Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απαγορευμενοι Ερωτες ?? Φαντασιωσεις ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος nick Kants, στις 11 Φεβρουαρίου 2024.

  1. nick Kants

    nick Kants All or nothing

    Απαγορευμενοι ερωτες ,Ταμπου , σας εχει τυχει?
     
  2. Venus88

    Venus88 Premium Member

    Ολα σχετικα ειναι. Φανταζομαι εννοεις ταμπου τύπου να ερωτευτεις την ξαδερφη σου?
     
  3. nick Kants

    nick Kants All or nothing

    Το παω ένα λεβελ απ να το έχεις κάνει με τη θεία σου αδερφη της μητέρας σου
     
  4. nick Kants

    nick Kants All or nothing

    Το θέμα είναι ότι έγινε επαφή και μάλιστα ήταν τέλεια αλλά το μετά είναι λίγο ζορι στην αρχή
     
  5. Venus88

    Venus88 Premium Member

    Θα ηθελες να περιγραψεις λιγο τι ακριβως εννοεις, μπας κ βγαλουμε καμία άκρη?
     
  6. nick Kants

    nick Kants All or nothing

    Προέκυψε σεξ με την θεία μου ηταν τρελλό παθιασμενο αλλά απλά το θέμα είναι το μετά μπορεί να συνεχιστεί? βέβαια έχουμε τρομερή απόσταση εγώ ζω στο εξωτερικό αλλά όλο αυτό μας τρελαίνει. Μπορεί να συνεχίσει η να το αφήσω στο παρελθον ?
     
  7. Venus88

    Venus88 Premium Member

    Πρώτον, θέτεις δυο διαφορετικα ερωτηματα, στα οποια μαλιστα την απαντηση την εχεις εσυ ο ιδιος.
    1) Το ερωτημα του αν ειναι "σωστο" να κανεις σεξ με τη θεία σου. Αν ψαχνεις καποιον να σε απενοχοποιησει, δε θα τον βρεις ποτε. Ο μονος που μπορει να το κανει αυτο ειναι ο εαυτος σου.
    Παρολα αυτα, να σου δωσω την προσωπικη μου αποψη (ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ, ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ). Εαν γουσταρα τοσο πολυ κ γουσταρε κ ο αλλος, δε θα με εμποδιζε ο βαθμος συγγενειας. Αλλα θα φροντιζα να το κανω με εντιμοτητα. Οχι να βγω έξω να το διαλαλησω παντου, αλλα σιγουρα να μην κοροιδευω το δικο μου συζυγο ή τη συζυγο του αλλου μελους.
    Και φυσικα, αυτο νομιζω ειναι εκ των ουκ ανευ, αυτη η σχεση δε μπορει προφανως να γινει γαμος ή οικογενεια, γιατι εκει πια παιζουν θεματα αιμομιξίας.

    2) Το ερωτημα σχετικα με την αποσταση.
    Δεν σχετιζεται πουθενα με τη συγγενεια που εχεις με τη γυναικα που σε ξετρελαινει. Η αποσταση ειναι αποσταση και ειναι απο μονη της δυσκολη σαν συνθηκη. Οποτε κι εκει εχετε μια αποφαση να παρετε, εαν το αντεχετε. Σκετο. Χωρις τις ενοχες της συγγενειας.
    Ξερεις μονο πως θα το συσχετιζα? Εαν μου ελεγες οτι θελεις κανονικη σχεση, συντροφικοτητα δηλαδη, κ αρα δε μπορει να λειτουργησει απο αποσταση κατι τετοιο. Αλλα εφοσον μιλαμε για τη θεια σου, που ετσι κι αλλιως δε θα μπορουσες να ειχες κανονικη σχεση ακομα κι αν μενατε κοντα, αυτα τα δυο ειναι αμοιβαιως αποκλειομενα.
     
  8. Saint 2

    Saint 2 New Member

    Κάνε ό,τι σού αρέσει μην έχεις αναστολές αφού το θέλετε και κι δυο