Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Απο Που Πηγαζει Ο Ρολος Που Επιθυμειτε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος LordThomas, στις 31 Μαρτίου 2007.

?

Απο Που Πηγαζει Ο Ρολος Που Επιθυμειτε?

  1. 1) Απο καποια ασχημη ή ιδιαιτερη μεταχειριση στην παιδικη ηλικια.

    1 vote(s)
    1,5%
  2. 2) Απο καποια εμπειρια ή συμβαν που με οδηγησε να ακολουθησω αυτο τον ρολο.

    9 vote(s)
    13,4%
  3. 3) Απο χαρακτηριστικα της προηγουμενης μου ζωης.

    3 vote(s)
    4,5%
  4. 4) Δεν εχω νομιζω καποιο λογο.

    9 vote(s)
    13,4%
  5. 5) Απο περιεργεια στην αρχη αλλα μου αρεσε τελικα.

    9 vote(s)
    13,4%
  6. 6) Δεν ειμαι σιγουρος για τον ρολο μου.

    2 vote(s)
    3,0%
  7. 7) Κατι αλλο που δεν το εχεις ως επιλογη.

    12 vote(s)
    17,9%
  8. 8) Συνδυασμος ή λιγο απο τα 1),2),3).

    5 vote(s)
    7,5%
  9. 9)Συνδυασμος ή λιγο απο τα 4),5),6)

    2 vote(s)
    3,0%
  10. 10) Ρε συ LordThomas ελεος τι επιλογες ειναι αυτες?

    15 vote(s)
    22,4%
  1. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Λοιπον εδω μπορειτε να ψηφισετε το λογο που πιστευετε οτι σας εχει οδηγησει να ακολουθησετε εναν ρολο, οποιος κι αν ειναι αυτος.
    Δεν χρειαζεται καμια επιστημονικη απαντηση αλλα οτι πιστευετε εντελως ελευθερα οσο παραξενος ή χαζος μπορει να φαινεται ο λογος γιατι δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν εχετε αναλογιστει εστω για λιγο το γιατι.
    Οι επιλογες πιστευω ειναι αρκετες αλλα αν καποιος εχει κατι αλλο ξεχωριστο ας το αναφερει.
     
  2. LordThomas

    LordThomas Regular Member

    Απάντηση: Απο Που Πηγαζει Ο Ρολος Που Επιθυμειται?

    Δεν ψηφισα πρωτος γιατι δεν ηθελα να παρω την παρθενια του θεματος. 
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Το last.
    Κρίμα κι ήταν καλή σαν ιδέα, αλλά οι επιλογές suck  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Περπατουσα αμεριμνος στο δρομο οταν ξαφνικα ενας εκκωφαντικος θορυβος και μια λαμψη φανηκε πανω απο το κεφαλι Μου. Μια κίτρινη δεσμη με τυλιξε και με σηκωσε ψηλα στον ουρανο , με αποτελεσμα να βρεθω μεσα σε ενα ιπταμενο δισκο... απο εκει και περα δεν θυμαμε τιποτα ... Οταν ξυπνησα σε ενα καταπρασινο λιβαδι οπου εβοσκε ενα αρνακι ασπρο και παχυ ακουγα μια φωνη που μου ελεγε:

    - Μιστρεςς Κιτςςςς,.... Μιστρες Κιτςςςς.... Ξυπνα να υποταξεις τον κοσμο......
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Απο Που Πηγαζει Ο Ρολος Που Επιθυμειται?

    Δεν τον επιθυμώ ..τον έχω..  
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Δεν υπάρχει λόγος, δοκιμές να γίνονται.....
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

     και εμένα χαρακτηριστικό του εαυτού μου είναι οπότε έβαλα την 8η απάντηση που είναι κάπως πιο κοντά ,είμουν στο διλήμα να γράψω το 10ο ..
     
  9. footseeker

    footseeker New Member

    11) "Τιποτα απ τα παραπανω" ή " ακομα δεν μπορω να προσδιορισω το λογο "  
     
  10. female

    female Contributor




    (Εκτός θέματος)

    " Ρε συ LordThomas ελεος " ...τι ωραίο αβατάρ είναι αυτό ? Πόθεν έσχες;

     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Επειδή δεν ξέρω αν υπάρχουν προηγούμενες ζωές καθώς και επόμενες, είμαι ανάμεσα στις επιλογές 2 και 4.Αφού ναι μεν υπήρξε σε πολύ μικρή ηλικία το πρώτο ερέθισμα, από την άλλη αν δεν είχα την ροπή-τάση αυτήν, δεν ξέρω αν θα το λάμβανα καν ως ερέθισμα.Οπότε επιλέγω την 4
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Από μια εμπειρία. Η πρώτη φορά ήταν ένα μαστίγωμα (με το κλασικό ενιά ουρές) και η δεύτερη φορά με το μαστίγιο ταύρου. Μου άρεσε και έμπαινα όλο και πιο βαθιά μέσα.