Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος KloKlo, στις 7 Ιουνίου 2011.

  1. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Συμπέρασμα για τους .....υποψήφιους γαμπ .....ε ε ε.....λιγούρηδες:

    Μακριά από Σκλάβες και Υποτακτικές αφού.........Του ανήκουν!

    ....και εκτός αυτού μπορεί στα πρoσωπικά σας μηνύματα και στο φόρουμ να σας απαντάει.............Εκείνος...!!!
     
    Last edited: 8 Ιουνίου 2011
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Εγώ προσωπικά σε μια ευγενή εκδήλωση ενδιαφέροντος ή και σε φλέρτ κολακεύομαι και το απολαμβάνω.

    Δηλαδή αν ήμουν στην θέση της κυρίας Κοκοβίκου θα χαμογελούσα, θα του έλεγα ευχαριστώ κι αν τον γούσταρα κι εγώ, θα του έλεγα πως θα ρωτήσω τον Κύριο Κοκιβίκου αν δεν έχει αντίρρηση.  
     
  3. zou

    zou

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    νομιζω οτι το ανεκδοτο εκφραστηκε με τον κυριο και την κυρια Κοκοβικου, απο τη γνωστη φραση "ξυπνησαν οι σκλαβοι Αντωνακη!!"

    και για το θεμα... τους απανταω αναλογως το πεσιμο... αν πω πως εχω σχεση και δεν το σεβαστουν, αν με φλερταρει διακριτικα θα φροντισω να γοητευτω (γυναικα ειμαι αλλωστε) αλλα με τροπο επισης γοητευτικο θα φροντισω να σταματησω αυτο το "πεσιμο".. αν παλι μου την πεσει "βιαια" θα φαει πορτα εξισου "βιαια" και ας πει μετα οτι ημουν γνωσσου ή οτιδηποτε!
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.


    rep! rep! rep!


    @kloklo

    βρε κοριτσάκι μου... έχεις κάτι προβλήματα...
    απόλαυσε το παστέλι σου με τον Κυριό σου εσύ κι άσε τους άλλους να χτυπιούνται!
    δηλαδή στον έξω κόσμο, αν στην "πέσει" κάποιος, βγαίνει ταμπέλα πάνω από το κεφάλι σου και γράφει "Του ανήκω"?
     
  5. KloKlo

    KloKlo Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

     

    Αγαπητή μου striggla

    Πραγματικά έχουμε πέσει με τα μούτρα στα μέλια από το παστέλι, αλλά αυτό δεν αναιρεί την απορία μου που την επναλαμβάνω άλλη μια φορά...

    Τι διάολο Μάστερ, Αφέντης, ..και δεν ξέρω τι άλλο στάτους έχουν εκείνοι που δεν σέβονται μια σκλάβα που δηλώνει καθαρά ότι δεν ψάχνει και ότι είναι κολημένη στα μέλια μαζί Του και μάλιστα απλά ''ευτυχισμένη''.

    Στο φόρουμ μπήκα και διάβασα πολύ , αλλά τους κανόνες του βδσμ στην πράξη, δεν βλέπω ακόμα από αυτούς τους ''Κυρίαρχους'' που αναφέρομαι.


    Επιστρέφω στην απόλαυσή μου λοιπόν και στο παστέλι Του και τους αφήνω απλά να ψάχνονται .

         
     
  6. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Με το συμπάθιο αγαπητή αλλά αυτό το τελευταίο που έγραψες δεν μπορούσε να είχε γίνει από την αρχή χωρίς να δημιουργηθεί ολόκληρο θέμα;

    13 χρόνια που ασχολούμαι με την διαδικτυακή επικοινωνία αναρωτιέμαι, γιατί υπάρχουν άνθρωποι που αναλώνονται στο να 'χαλάσουν την ζαχαρένια' τους ή στο να 'την λένε' στους 'ενοχλητικούς', ενώ η επιλογή να γράψουν στα μεγαλοπρεπέστατα τους φρύδια τον κάθε 'ενοχλητικό' είναι τόσο μα τόσο εύκολη;
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    συμφωνω απολυτα μαζι σου , αλωστε ηδη εγραψα κατι παρομοιο ...
    το θεμα ειναι ομως το ΓΙΑΤΙ ....
    τι τους ωθει πραγματικα για να γραψουν ενω δηλωνουν ευτυχισμενοι ? ....
     
  8. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Αγαπητέ isnogood, μετά από 13 χρόνια έχω καταλήξει στο συμπέρασμα του 'τραβάτεμαι κι ας κλαίω'.

    Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων, το παραπάνω είναι καθαρά δική μου άποψη χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν. Άλλωστε ψυχολόγος δεν είμαι και το συμπέρασμά μου βασίζεται καθαρά σε κείμενο και όχι σε προσωπικές επαφές οπότε η πιθανότητα να κάνω λάθος είναι μεγάλη.
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.


    Ο νέος απάντησε ορθώς!

    Kloklo μου, έτσι και ξανααφήσεις το παστέλι σου και γκρινιάξεις, σου υπόσχομαι ότι θα σε κάνω δική μου σκλάβα και θα σε μαστιγώνω αλύπητα από το πρωί μέχρι το βράδυ!  

    Φιλάκια!
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.



    rep! rep! rep! 
     
  11. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

     

    Αγαπητή έχετε βάλει κάμερες στο δωμάτιό μου και βλέπατε ότι πληκτρολογούσα όρθιος;

     
     
  12. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    μάθε πρώτα καλά ελληνικά και μετά προσπάθησε να κάνεις χιούμορ....