Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Πειτε ενα φετίχ σας.
    Αλλα καποιο περα απο τα συνηθισμένα (για αυτο το forum) όπως μαστιγια, αλυσιδες, σχοινια, κλπ....
    Πως νιωθετε οταν το πραγματοποιειτε;
     
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Να αρχίσω εγώ...
    Ειναι να κανω french kiss (ελληνιστί γλωσσόφιλο) με μια γυναίκα που μολις εχει φαει κατι που να φέρνει σε σκόρδο (πχ σκορδαλια, τζατζίκι, κλπ)...
    Καταρχήν μου αρεσει πολυ η μυρωδια του σκορδου, και κατα δευτερον με κανει να νιώθω πιο... <<Στομάχι - δε μασαω>>, και με εξιταρει το γεγονός οτι ειναι κατι πολύ weird.
     
  3. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Πολύ ενδιαφέρον Mr. Bondage.

    Μπορείς να μας κατευθύνεις σε κάποιο site που να δίνει περισσότερες πληροφορίες σχετικά με αυτό το φετίχ;

    Όσο για την προσωπική μου ασυνήθιστη εμμονή, αυτή είναι ο ήχος της γυναικείας αναπνοής και καρδιάς σε διάφορες εκδοχές και σενάρια. Αν σας κινεί την περιέργεια, δείτε:

    http://groups.yahoo.com/stethplay_two
    http://groups.msn.com/cardioroticA


    Χαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  4. Εμένα αυτό που με τρελένει έιναι να με φτύνουνε γυναίκες ατελείωτα και για ώρες στο πρόσωπο και αυτό να σκεπάζεται από τις ροχάλες τους

    Spitonme
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    μου αρεσει πολυ να ακουω γυναικια κραυγη... ειτε απο πονο ειτε απο ηδονη.
    αυτο με εξιταρει αφανταστα...
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    Το ωραίο ξυρισμένο αντρικό σώμα.Και σε άλλους αρέσει θα μου πείτε...Όμως, λίγοι ζαλίζονται (λέμε τώρα..) όταν βλέπουν ξυρισμένη γάμπα ή χέρι και φαντάζονται το όλο σύνολο..

    Αυτό μου δημιουργούσε πρόβλημα ,όταν δούλευα σα σερβιτόρος.Ποτέ δεν κοιτούσα στα μάτια τον ξυρισμένο στο σώμα πελάτη...Και πολλές φορές έχω προδωθεί από την εμμονή μου να κοιτάω εκεί...
     
  7. Nick-the-Greek

    Nick-the-Greek New Member

    Γαργάλημα!

    Είναι καταπληκτικό να βασανίζεις μια δεμένη γυναίκα, ολόγυμνη, γαργαλόντας την στις πατούσες ή στα πλευρά της...
    Βέβαια προϋποθέτει όμορφα και περιποιημένα πόδια...
    Νίκος
     
  8. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Ασυνήθιστα Φετίχ...

    οι τσιτωμένες ρώγες που είναι δεμένες και κρεμασμένες από το ταβάνι και εγώ χαιδεύω με τα νύχια μου την κάτω μεριά του στήθους μέχρι την ρώγα. Βέβαια καλό θα είναι η παρτενέρ να έχει μεγαλό και <βαρύ> στήθος 
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Να γλύφω το μουνί της Αφέντρας μέχρι αυτή να έχει σπασμούς και να μου σπρώχνει το κεφάλι για να κάνω πίσω. Θέλω να το κάνω μέχρι να τελειώσει στη γλώσσα μου. Μόνο που το σκέφτομαι έρχομαι σε στύση. Πιο τέλειο θα ήταν αν είμαι δεμένος (στα χέρια) και με δεμένα τα μάτια.
     
  10. your_Master

    your_Master Guest

    Εμένα ίσως το πιο ασυνήθιστο φετίχ μου είναι οι τρίχες στις γυναίκες (μασχάλες, πόδια). Οι πιο πολλοί από τους ανθρώπους το βρίσκουν αηδιαστικό, αλλά γνωρίζω ότι υπάρχει ένα μικρό ποσοστό που το λατρεύει
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest


    Ενδιαφέρων ! Μιλάμε για πόδια μασχάλες μόνο ή και για μουστάκι;
     
  12. your_Master

    your_Master Guest

    αν είναι χνούδι βεβαίως. όχι όμως σαν κι αυτό της φωτογραφίας σου. χεχε.