Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απολογισμος!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος astrologman, στις 19 Ιουλίου 2007.

  1. astrologman

    astrologman Regular Member

    Θα θελατε υστερα απο δυο χρονια λειτουργιας της κοινοτητας να συνεισφερετε σε εναν, κατα καποιο τροπο, απολογισμο;
    Θα θελατε να μοιραστειτε την εμπειρια σας σχετικα με την επιδραση αυτης της κοινοτητας σε εσας, στον τροπο σκεψη σας, στην αντιληψη σας περι του SM χωρου και ακομα, αν θα θελατε, αν σας βοηθησε στο να πλησιασετε καποια ατομα του χωρου που αλλιως δεν θα συνανταγατε (δεδομενου οτι υπαρχει και ο προβληματισμος απο το γεγονος οτι η αναλογια ανδρων/γυναικων εδω ειναι περπου 4/1)-χωρις φυσικα να αναφερετε προσωπικα στοιχεια-, ή απλως ηταν για σας μονο ενας τοπος ελαφρας κουβεντουλας;...(καθολου κακο και αυτο!)...
    Καλοκαιρι ειναι! Ολοι κανουμε απολογισμους του χειμωνα που περασε.
    Εμεις ας κανουμε για τους δυο τελευταιους!...
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    πολυ καλη η σκεψη σου..και η προταση σου..προσωπικα με βοηθησε αρκετα η κοινοτητα..μεσα απο τους προβληματισμους εμαθα και ξεκαθαρισα αρκετα πραγματα και για τον εαυτο..καλως η κακως ομως δεν εκανα προοσωπικες γνωριμιες εκτος του δικτυου..ισως ευθυνομαι και εγω..δεν ξερω..αλλα και αυτη η επαφη μεσω του νετ μου αρκει..
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Έμαθα πολλά πράγματα 1.5 χρόνo; που είμαι εδώ, γνώρισα πολλούς ενδιαφέροντες ανθρώπους ... αυτά  
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Απολογισμος!

    Γνωρισα την πιο υπεροχη θηλυκια την οποια εκανα και σκλαβα μου, και αλλες ομορφες γνωριμιες με διαφορα ενδιαφεροντα ατομα  
     
  5. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Απολογισμος!

    Γνωρισα τον πιο Τελειο Αντρα Ο Οποιος με εκανε σκλαβα Του και εμαθα και μαθαινω πολλα καθημερινα. Προσπαθω τουλαχιστον.
    Σε ευχαριστω Κυριε μου...
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    απολογισμό??

    Καλέ μου astrologman , με θλίβει ο απολογισμός, συνήθως γίνεται όταν κάτι τελειώνει και δω... όλοι είμαστε εν κινήση   εν δράση!! λολ

    Ολα αλλάζουν, σκέψεις απόψεις, ανθρωποι, οπτικές. Ολα ρευστά!
    Καινούριοι άνθρωποι, νέες ιδέες... μμμ μ'αρέσει...
    αρνούμαι να κάνω απολογισμούς τώρα! sorry dear

    Θα σου πω...στα 69 όταν θα μαι γιαγιά...  
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απολογισμος!

    Eσενα θυμισε μου καποτε να σε δειρω........πονηρο... 

    Απαλη μου εισαι υπεροχη οπως παντα.
     
    Last edited: 22 Ιουλίου 2007
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απολογισμος!

     
  9. astrologman

    astrologman Regular Member

    Απολογισμο καρδια μου ειπα να κανουμε με τον κλεισιμο δυο χρονων λειτουργιας της κοινοτητας και αφου ειμαστε στο κλεισιμο μιας περιοδου, κατακαλοκαιρο, και την αρχη μιας καινουριας απο φθινοπωρο. Ποτε δεν σκεφθηκα οτι εκλεισε η ζωη μας και πολυ περισσοτερο ανθρωπων οπως οι ανθρωποι εδω που χαιρονται τον ερωτα με πολυ πιο εκλεκτικους τροπους απο οτι οι υπολοιποι!
     
  10. Aπολογισμός ε? χμμμ για να πιάσω εκείνο το μαρκαδοράκι....
     
  11. female

    female Contributor



    Δεν θα μπορούσα να βρω καλύτερη διατύπωση και να συμφωνώ περισσότερο.

    [Μόνο τόνους θα έβαζα.]