Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αξιολόγηση ενός Κυρίαρχου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady in Corslet, στις 14 Απριλίου 2010.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Κάνοντας παράφραση του νοήματος του τίτλου και διαβάζοντας τις μέχρι τώρα απαντήσεις: Oι Κ άραγε πώς αξιολογούν τις υ;    
     
  2. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Απάντηση: Re: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    Ποικιλοτρόπως φαντάζομαι... 
     
  3. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Η αξιολόγηση μάλλον εξαρτάται απόλυτα από το αν τα πόδια των "Κ" πατάνε τη Γη!

    ΥΓ. Α, να μην ξεχάσω: Μια χαρά είναι οι Placebo.
     
  4. Απάντηση: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    o K. πρέπει να είναι ένας σταθερός χαρακτήρας, ήρεμος, κατασταλαγμένος, μετρημένος, σοβαρός.
    γλυκός αλλά και αυστηρός, όταν και όπου πρέπει.
    να αποπνέει εμπιστοσύνη και ασφάλεια.
    να αποπνέει σεβασμό
    να σέβεται την υποτακτική του

    says who?
    says me... 
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    Και μετά σου λένε πως τη σήμερον ημέρα δεν αναζητούν τον πρίγκηπα πάνω στο άλογο...  
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    μηπως να το καναμε νηματακι ? θα εχει αρκετο ενδιαφερον νομιζω !
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    μπα...μαλλον εναν μπαμπακα δια βιου... 
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    Η πατρική αγάπη, όμως, έχει ένα χαρακτηριστικό: είναι ανιδιοτελής. Δε νομίζω κανένας πατέρας, κανένας γονιός γενικότερα, να αγαπά τα παιδιά του, προσδοκώντας κάποιο αντάλλαγμα. Είναι πάντα παρών, περιποιητικός, τρυφερός αλλά και αυστηρός όταν χρειάζεται, ίσως να τιμωρεί κάποιες συμπεριφορές, ποτέ του, όμως, δεν κρατά κακία, συγχωρεί τα πάντα. Γίνεται να βρεις όλα αυτά σε ένα σύντροφο; Εμένα γιατί μου φαίνεται παντελώς αδύνατο;
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    Μωρε και μενα μου φαινεται (περιπου) αδυνατο, αυτο ομως δεν σημαινει οτι μονη (υποτακτικη και οχι μονο) γυναικα δεν (συνεχιζει να το) ψαχνει...
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΟΣ Κ(!)

    Kαι περιμένεις απάντηση; (βλ. ανέκδοτο με το παντρεμένο ζευγάρι). Πάλι εμείς κι εμείς θα τα λέμε