Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απαγωγή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος venetos, στις 21 Ιανουαρίου 2020.

  1. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Δεν μπορώ να βγάλω με τίποτα από το μυαλό μου τη φαντασίωση και το σενάριο της απαγωγής...
    Στην πρώτη εναλλακτική, να την αρπάζω, να της κλείνω το στόμα κι αφού τη δέσω και τη φιμώσω να την οδηγήσω στο σημείο που θέλω για τη συνέχεια.
    Στη δεύτερη εναλλακτική, τρελαίνομαι και μόνο στην ιδέα να είμαι κι εγώ θύμα απαγωγής μαζί με το κορίτσι μου και να είμαι δεμένος και φιμωμένος κι ανήμπορος ν' αντιδράσω ενώ εκείνη είναι στην ίδια κατάσταση και παίζει κάποιος άλλος μαζί της...
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Και οταν μπουκαρει η αστυνομια να παρουν και αυτοι μερος στο παιχνιδι!!
     
  3. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Μπα, η φαντασίωση δεν φτάνει ως εκεί, χαλάρωσε. Ούτε για πραγματικότητα μιλάμε. Φαντασίωση, you know. Φαντασίωση...
     
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Οι καλές απαγωγές έχουν και βιασμό στο τέλος...
    Ακούω ότι τέτοια σενάρια παίζουν οι (πολύ προχώ) Λονδρέζοι)
     
  5. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Ε, εντάξει. Προφανώς όταν μιλάμε για τέτοιο σκηνικό (και όχι για... κανονική απαγωγή γιατί δεν είμαστε εγκληματίες και μαφιόζοι) θα έχει τέτοια κατάληξη. Δεν θα μείνεις απλά δεμένη και φιμωμένη για το βίτσιο...
     
  6. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Ε ναι για σκηνικά μιλάω κι εγώ φυσικά αλλά το δεμένη και φιμωμένη(και φυσικά ανήμπορη και έρμαιο στις αρσενικές ορέξεις...) ποτέ δε με χάλασε...
     
  7. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Ακριβώς γι' αυτό μιλάμε...  
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    μόνο μην καταλήξετε παντρεμένοι και τη φωνάζεις Τασούλα
     
  9. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Πωπω δηλητήριο...  
     
  10. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member


    Έτσι δυστυχώς... πριν το γάμο Τσούλα.... και μετά Τασούλα...  
     
  11. Καλη φαντασιωση κι αυτη αλλα απο τις πλεον σπανιες αναφορικα με την πραγματοποιηση τους.
     
  12. ssmaster

    ssmaster Regular Member