Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αρωμα.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 23 Ιουνίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Ο ερωτας και το bdsm περναει και απο την ....μυτη ? 

    Σας αρεσει να φοραει καποιο αρωμα η σκλαβα σας, η να φοραει μονο τον ιδρωτα της και την αγωνια της να Σας ικανοποιησει.....(φυσικα και το κολαρο της)...?
     
  2. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Η αγαπημένη μου οσμή είναι η μυρωδιά του σώματός μου πάνω στο δικό της. Κρίμα που δεν μπορώ να την μυρίσω. Μου αρκεί ότι είναι εκεί...
     
  3. o ιδρώτας σε συνδυασμό με κεριά και αρωματικά sticks
     
  4. επίσης...η βενζίνη
     
  5. Kits

    Kits Contributor


    ουπς!!!!

    Απαγορευεται το καπνισμα.....
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Υπαρχουν αρωματα που τα φορουσαν γυναικες και με αφησαν μ@^%^κα... αλλα και σε μερικες γυναικες το φυσικο τους αρωμα ειναι το ιδιο καλο!
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Αν ξερη καποιος να ξεχωριση οσφρυζοντας την πρωτη υλη βασι ενος αρωματος, μπορη να οδηγηθη στο συμπερασμα αν υπαρχουν κοινα σημεια μεταξυ του και στο ατομο που φορα εκεινο το συγκεκριμενο αρωμα. Δηλαδη, ας υποθεσουμε οτι καποιος διεμενε σε ενα διαμερισμα πολυκατοικιας περιτριγυρισμενη απο ευκαλιπτους, η αλλο τι, τοτε αυτος ο καποιος θα ηταν οικειος με τη μυρωδια του ευκαλιπτου, ειτε θετικα ειτε αρνητικα. Οταν λοιπον εκεινος ο καποιος που αναφεραμε προηγουμενως συναντηση/νιωση την αισθησι, η ερθη σε επαφη με τη μυρωδια ενος αρωματος με πρωτη υλη βασι τον ευκαλιπτο, τοτε θα δραση αναλογα θετικης η αρνητικης επιροης του. Με λιγα λογια το καθε αρωμα μπορη να δημιουργησι την αισθησι οικειοτητας, αφου μπορη να αναποληση στον καθενα μας και την οικειοτητα ενος περιβαλοντος. Ετσι, ενα αρωμα μπορη να ειναι ευχαριστο. Επιπροσθετα, και για εμπορικους σκοπους, οι αρωματοβιομηχανιες κατασκευαζουν αρωματα με μειγματα ερωτογενων βοτανων ωστε τα αρωματα να ειναι ευχαριστα. Στα ερωτογενη βοτανα συγκαταλεγουνται ολα τα βοτανα που επιφερουν διευκολυνσι λειτουργειας του αναπνευτικου συστηματος με τη μυρωδια τους, και κατα συνεπεια την επαρση του υπολοιπου οργανισμου μας ( επεξηγησι ενος "καβλωτικου" αρωματος   ).
    Ενα απο κλειδια επιτυχιας ενος αρωματος για το καθε ατομο ειναι το αποτελεσμα αρμονιας και το δεσιμο με τον ιδρωτα του.

    Ναι, τελικα πρεπη να φοραη αρωμα στην πρωτη προσεγκυσι της.
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2007
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΡΩΜΑ

    Για εμενα το πιο ομορφο αρωμα ειναι το αρωμα που αποπνεει η υποτακτικη θηλυκοτητα της, μαζι φυσικα με καποιο Γαλλικο θηλυκο αρωμα, και βεβαια θα σου επιτρεψω και παλι να συμφωνησεις με την αποψη μου υπακουη ομορφια μου smari .
     
  9. skia

    skia Contributor

    ...η βενζίνη??? 
     
  10. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: ΑΡΩΜΑ

    Αρωμα ε? Αυτο της υγρασιας...

    Τρελαινομαι να τη γλυφω ελαφρως απλυτη 
     
  11. Zondag

    Zondag Regular Member

    Προτιμώ με άρωμα,αρκεί να το έχω διαλέξει εγώ.
     
  12. Aγαπητή skia NAI η βενζίνη..και δεν ενωώ φυσικά επάνω της, ούτε επάνω μου..σκέψου ένα υγρό γκαράζ σαν χώρο (τόσο περιορισμένη φαντασία έχεις καλόμ).