Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος KloKlo, στις 7 Ιουνίου 2011.

  1. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Εκμέκ ?
    Αυτό που πάει με το παστέλι ...?
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    λιχούδη.... 
     
  3. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    διεστραμμένη ..
    Είσαι η ντροπή όλων των βανιλιών του κόσμου
    τσ τσ τσ ..
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    παρακαλω τα ατομα που μου εστειλαν ρεπ για αυτο που εγραψα πιο πανω ας μου στειλουν pm γιατι δεν μπορω να δω ποιοι ειναι
     
  5. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    ενα κομμάτι για τον στραβό?
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Θανάση μου!
    για σένα.... ολόκληρο ταψί!
     
  7. Re: Απάντηση: Re: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Καλά ρε KloKlo τι σου κοστίζει να μην δώσεις καμία απάντηση αν δεν θέλεις;
    Δηλαδή δε φτάνει που έστω διαδικτυακά βρεθήκαν δυο τρεις χριστιανοί και σου έδωσαν σημασία θα τους κάνεις και ρεζίλη από πάνω; Ποια ακριβώς ανάγκη σου ικανοποιεί αυτό το μικρόψυχο πράγμα που απειλείς ότι θα κάνεις; Ποιο άχτι του μη διαδικτυακού κόσμου βγάζεις; Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό του νεοφώτιστου ο οποίος υιοθετεί άκριτα «κανόνες» που κάπου διάβασε και δεν είναι σε θέση να ξεχωρίσει την ουσία από τις φαιδρότητες και τις υπερβολές αλλά εσύ καταλαβαίνεις πως αυτό που λες είναι χειρότερο από ένα έστω άγαρμπο πέσιμο; Δεν σε βίασαν κιόλας; Μηνύματα έστειλαν. Αγνόησε τα , σιγά το πράγμα
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Συμφωνώ με κορνήλιο. Σιγά το πράγμα, τα αγνοείς και δεν τρέχει μία..σιγά μην το κάνουμε και θέμα επειδή ο άλλος/η επιδιώκει επικοινωνία για τους όποιους λόγους. Του απαντάς ευγενικά ότι δεν θέλεις και τελειώνει εκεί. Στα τόσα χρόνια που είμαι στο φόρουμ, κανένας δεν φέρθηκε αγενώς σε άρνησή μου. Μην τρελαθούμε κιολας..
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Συμφωνώ και εγώ με τους δύο από πάνω μου.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    Είσαι μόνο λίγο λάθος, αλλά η μουνομαχία είναι καλή ιδέα και πολύ θα ήθελα να προσκληθώ για μάρτυρας σε μία μουνομαχία. Γιατί εκείνη την ώρα νιώθει άγχος, αναποφασιστικότητα και ίσως ενοχές απέναντι στον Κύριό της. Δεν λέω απαραίτητα για σένα Kloklo, γενικά μιλάω. Δεν είναι πάντα ευχάριστο, δεν είναι όλες οι ώρες για όλα τα πράγματα. Εγώ δεν θα έκανα θέμα και χώρια απ αυτό είχαμε ξεθεωθεί πριν από κάτι εβδομάδες σ ένα τέτοιο νήμα, αν θυμάμαι καλά και άκρη, ως συνήθως, δεν βγάλαμε.
    Εγώ πάντως, καλέ μου φίλε, έδωσα rep στον MasterPerris ειδικά για το σημείο που λέει ότι όταν έδινες τη σκλάβα σου απευθύνθηκε σ εσένα.
    Κι εγώ έτσι ακριβώς αγαπητή llazouli, νόμιζα πως οφειλόταν στο γεγονός ότι είμαι γλωσσοκοπάνα και μεσόκοπη, οπότε επερχόταν κόπωση σύντομα εκ μέρους του θηρευτού, τώρα που το διαβάζω από εσένα τη νέα και γλυκυτάτη μπήκε η καρδιά μου στη θέση της. Τελικά υπάρχει θεός - ουφ ανακούφιση - και ο κόσμος είναι καλός, ιδίως με τις καλές υποτακτικές.
     
  11. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.


    Αγαπητέ Κορνήλιε, το έθεσες πολύ σωστά και ακολούθησαν και άλλες απόψεις που σε επιβαιβεώνουν. Σκέφτηκε όμως κανείς, να μήν έδοσε την απάντηση αυτή, η κακομοίρα η kloklo, αλλά κάποιος που την ορίζει και την υπερασπίζεται, απέναντι στα άλλα κυρίαρχα αρσενικά? Ακόμα, θα μπορούσε να της έχει δόσει εντολή, να απαντήσει έτσι. Συζητήστε το, και αν αποφασίσεται ποιόν τελικά πρέπει να γιαουρτώσουμε κι εγώ μαζί σας. Όσο για το βιασμό, βλέπω να μας βιάζει όλους μαζί ο Κων/νος, γιατί είμαστε εκτός θέματος.   
     
  12. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απορία σκλάβας ίσως που δεν βρήκε ακόμη απάντηση.

    αυτό θέλω να το δω!    

    Κωνσταντίνε... βιταμινούλες?