Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απορία strap on vs real

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Big boy, στις 23 Οκτωβρίου 2020.

  1. Περήφανη πουτσα (στο αβατάρ) αδερφε 
     
  2. Exploiter

    Exploiter F* my mind first

    καταργησα το πανω κεφαλι οπωσ βλεπεισ
     
  3. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    Μόνο δάχτυλα...
     
  4. Niko_straponlover

    Niko_straponlover New Member

    Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Η μόνη σχέση είναι η απόλυτα αντίστροφη μεταξύ τους αναλογία: όσο περισσότεροι με κανονικό επιδιώκουν να το βάλουν σε οποιοδήποτε φύλο, τόσο λιγότερες δέχονται να δοκιμάσουν strapon... Εξάλλου, τα "ανοικτά μυαλά" πιο εύκολα λέγονται, παρά υπάρχουν!
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    str
    με strapon οχι δεν ειναι gay .υπαρχουν πολλοι που το εχουν δοκιμασει και λειτουργουν μια χαρα με γυναικες σαν ενεργητικοι και δεν τους αρεσουν οι ανδρες
     
  6. Sakos

    Sakos New Member

    ΕΓΏ Πάντως αν δίνατε διαταγή στον υ σας δεν θα είχα θέμα, θα
    Εκανα ότι με προσταζατε! Αν και δεν έχω πάει ποτέ με άντρα. Αλλά αυτό έχει να κάνει με άλλο Θέμα.
     
  7. Pandom

    Pandom New Member

    Οι όροι gay bi str8 έχουν να κάνουν με το φύλο του ατόμου που επιλέγουν ως ερωτικό παρτενέρ. Δεν έχει να κάνει με τη διείσδυση
    Υπάρχουν άντρες str8 πχ που τους αρέσει το pegging, αλλά μόνο από γυναίκες.
     
  8. OOFLord

    OOFLord New Member

    Εγω που μαι bi και απλα με αγορι εχω δωσει ,ποια ειναι η διαφορα γτ ειμαι intrigued for both