Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος vautrin, στις 2 Ιανουαρίου 2011.

?

Κατά την διάρκεια του αυνανισμού φθάνετε σε οργασμό…

Poll closed 12 Απριλίου 2011.
  1. 1. Είμαι άντρας και φτάνω σε οργασμό…Δια του σωματικού ερεθισμού και τριβής.

    4 vote(s)
    5,4%
  2. 2. Είμαι άντρας και φτάνω σε οργασμό…Μέσω φαντασιώσεων

    5 vote(s)
    6,8%
  3. 3. Είμαι άντρας και φτάνω σε οργασμό…Μέσω οπτικών κι ακουστικών ερεθισμάτων.

    3 vote(s)
    4,1%
  4. 4. Είμαι άντρας και φτάνω σε οργασμό…Με συνδυασμό των ανωτέρων.

    28 vote(s)
    37,8%
  5. 5. Είμαι γυναίκα και φτάνω σε οργασμό…Δια του σωματικού ερεθισμού και τριβής.

    7 vote(s)
    9,5%
  6. 6. Είμαι γυναίκα και φτάνω σε οργασμό…Μέσω φαντασιώσεων

    0 vote(s)
    0,0%
  7. 7. Είμαι γυναίκα και φτάνω σε οργασμό…Μέσω οπτικών κι ακουστικών ερεθισμάτων.

    2 vote(s)
    2,7%
  8. 8. Είμαι γυναίκα και φτάνω σε οργασμό…Με συνδυασμό των ανωτέρων.

    25 vote(s)
    33,8%
  1. Απάντηση: Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

    Αφού έχω κάποιο οπτικό ή ακουστικό ερέθισμα, πρέπει οπωσδήποτε να έρθω σε οργασμό διά της τριβής ή με συνδυασμό τριβής και διείσδυσης.

    Ανάλογα με τη διάθεση, μπορεί να χρειαστώ από λίγα δευτερόλεπτα έως μερικά λεπτά -όταν είμαι μόνη-, και όσον αφορά στη συχνότητα, εξαρτάται από την έντασή του το αν θα γίνει μία φορά ή περισσότερες.
     
  2. aliceinchains

    aliceinchains New Member

    Απάντηση: Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

    επέλεξα το 8 αν και πραγματικά χύνω μόνη μου πολύ καλύτερα όταν ο Κύριός μου μου δίνει την εντολή να χαϊδευτώ για Εκείνον ενώ με κοιτάζει...
     
  3. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

    για μένα, χωρίς τριβή οργασμός δεν έρχεται - όσο εκπληκτική κι'αν είναι η φαντασίωση ή το οπτικο-ακουστικό μέσο. Απλά τα 2 αυτά, όταν είναι και πετυχημένα, μειώνουν στο ελάχιστο τον χρόνο τριβής που χρειάζεται...

    sk
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

    το 4 και το 8 είναι οι ευκολες απαντήσεις από ότι βλέπω ... θα έπρεπε να αφαιρεθούν έτσι για να παιδευτεί ο κόσμος λιγάκι ; )
     
  5. Blue Jeans

    Blue Jeans New Member

    Απάντηση: Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

    δεν φτάνουν τα όσα μύρια προβλήματα έχουμε πρέπει να παιδευτούμε και σ' αυτό????????
     
  6. Widget

    Widget Regular Member

    Απάντηση: Αρσενικός και θηλυκός οργασμός

    Για μένα πάντα ισχύουν τα 1 και 2. Δηλαδή με σωματικό ερεθισμό ενώ ταυτόχρονα φαντασιώνομαι. Παίζει μεγάλο ρόλο για μένα το μυαλό. Κάποιες φορές το κάνω και με οπτικό υλικό αλλά επιλέγω να δω κάτι που θα μου διεγείρει τις φαντασιώσεις μου, οπότε πάλι ο σωματικός ερεθισμός και οι φαντασιώσεις αποτελούν αναπόσπαστα στοιχεία.