Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Θα σου αρέσει πολύ πιστεύω.
     
  2. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Να τρώω μουσακά με πατάτες , μελιτζανα και κολοκύθια...και κιμά κοτόπουλο!
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα ελεγα ότι ολος μου ο σεξουαλικος κοσμος είναι ασυνήθιστος .. Παντα μου αρεσαν οι γυναικες , αλλα θεωρουσα το σεξ ως κατι ..... που ειχε να κανει με εργασια ... μου αρεσει να παιζω , να φιλαω να γλυφω και η καθ αυτου σεξουαλικη πραξη να είναι μονο ενας ανακουφιστικος επιλογος ενός πολυωρου ή και πολυημερου παιχνιδιού. Ειμαι και φαν του Dolcett και το να ανοιγω συζητήσεις με την συντροφο μου με σχετικες φαντασιώσεις και role play θα ηταν κατι ονειρικο για μενα . Στην πραγματικοτητα , μου φαινεται τοσο τιποτα το σεξ που δεν εχω κανει εδώ και 3 χρονια που χωρισα.. και μονο η ιδεα να κουνιεμαι περα δωθε για 5 λεπτα και μετα ξερος , μου φαινεται γελοια και αναρωτιέμαι ότι ξοδεψα την ζωη μου για κατι που ουδέποτε με ικανοποιησε πλήρως ..
     
  4. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    https://el.wikipedia.org/wiki/Τειρεσίας_(μυθολογία)
    Είμαι λίγο off.. αλλά δεν μπόρεσα.
    Το σεξ είναι γυναικεία υπόθεση.
     
  5. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    μου συνέβη πρόσφατα και είναι το πιο κουλό . ήθελε να την ζυμαρώσω πέρα το ότι την έβαλα να πλάσει αρκετό ζυμάρι το ότι την έχτισα σε όλο το κορμί είχε την πλάκα του αλλά και την τρέλα του!
     
  6. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    Δεν ξέρω αν μπορώ να το συγκεκριμενοποιήσω, μου αρέσει να προκαλώ ανασφάλεια..
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2019
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Να αφαιρώ κρυφά τα χρήματα και την κάρτα απο το πορτοφόλι της κάθε φορά που την στέλνω για τσιγάρα, μπύρα, ποπ κορν κτλ.

    Έτσι για να τα ακούει κ απο άλλους ότι.... ο τσαμπας πέθανε  
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2019
  8. gazza

    gazza Regular Member

    το λεγομενο θα σε παω γα@@@
     
     
  9. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Προσωπικά, δε μου φαίνεται καθόλου παράξενο!
    Καταντά "εργασία" από τη στιγμή που το χρησιμοποιείς για να αποδείξεις κάτι (σε άλλους ή και στον εαυτό σου!)..
    Κι εγώ δίνω στο παιχνίδι, αυτό μετράει!!
    Όλα στο μυαλό παίζονται!
    Τα υπόλοιπα έρχονται ή δεν έρχονται από μόνα τους, σημασία δεν έχει!
    Αυτό μας ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα ζώα, άλλωστε..
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Είχα μια φορά αλείψει στον πισινό της πρώην μου, την ημέρα των γενεθλίων της, την τούρτα που της αγόρασα για να έχει "πικάντικη" γεύση το κατοπινό γλείψιμο...
     
  11. O'

    O' New Member

    Aσυνηθιστο δεν το λες,αλλα μου αρεσει πολυ το τριχωτο αντρικο στηθος  
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    όταν δινεις φαγητο στα παιδια σου , το κανεις για να αποδειξεις κατι στο εαυτο σου ή αλλους ?