Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αστον...καλά μου κάνει!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος doktoras, στις 7 Οκτωβρίου 2019.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Λολ όλα εκεί καταλήγουν με εσένα  

    Θα γράψει κανείς "με μαχαίρωσε στο δρόμο μια γκόμενα, μου πήρε όλα τα λεφτά που είχα για να πληρώσω τα ενοίκια, μου εκαναν έξωση και μένω στο δρόμο ανάπηρος από το μαχαίρωμα" και σε φαντάζομαι να ρωτας "ναι αλλά η γκόμενα έλεγε;"

       
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Σιγά μην είναι και serial killer
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

     
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Καλώς τον Batman.
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    "Άστον .. Καλά μου κάνει"
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       

    έχεις ένα δίκιο... ας το περιορίσουμε στο εμφανισιακό μόνο...
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ξέρεις πολλά μάλλον...
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Όχι, δεν ξέρω. Δεν τον στόλισα με διάφορα κοσμητικά όπως κουφιοκεφαλος και δεν του πρότεινα να τον δει γιατρός επειδή είναι επικίνδυνος

    Την αντίδραση του την βρήκα φυσιολογική ως ένα σημείο. Γνωρίζω άντρες που σε παρόμοια περίπτωση δεν θα του έβγαζαν τον ώμο, αλλά καλώς ή κακώς ένα μπουκέτο στη μύτη θα του το έδιναν εάν έβλεπαν ότι έπεφταν σκαμπιλια
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Σου θυμίζω ότι ο εν λόγω τύπος:
    1. θεωρεί τον απέναντι ως τίγρη την οποία πρέπει να εξουδετέρωσει πρώτος πριν τον εξουδετέρωσει εκεινη,
    2. Ξέρει (!!) πολεμικές τέχνες και τις χρησιμοποιεί για να προκαλει μόνιμες ζημιές στον αλλον,
    3. Του φαίνεται επανειλλημενα αστείο ότι η δαρμένη γυναίκα λέει 'Άστον καλα μου κάνει', αλλά το παίζει δικαστης γιατί έτσι αποφασισε

    και πολλά άλλα που δε χρειάζεται να επαναλαβω.

    Αν αυτά σου φαίνονται φυσιολογικα......
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    1. Το λογικό είναι πως ο τύπος θα προσπαθούσε να αμυνθεί και να του ανταποδώσει το χτύπημα. Προφανώς ο @doktoras μιλάει μεταφορικά για τίγρεις κτλ, εάν εσύ κατάλαβες ότι μιλάει κυριολεκτικά και έχει παραισθησεις είναι άλλο θέμα.

    2. Δεν ορμισε στα καλά καθούμενα σε κάποιον και τον έσπασε στο ξύλο γιατί ξέρει πολεμικές τέχνες και ήθελε να κάνει προπόνηση. Τονίζω πως δεν συμφωνώ με την κατάληξη που είχε το συμβάν, έτερον εκάτερον.

    3. Θα πάρω την λέξη "αστείο" ως αξιοπερίεργο.

    Τώρα το να την σέρνει από τα μαλλιά και να της ρίχνει δημοσίως σκαμπιλια (εδώ χρειάζεται μια διευκρίνηση τι εννοεί σκαμπιλια) δεν είναι και ότι πιο φυσιολογικό, ειδικά στις μέρες μας, να τα λέμε και αυτά....

    Πάντως, έτσι για την ιστορία, πριν πολλά χρόνια όταν ανακοίνωσα στον πρώην μου πως θέλω να χωρίσουμε γιατί είχα ερωτευτεί κάποιον άλλο ξέρεις τι έγινε; Μετά από έναν μεγάλο τσακωμό σε δημόσιο χώρο και αφού άρχισε να κλαίει και να με απειλεί πως θα αυτοκτονήσει, έφυγα και άρχισε να με κυνηγάει από πίσω. Ετρεχα στο δρόμο να του ξεφύγω, κάποια στιγμή με έφτασε και με στριμωξε στην είσοδο μίας πολυκατοικίας, με άρπαξε από τα μαλλιά, μου έδινε σκαμπιλια στο πρόσωπο βρίζοντας με, η μύτη μου έτρεχε αίμα, μου τραβούσε την τσάντα και δεν με άφηνε να φύγω. Ώσπου τελικά πήρε χαμπάρι ο κόσμος τι γίνεται και τον κάνανε μαύρο στο ξύλο.

    Να ναι καλά οι άνθρωποι που με βοήθησαν εκείνη την στιγμή. Τον λυπήθηκα, αλλά δεν υπήρχε άλλη λύση γιατί ήταν τόσο θολωμένος που δεν ήξερε τι κάνει, ήταν ικανός για όλα. Έλα στη θέση της μαμάς μου όταν πήγα σπίτι και με είδε σε αυτήν την κατάσταση
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Εγώ πάντως σε αλλωνών χωράφια δεν ανακατεύομαι.
    Ο καθένας μας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του.