, τα μαγουλα του εγιναν ροζ.
    -Οχι, αληθεια ειναι η σχολη..
    -Σπουδαζεις;
    -Ναι. Παρασκευη απογευμα εχω ελευθερο χρονο.
    Πηρα το κινητο στο χερι μου, τοτε ειχα ενα blackberry με το πληκτρολογιο. Το βλεμμα του μαγνητιστηκε απο την συσκευη.
    -Παρασκευη βραδυ, θα μπορουσα.
    Εβγαλα τη καρτα μου με τα τηλεφωνα μου, σημειωσα την διευθυνση του σπιτιου μου.
    -Εννια θα σε περιμενω.
    Εφυγα πριν προλαβει να μιλησει. Μου αρεσουν τα μικρα αγνα αγορια. Εκανα λαθος, αυτο ηταν διαφορετικο.

    Η βδομαδα μου κυλισε γρηγορα. Σχεδον ξεχασα το ραντεβου. Μου το θυμισε η γραμματεας μου, την ειχα ενημερωσει σχετικα.

    -Αννα σημερα ειναι το ραντεβου με το αγορι απο το σκακι.
    -Σχεδον το ξεχασα αυτο.
    -Εδω ειναι ο φακελος του.
    Η Μαρια, η γραμματεας μου ειχε φροντισει να τον ψαξει λιγακι.
    -Πως σου φανηκε Μαρια;
    -Αν δεν το ξεκοκκαλισεις εσυ το πιτσιρικι, θα το φαω εγω!!

    Την Μαρια την εχω βοηθο μου απο την Αμερικη. Κολλητη μου στο σχολειο, κολλητη και στη ζωη. Ειναι χρονια ερωτευμενη μαζι μου. Γλειφει, γλειφει υπεροχα..
     
  2. matsolashostonbros

    matsolashostonbros New Member

    Πάντα έλεγα ότι πρέπει να μάθω σκάκι αλλά δεν τα κατάφερα ποτε…