Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανοιξε γη να με καταπιεις!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 31 Ιουλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σιγουρα συνεβη σε ολους μας.
    Εκεινο το ρεζιλικι, εκεινο το "τι κανουν τωρα?", η πιο δυσκολη θεση στην οποια βρεθηκατε ποτέ.
    Εκεινη η στιγμη που "κομπιαζεις", δεν μπορεις να αρθρωσεις λεξη, που δεν ξερεις που να κρυφτεις, και που λες στο εαυτο σου μεσα σου, "θα 'θελα τωρα αν γινοταν να ανοιξει η γη και να με καταπιει".
     
  2. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Σάββατο του 2007, ντυμένη με ροζ φορεματάκι και γόβα 9 ποντη.. Προορισμός Βραχνεϊκα Πατρών.
    Stop over στην Αγίου Νικολάου για να προμηθευτούμε τσιγάρα.. Διασχίζοντας την «Πασαρέλα» του πεζόδρομου.. σκαλώνει η γόβα ανάμεσα σε σπασμένο πλακάκι.. Σωριάζομαι σαν κατσίκα..  Διακρίνω όλη την Αγ. Νικολάου (αντίστοιχο κολωνάκι) να με κοιτάει και σαφώς να γελάει…
     


    Ο my Goth, λέω τι μου έμελε να πάθω!! Από τις στιγμές που ήθελα επιτόπου να εξαφανιστώ!!
    Από τότε δεν με έχουν ξαναδεί!! 


    Άσχετο από bdsm καταστάσεις αλλά με το που διάβασα το νήμα ήταν το πρώτο πράγμα που ήρθε στο μυαλό μου.

    (Ξεφτίλα!!!)  
     
  3. Worrion

    Worrion Regular Member

    καλα, δεν έτρεξε κανείς να σε βοηθίση?!     
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    μέ βάζει με την κοιλία στο μάρμαρο και οι διαδικασίες είναι αυτόματες ...
    κρυώνει η κοιλιά απότομα και αμολάω μία κλανία ευτηχώς μύριζε φράουλα από το λιπαντικό ... είμουν ένα πελώριο αρωματικό χώρου ..

    και σπάταλο
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν καποιος δεσμος μου με πηγε στην μητερα του που ηθελε να με γνωρισει.
    Ηταν Κυριακη και μπαινοντας στην τραπεζαρια του σπιτιου του ολο το σο'ι' ηταν εκει μαζεμενο και ετρωγαν.
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Ανοιξε γη να με καταπιεις!

    ''Ανοιξε μου να κρυφτω
    Νυχτωσε και Σ΄αγαπαω
    που να παω???''


    ...Β. Παπακωνσταντίνου
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Καλοκαίρι πριν 5-6 χρόνια... Βραδυ..Πλατεία Ν.Σμύρνης.. Εγώ καβάλα σε παπί με έναν φίλο.. Φοράω ένα μακρύ άσπρο φόρεμα..(τι το'θελα)
    Καθώς είμαστε καθ'οδόν αισθάνομαι πως κάποιος τραβάει το φόρεμά μου κ το αμέσως επόμενο πράγμα που αισθάνθηκα ήταν ο αέρας στα οπίσθιά μου.. Γυρίζω,κοιτάω κ τι να δω ..από ολόκληρο το φόρεμα είχε μείνει ΜΟΝΟ μια λωρίδα! Το παπάκι μασούλησε το φόρεμα... Ένιωσα απίστευτη ντροπή αλλά την μεγαλύτερη την ένιωσα όταν ο φίλος μου με γύρισε σπίτι για να αλλάξω κ καθώς ήταν καλοκαίρι κ νωρίς το βράδυ,οι πιο πολλοί ήταν στα μπαλκόνια εκείνη την ώρα.. Ούτε να κατέβω από το παπί μπορούσα..ούτε είχα κάτι για να καλύψω το σώμα μου.. Εκείνη την ώρα όντως ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιει..
     
  8. sw

    sw

    ...εκεινη την ωρα ...ποσο θα 'θελα να 'μουν η γηηηηηηηηηηηη!      
     
  9. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Πριν 6 χρόνια. Πηγαίνοντας στο σπίτι μιας "Αφέντρας" με την οποία μιλούσαμε κάποια βράδυα στο irc. Μου άνοιξε ο πρωτοσκλάβος της. Crossdressed με μίνι, μπότες κλπ. Κάθησε μου λέει, η Κυρία είναι απασχολημένη, μιλάει στο τηλέφωνο. Κάθησα κι εγώ και περίμενα να δω μια ευπαρουσίαστη επιβλητική ξανθιά όπως μου είχε δείξει σε κάποιες φωτογραφίες της στο chat. Που να φανταζόμουν ο έρημος ότι αυτές οι φωτό ήταν προ 10ετίας τραβηγμένες τουλάχιστον.   Γιατί όταν εμφανίστηκε, ήταν ένα πράγμα κάτι σαν τον Jabba the Hut!!!  Όσοι/ες έχουν δει τα StarWars στο σινεμά έχουν καταλάβει... Άλλαξα 8 χρώματα   αλλά από ευγένεια έκατσα 40 λεπτά περίπου, συζητήσαμε λίγο και βρίσκοντας διάφορες δικαιολογίες την έκανα με ελαφρά. Ευτυχώς με την πρόοδο της τεχνολογίας τα επόμενα χρόνια ανακαλύφθηκαν οι webcam...  
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Ανοιξε γη να με καταπιεις!

    κανεις δεν ειναι τέλειος ...
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Επρεπε μολις την δεις να της πεις, "Ω, με συγχωρειτε, λαθος πορτα, μπηκα κατα λαθος στο βουστασιο" 
     
  12. Elysium

    Elysium Contributor



    under-hss  

    Νομίζεις πως είναι τυχαίο πως για πολλούς Masters-Mistresses, ο Jabba the Hut αποτελεί πρότυπο;

    Τη σκλάβα Princess Leia την ξεχνάς;