Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ισχύει... Ως στάση ζωής διαχρονικά και διαστρωματοποιημένα...
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αυτό ξαναπες το. Και έχει πολλές μεταφράσεις και προεκτάσεις, σαν στάση ζωής γενικά.
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν ξέρω αν είναι ασυνηθιστο σαν φετίχ....αλλά γελοίο είναι σίγουρα...το να αφήνεις μούσια και να ξυρίζεις ολα τα άλλα.
     
  4. Με αυτά που διαβάζω συνειδητοποιώ ότι μάλλον δεν έχω κανένα περίεργο φετίχ.. απλά ταπεινά και καθημερινά θα τα Ελεγα.. το μόνο ίσως που μπορεί να μπει εδώ είναι οι πολύ μεγαλόσωμοι άντρες. Δεν ξέρω αν είναι φετίχ.. είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ ,που δεν αρέσει στον μέσο όρο δηλαδή.
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Χμμμ δε ξέρω αν είναι σωστός ο όρος φετίχ στη προκειμένη αλλά έχω μεγαλη ευαισθησία στις πεταχτές, μεγάλες φλέβες σε αντρικό χέρι. Instant turn on. Δε μπορώ να πάρω τα μάτια μου από πάνω τους.
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Κ η αλληλομαλακια ειναι υπεροχη ...να την εχω απεναντι κ να με εχει να το παιζουμε...
     
  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Γκουχ γκουχ. ..
    Το παιξιμο μουσικων οργανων κατα τη διαρκεια του σεξ...
     
  8. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Θα μας τρελάνει εδώ ο κύριος Γάλλος.
    Ότι τι δηλαδή; Τα όργανα παίζονται από εκείνους που κάνουν σεξ; Και οι δύο; Εναλλάξ; Έχουν κάποια ορχήστρα μαζί τους;
    Χαώθηκα.
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το "κλαρινο" πιάνεται 2 σε 1;
     
  10. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. σίγουρα πιάνεται, αν το κάνουν 2 άτομα σε ένα 1 ...  
    Αν τώρα παίζει κάποιος κλαρίνα δίπλα τους, και οι άλλοι μπορούν να λειτουργήσουν ... αυτό είναι σίγουρα φετίχ!! ...  
     
  11.  

    ..Η Αυτοκρατορία των Αισθήσεων (Ν.Οσιμα)..
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    ... εδώ είναι στα προκαταρκτικά ακόμα: