Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντίποινα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 11 Οκτωβρίου 2018.

  1. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Νταξει χααχαα δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλο μου, όταν εγραψα το σχολιο. Αλλά οκ I get the point.

    Πιο πολύ ειναι το "απελπίζομαι που γίνεται το τάδε, και αναγνωρίζω θέση ώστε να πω ΜΑλιστα γιατί δεν με παίρνει κάτι άλλο ΑΛΛΑ.... Δεν αποδέχομαι κιόλας ώστε να το πω με την καρδιά μου και να είμαι καλα, απλα παραιτουμαι και το λέω για να το πω. " Τέτοιου τύπου Μάλιστα είναι αντιποινα από την άποψη οτι επειδή το υ θεωρει ότι το Κ του " θα το πιάσει το νόημα" θα ασχοληθεί κιόλας ...βέβαια .... Υπολογιζουμε ( τα υ ) χωρίς τον ξενοδόχο...αλλά τεσπά άλλο νήμα!
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αντίποινα...
    Παιδγιακίσια πράματα...
    Κάτι σε νια - νια νια νια - νια νια...
    (προσχολική ηλικία)

    'Η...
    - Σας πήραμε, σάς πήραμε, φλουρί κωνσταντινάτο...
    - Μας πήρατε, μας πήρατε, βαρέλι δίχως πάτο...
    (σχολική ηλικία)

    Ουρτ..!
     
    Last edited: 22 Οκτωβρίου 2018
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Ha ha ha, not!

     
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

    Υπάρχει και μια τρίτη επιλογή (τρολιά):
    Σε αφήνει να μιλήσεις μόνο και μόνο για να σου βάλει Καζαντζίδη σαν μουσικό χαλί την ώρα που σολάρεις στο δράμα σου.
    ... Και συνειδητοποιείς ότι ταιριάζει γάντι! 
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Εσύ τελικά είσαι καλό σαδιστάκι ...  
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    τετοια σου κανει?  
     
     
  7. rea..

    rea.. Contributor

    χαχαχαχα μαθαίνω! 
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

  9. Josie

    Josie New Member

    Μάλλον χάρη θα του έκανα με αυτό τον τρόπο ...θα έβρισκε την ησυχία του  
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι δεν έχετε σκεφτεί ποτέ ποτέ ποτέ , να φτύσετε μέσα στο σαιντουιτς, τον καφέ και τα ουζάκια που κατά τα άλλα επιμελώς και με ιδιαίτερη κατάνυξη ετοιμάζετε και φτιάχνετε για τον Κυριο σας ; Ε;

    Σε ποιους τα πουλάτε αυτά τέκνα ;

     
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Και επειδή αγαπητά μας υ, σας βλέπω λίγο κουμπωμένα μισό να σας βοήθησω λίγο επί του πρακτέου.

    -> Ο Κυριος σας, σας πάει για ρακόμελα στο Γκαζι και όσο τρωτε και πίνετε, χαλβαδιάζει ότι γκομένακι βλέπει γύρω του. Τι σκέφτεστε να κάνετε και τι κάνετε τελικά ;
    -> Εισθε σε πανικό γιατί τελειώσαν οι μονάδες στην κάρτα, και πέρνετε τον Κυριο να αναφέρετε το σημαντικό αυτό γεγονός, να ζητήσετε μια οδηγία και αυτός δεν το σηκώνει. Ζμπουτσατ. Τι σκέφτεστε να κάνετε και τι κάνετε τελικά ;
    -> Ο Κυριος σας, δεν έχει όρεξη να σας χρησιμοποιήσει ερωτικά για 2 μέρες σερί, όπως μόνο αυτός ξέρει. Τι σκέφτεστε να κάνετε και τι κάνετε τελικά ;

     
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2018
  12. Josie

    Josie New Member

    1. Έχω κ εγώ ματια...χαλβαδιαζω μαζί του.
    2. Ευτυχώς έχω...συνδεση .
    3. Ωραία...γιατι δεν 'το έχει' και τόσο πια.