Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανοιχτή και εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Amazona, στις 8 Μαρτίου 2006.

  1. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Επίσης, που πήγαν τα ιμοτζι μου; Και ήταν * τσουβαλι
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Εάν τρία χρόνια δεν έχετε συναντηθεί, τότε κάτι θα σημαίνει αυτό. Αν έχετε συναντηθεί μιλάμε για άλλα πράγματα. Φυσικά η ζωή είναι το απαύγασμα των επιλογών μας...
     
  3. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Μια χαρά συναντιομαστε, απλά ζούμε σε άλλες πόλεις.
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    σαφώς και γίνεται. χρόνια τώρα. και δεν μιλάω για κάτι παντρεμένα που τό' χουν κάνει λάστιχο.
     
  5. Παντρεμενα, αρραβωνιασμενα, "αχ δεν μπορώ να την αφήσω θα καταρρεύσει χωρίς εμένα" (όχι φίλε την βολή σου θα χάσεις).

    Αφηκετε τους ανθρώπους να ζήσουν το δικό τους βουδουσουμου και τον δικό τους έρωτα.  

    Προσωπικά δεν πιστεύω στο εξολοκλήρου εξαποστασεως. Πρέπει να υπάρχουν και μαθήματα δια ζώσης.
    Ειδάλλως ας βγάλει 9 κάθε Κ/Α κλπ κλπ ένα manual με προσωπικές προτιμήσεις.

    Πχ αν κάνω το α εσύ πρέπει να κάνεις το β, αν όμως ισχύει το γ τότε περιμένω το δ.
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Έχει, σε βάθος χρόνου έχει.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Τότε δεν λέμε κάτι τόσο διαφορετικό. Αυτή η μορφή σχέσεων υπήρχε πάντα, άλλοτε λειτουργούσε κι άλλοτε όχι. Το θέμα μου εστιάζει στην παντελή απουσία φυσικής επαφής και κάποιων αισθήσεων. Αυτό το θεωρώ μη λειτουργικό.
    Αλλά και πάλι γούστα είναι αυτά.
    Φυσικά και υπάρχουν Κ και υ του πληκτρολογίου και της οθόνης μόνο.
    It's their call...  
     
  8. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Σα να διαβάζω σχόλια σε αθλητικό sote μετά από ήττα της ομάδας.
    Όχι ότι διαφωνώ με όσα ειπώθηκαν.. Απλά αυτό το "του πληκτρολογίου" μου θύμησε sdna..
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εδω ο αλλος παντρεύτηκε την φουσκωτη κουκλα του, η σχεση απο αποσταση δεν υπαρχει?
     
  10. -_Αν μπορεί να λειτουργήσει μια σχέση από απόσταση;Βεβαίως και μπορεί.
    Αν λειτουργεί τελικά;Συνήθως όχι.
    Αυτό δεν σημαίνει όμως οτι πρέπει να πάψει κάποιος να προσπαθεί._-
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Και η άλλη είχε σχέση με φαντάσματα. Τα όποια ήταν και τρομερά στο σεξ!  
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Το αυτο!