Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αποδόμηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 22 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Οχι ομως και στους αλλους.
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Οι αποδομήσεις και οι επανοικοδομήσεις είναι τόσες όσες και οι άνθρωποι. Ο/Η νηματοθέτης απέλεισε μια άλλη άποψη. Αρα δε συμμετέχω σε ενα προσωπικό νήμα
     
  3. Αναΐδα

    Αναΐδα Moderated

    Στο νήμα των Players θυμάμαι, πως πολλοί άνθρωποι συζήτησαν μαζί σας, παρότι ήταν προσωπικό νήμα, αντιστοίχως.
     
  4. G_E

    G_E Contributor

    Εαν ήμουν ο μόνος player θα ήμουν για φρενοκομείο. Οχι αγαπητή μου. Εγώ δε γραφω εδω τον πόνο μου. Ειναι δημοσιο φορουμ

    ΥΓ Και για την ενημέρωσή σας υπήρχε ενα υπεροχο νημα για τους payers πολλά χρόνια πριν που δυστυχώς εχει χαθεί.
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2016
  5. Αναΐδα

    Αναΐδα Moderated

    Σύμφωνοι.
     
  6. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    γιατί όταν γκρεμίζεις πάλι με νερό και γη δεν χτίζεις?
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    για την ακρίβεια στο Βυζάντιο δεν είχαν ποπκορν.
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    σαφώς και θέλει ερώτημα μιας και ρωτώντας πας στην πόλη.
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    πολύ ενδιαφέρουσα η απάντησή σου. ναι μιλάμε σαφώς βιωματικά. άλλωστε πάντα βιωματικά οφείλουμε να "μιλάμε" κατά την προσωπική μου θέση.

    τώρα σε σχέση με αυτό που γράφεις... δε νιώθω πως διαφωνώ απλώς νιώθω ότι κάποιες φορές η αποδόμηση δεν είναι μόνο εσωτερική αλλά και εξωτερική διαδικασία. πχ. αποδομώντας την "κοινωνία" βρίσκεις την επιθυμία σου μέσα σε αυτήν.
     
  10. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    στο νήμα αυτό παίρνω ως αφορμή μια προσωπική μου σκέψη αλλά σαφώς είναι εδώ για να δοθεί η δυνατότητα να κάνεις κι εσύ ή όποιος/α τις δικές της σκέψεις. ασφαλώς αν δεν το επιθυμείς δεν είσαι υποχρεωμένος.  

    (και για σένα είμαι η νηματοθέτρια. ευχαριστώ. )
     
  11. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    νομίζω ότι η προσωπική συζήτηση που αναπτύσσετε μπορεί να μεταφερθεί αλλού για να αποφευχθούν οι παρεξηγήσεις. άλλωστε δε νομίζω ότι έγραψα κάπου τον πόνο μου. δε θυμάμαι ξεκάθαρα να χρησιμοποιώ τη λέξη πονάω  
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αποδομηθειτε γιατί χανόμαστε!