Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αν κ είναι το πρώτο θέμα μου θα ξεκινήσω με μια απορία!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Dom_Gentleman, στις 24 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Dom_Gentleman

    Dom_Gentleman New Member

    Έχω μια απορία σχετικά με μια κοπέλα που κάνουμε μόνο σεξ.
    Όποτε θα ήθελα τα Φώτα σας !
    Στο σεξ μου αρέσει να έχω εγώ τον έλεγχο κ αυτή να των αναζητά !
    Είναι η πρώτη που μου το έχει βγάλει πάρα πολύ έντονα αυτό!
    Και καθώς όλο το σκηνικό είναι ωραίο κ το απολαμβάνουμε με διάφορες φαντασιώσεις !
    Αλλά μερικές φορές γίνετε απότομη και θέλει να έχει τον έλεγχο η δεν την νοιάζει κ πολύ,
    νευριάζει χωρίς λόγο , δε μου αρέσει αυτό και της δείχνω να το καταλάβει ή της το λέω,
    αλλά έχω παρατηρήσει ότι αυτό το κάνει αφού τελειώσει!   Και εγώ ξενερώνω κ φαίνεται…
    μετά αρχίσει να μου λέει με νάζι αν στενοχωρήθηκα που έχει απότομο τόνο..
    τρώει μερικές (μπατσούλες) χιχιχι ‘’φτιάχνετε’’ κ αυτή το κάνουμε με τρέλα κ κορδέλα! Χιχιχι !!!
    κ μετά πάλι τα ίδια… νευριάζει κ αυτά. Αυτό δε συμβαίνει κάθε φορά αλλά τις περισσότερες...
    σε τι να οφείλονται αυτά τα νεύρα?? Να κάνω κάτι λάθος εγώ ?
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Να μην την αφήνεις τα τελειώνει.
    Ή να την κάνεις να τελειώνει τόσες φορές, που μετά να πέφτει κατευθείαν για ύπνο.
    Ή να το συζητήσεις μαζί της, να βρείτε μια λύση.
     
  3. Τελειώνει σίγουρα ?
     
  4. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Αν κ είναι το πρώτο θέμα μου θα ξεκινήσω με μια απορία!

    Μια χαρά τα πάτε-αν είστε μάγκες θα το βρήτε  


    και wellcome
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Αν κ είναι το πρώτο θέμα μου θα ξεκινήσω με μια απορία!

    (μπατσουλες) χιχιχι???..για προσπαθησε πιο δυναμικα σε ολα τα επιπεδα,δεν χρειαζεται στο κρεββατι να εισαι gentelman 
    Καλως ηλθες 
     
  6. Dom_Gentleman

    Dom_Gentleman New Member

    Georgia

    Να μην την αφήνεις τα τελειώνει.
    Ή να την κάνεις να τελειώνει τόσες φορές, που μετά να πέφτει κατευθείαν για ύπνο.
    Ή να το συζητήσεις μαζί της, να βρείτε μια λύση.

    Δεν μου αρέσει να μη την κάνω να τελειώνει . άσε που μου αρέσει να τελειώνει!
    Αλλά και να θέλω να την κάνω να μην τελειώσει πως θα το καταφέρω χωρίς να την ξενερώσω???

    petran78

    Τελειώνει σίγουρα ?

    3 φορές κάθε φορά που το κάνουμε τις καταλαβαίνω σίγουρα αλλά τυχαίνει στον υπόλοιπο χρόνο και να μην το καταλάβω λόγο υπερέντασης!

    Jimboy

    Μια χαρά τα πάτε-αν είστε μάγκες θα το βρήτε

    Δεν το πολύ βλέπω να τα βρούμε γιατί δεν ήμασταν ποτέ μαζί μόνο σεξ κάνουμε
    Και δεν θέλω να τη χάσω για αυτό ρωτάω τις συμβουλές σας!

    Tyfeas

    (μπατσουλες) χιχιχι???..για προσπαθησε πιο δυναμικα σε ολα τα επιπεδα,δεν χρειαζεται στο κρεββατι να εισαι gentelman
    Καλως ηλθες

    καλώς σας βρήκα !!!!

    δε με αφήνει να είμαι πιο αποτελεσματικός γιατί φοβάται μη χάσει των έλεγχο. Μια φορά που τον έχασε λέει ο άλλος έφυγε σακατεμένος !
    δε θέλω να φύγω σακατεμένος !χαχαχα
    εκτός αν γίνεται να αποφύγω το σακάτεμα γίνεται???
    και δεν θέλει να ξεφύγει γιατί μετά ξενερώνει! (αλλά ποίος ξέρει μπορεί κ να θέλει)
    αλλά μη γίνουμε πολύ βίαιοι κ σκοτωθούμε δε λέει να περάσουμε καλά θέλω!
    μόνο μια φορά που είχα καιρό να τη δω την είχα δέσει και ήμουν αποτελεσματικός………….
    αλλά μου το χτυπάει συνέχεια (αλλά το λέει με χαμόγελο) «μάλλον φταίει που δεν μπορούσε να καθίσει μετά» χιχιχι!

    εσύ που λες ποιο δυναμικά για δώσε καμία ιδέα για το τι μπορώ να κάνω!
     
  7. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Αν κ είναι το πρώτο θέμα μου θα ξεκινήσω με μια απορία!



    Πες τι το - ότι σκέφτεσαι!Απλά πως νιώθεις ......χωρίς φταίς, δεν φταίς, οχι εγώ ......
    Αν σου πει και αυτή ακόμη καλύτερα και αν μπορείς νασαι τρυφερός όταν θα μιλάτε θάναι ακόμη καλύτερα. Αν μείνει λιγάκι ο εγωισμός σας στην άκρη θα τα βρείτε.
    Πως θα μείνει στην άκρη ο εγωισμός δεν ξέρω να σου πω
    Ξέρω ότι γίνεται
     
  8. Και εγω το ίδιο συστήνω , δεν θα την χάσεις απο μια ερώτηση
    αντίθετα αν σε θέλει θα προσπαθήσει και εκείνη να σου λύση της απορίες ....
    καλή τύχη
    Και να ξέρεις ολα δανεικά είναι
     
  9. Dom_Gentleman

    Dom_Gentleman New Member

    Τι να πω και εγώ δεν ξέρω…αϊ καλά!!!
    Πλέων δε μιλάμε τηλεφωνικά! είπε μπορεί να μου στείλει κάποια στιγμή!
    Τα ξανά έφτιαξε με τον πρώην της….
    Τι γκαντεμιά και αυτή όποια βρίσκω τα φτιάχνει με τον πρώην της στο τέλος!
    Μόνο εγώ δεν τα φτιάχνω με πρώην …
    Στο τέλος θα κρεμάσω ταμπέλα που θα λέει όποια θέλει να τα φτιάξει με τον πρώην της εδώ σε εμένα είμαι γουρλής!
    Το είχαμε ξεκαθαρίσει από την αρχή ότι δεν θα υπάρξει σχέση η συναισθηματική δέσμευση
    (πολύ λάθος σκεπτικό αυτό για εμένα )
    εγώ ήθελα να βγαίνουμε έστω και για ένα καφέ αλλά πήγαινε μόνο αλλιώς και το ακολούθησα στο αλλιώς!
    Εγώ πλέων πιστεύω ότι για να τα βρούμε η μόνη πιθανότητα είναι μόνο αν νιώθει κάτι δυνατό η να με δει στον ύπνο της!!! χαχαχχαχ
    αλλιώς από δω πάνε κι άλλοι….
    Πολύ σωστός μου άρεσε αυτό!!!
    Όλα δανεικά είναι!
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Dom Gentleman πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό! Το θέμα σου είναι πολύ απλό.
    Γνώμη μου είναι να μην πολυζαλίζεις μια κατάσταση. Αν είναι να'ρθει..θα'ρθει από μόνη της. Δώσε τον χρόνο που αναλογεί και μην κυνηγάς φαντάσματα!
     
  11. Dom_Gentleman

    Dom_Gentleman New Member