Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απογοήτευση και αμφιβολίες...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 2 Μαρτίου 2006.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλέ προς Θεού! Δεν παρεξηγούμαι τόσο εύκολα, ούτε θίγομαι   Δεν είναι στην φύση μου χιχιχιχ
    Σε ευχαριστώ πολύ!  
     
  2. οσο καιρο μπαινοβγενω στα διαφορα σαιτ του χωρου εχω συναντησει πολλα αλλα τα χειροκροτησα και αλλα με απαγοητευσαν αλλα με αφησαν αδιαφορη και αλλα με αηδιασαν ..............το μονο που μπορω να πω με βεβαιωτητα ειναι οτι υπαρχει πολυ ψευτια και δηθεν πολλα ατομα μονο για το φαινεστε που δεν ξερουν τι θελουν που δεν γνωριζουν τιποτα μονο οτι διαβασαν και τους ειπαν........ που ποτε τους δεν εχουν ζησει την αληθεια παρα μονο ενα παραμυθι μια ουτοπια ...............τελος θελω να πω κατι σε ολους αυτους που δεν ξερουν τη μαγεια να εισαι σκλαβα η κυριαρχος....... δεν υπαρχει πιο μοναδικη σχεση απο αυτη αλλα να ειναι ατοφια γνησια και οχι μιας νυχτας η απλα βρισκομαστε να παιρναμε καλα..... εκει ολη η μαγεια χανετε............αρκη να εισαι με το σωστο ατομο........γνωμη μου..........χωρις φυσικα να λεω οτι δεν υπαρχουν και καλα ατομα...τι και οποια και αν ειναι αυτα
     
  3. xarkias

    xarkias Regular Member

    Την μαγεια την καταλαβαινεις μονο οταν τη ζησεις.
     
  4. γνωμη σου και την σεβομαι
     
  5. xarkias

    xarkias Regular Member

    Το ειπα επειδη συμφωνω με την γνωμη σου.
     
  6. το καταλαβα για αυτο και στο ειπα
     
  7. xarkias

    xarkias Regular Member

    Το μονο που φοβαμαι ειναι να μην χανεται η μαγεια με το καιρο.Θα δειξει!
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Το κυριότερο είναι να ξέρει κάποιος τι θέλει. Με έναν περίεργο τρόπο τότε μπορεί να είναι αρκετά ευέλικτος σε αυτούς που συναντά, γιατί η επιθυμία, κατά ένα μέρος της, συνδιαμορφώνεται.

    Ο Ηλίας είχε ανοίξει το νήμα για να πει ο καθένας τον καημό του - έχω κι εγώ έναν καημό, αν φλέρταρα λίγο ναζιάρικα στην αρχή, αν δεν ήμουν τόσο γκντουπ στα θέλω και στα πιστεύω μου, ίσως, λέω ίσως, αλλά μπα… δεν είναι έτσι, ίσως Ο που με έχει και με κατέχει να με έπαιρνε πιο πολύ αγκαλιά; Να μου μίλαγε πιο πολύ, έτσι μόνο για μένα, με αυτή τη φωνή, γλυκιά, ζεστή και αντρίκια; Ναι, ασφαλώς γνωρίζω πως δεν πάει έτσι, συνειδητότητα και όλα αυτά, αλλά και πάλι…  

    Συγνώμη που θα το πω εδώ, στο νήμα των λυγμών, όμως δεν θυμάμαι να έχουμε αδελφό νήμα κραυγών χαράς. Οπότε θα πω και την αισιόδοξη πλευρά. Δεν υπάρχει περίπτωση, στον χώρο ή στον "χώρο", να ψάχνει κανείς και να μη βρει αυτό που πραγματικά αναζητά - όχι αυτό που δηλώνει. Και δεν είναι θέμα τύχης ή ατυχίας είναι θέμα … δεν ξέρω τι ακριβώς αλλά λειτουργεί   Θάρρος και υπομονή λοιπόν και πάλι με συγχωρείτε για την βαρετότατη πίστη μου σε ένα παρατεταμένα ευτυχισμένο τέλος, που δεν σημαίνει ότι δεν θα γρατζουνάει πουθενά, μπορεί και συνέχεια κάτι να πονάει, αλλά πάντως ευτυχισμένο το λες…
     
  9. Απογοήτευση και αμφιβολίες.. ωραίος τίτλος.. λογικός τίτλος.. καλώς η κακώς εδώ μέσα βρίσκονται άνθρωποι διαφορετικοί από τους άλλους εκεί έξω. Δεν λέω καλύτεροι οι χειρότεροι. Λέω διαφορετικοί. αυτές οι διαφορετικότητες είναι τόσο ιδιαίτερες κάποιες φορές που αναγκαστικά Το ήδη περιορισμένο κοινό..περιορίζεται ακόμα πιο πολύ.
    Ισχύει ότι και σε αυτόν τον χώρο όπως και σε όλους υπάρχει στενομυαλια..(εγώ πρώτη και καλύτερη!! ). Έτσι λοιπόν κάποιες διαστροφουλες δεν έχουν φανατικούς υποστηρικτές συγκριτικά με κάποιες άλλες που έχουν πληθώρα φανς!δεν θα πω σε ποιες διαστροφουλες αναφέρομαι..δεν έχει και σημασία. οι περισσότεροι λίγο πολύ καταλαβαίνουμε τι εννοώ.

    Αυτό είναι θεωρώ και η κύρια πηγή της απογοήτευσης..
    Από την άλλη βέβαια μπορεί να μην έχει καμία σχέση αυτό που λέω με την πραγματικότητα!! Μακαρι να είχαμε καποια στατιστικά δεδομένα των ατόμων εδώ μέσα με βάση το τι δηλώνουν για να δούμε (στατιστικά πάντα )..πόσοι από κάθε "ομάδα " έχουν αντίστοιχο ταιρι.
    Κάτι σαν αυτό που λένε ότι παγκοσμίως με βάση τον πληθυσμό σε κάθε άντρα αντιστοιχούν 1. 3 γυναίκες! (Αυτη βέβαια η μελέτη έγινε αγνοώντας τους ομοφυλοφιλους, τους bi κτλ!!! )Amway you get my point!
     
    Last edited: 24 Φεβρουαρίου 2016
  10. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Απογοήτευση από τους Κ που δε σέβονται την ιδιοκτησία του άλλου,που δε μπορούν να μαζέψουν την κυριαρχία τους που θαρρείς ότι αυτή κυριαρχεί πάνω τους άτσαλα,χωρίς ιχνος αυτοσεβασμού και επιγνωση του αυτοεξευτελισμού τους, και όχι το αντίστροφο.

    Απογοήτευση από τις υπό,παγιδεύμενες στην άγνοια ως προς το φαντασιακό τους, αδυνατούν να ξεφύγουν απο τυπολατρικές κενές συμπεριφορές

    Αλλά είναι και κάτι ψυχές ανεξαρτήτου στάτους,αληθινές,τόσο όμορφα ανθρώπινες που σε πάνε πέρα για πέρα για τσίπουρα σε άλλο γαλαξία
     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2016
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αυτό ξαναπές το αγαπητέ
    @Lost Hours

    Για μένα προσωπικά, ΕΚΕΙ είναι όλη η ουσία και η ομορφιά.  

    Πολλά like
     
  12. παρα πολλα laik μαλλον