Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ....να Τρως Πορτοκάλια στο Ντους.

    Το διαδικτυακό κίνημα πορτοκαλιών στο ντους ξεκίνησε από ένα thread στο Reddit, που έλεγε «Πείτε κάτι ασυνήθιστο που θα έπρεπε όλοι να δοκιμάσουν».


    • Μπήκα στο ντους και άφησα το ζεστό νερό να τρέξει πάνω μου κρατώντας το φρούτο στο χέρι μου. Είχα μια αποστολή: να γίνω κομμάτι της μικρής, αλλά ενθουσιώδους διαδικτυακής κοινότητας ανθρώπων που τρώνε πορτοκάλια στο ντους.

      Μπήγοντας τα δάχτυλα στη μαλακή φλούδα με τα στίγματα, ξεκίνησα να καθαρίζω το πορτοκάλι, αφήνοντάς τις φλούδες να πέσουν στην μπανιέρα. Καθώς ξεκίνησα να τρώω το φρούτο, η μυρωδιά εσπεριδοειδούς αναμειγνυόταν με τον ατμό, καθώς οι χυμοί κυλούσαν στα χέρια μου και χάνονταν μες στο νερό. Όταν η τελευταία φετούλα είχε εξαφανιστεί στο στόμα μου και τα υπολείμματα, καθώς και η συνήθως δυσάρεστη κολλώδης αίσθηση είχαν χαθεί στο σιφόνι, έπρεπε να παραδεχτώ ότι ήταν υπέροχο. Από εκείνη τη στιγμή προσηλυτίστηκα, μπήκα στο πλήθος των διαδικτυακών οπαδών που είχαν ανακαλύψει αυτόν τον παράξενο, αλλά ευχάριστο συνδυασμό.

      Το διαδικτυακό κίνημα πορτοκαλιών στο ντους ξεκίνησε από ένα thread στο Reddit, πριν από έναν χρόνο, που έθετε τον προβληματισμό, «Πείτε κάτι ασυνήθιστο που θα έπρεπε όλοι να δοκιμάσουν». Εκεί, ένας χρήστης με το όνομα PHOTON_BANDIT -που έκτοτε έσβησε τον λογαριασμό του- αφηγήθηκε την ιστορία μιας καθοριστικής στιγμής, κατά την οποία ένας ομαδάρχης εξηγούσε τις αρετές του να τρως ένα πορτοκάλι στο ντους, λέγοντας ότι είναι «το πιο απελευθερωτικό, σαρκικό και καλύτερο πράγμα που μπορείς να κάνεις για τη διάθεσή σου».

      «Σκεφτείτε το», είπε ο μυθικός σύμβουλος. «Το να ανοίγεις ένα κρύο φρέσκο πορτοκάλι με τα γυμνά σου χέρια, να αφήνεις τους χυμούς να τρέξουν πάνω σου. Να μη σε νοιάζει αν θα κολλάς. Απλώς να το ανοίγεις στα δύο και να το ξεσκίζεις με τα δόντια σου σαν άγριος κανίβαλος που έχει βδομάδες να φάει. Ναι, είναι το πιο σαρκικό, άγριο, απελευθερωτικό πράγμα που μπορεί να κάνει κάποιος».

       
      Φωτογραφία από το Reddit
      Παρόλο που είναι άρρωστο να πεις κάτι τέτοιο σε έναν νεαρό κατασκηνωτή, ο PHOTON_BANDIT και ορδές άλλων αναγνωστών του Reddit γοητεύτηκαν από αυτήν τη μέθοδο πορτοκαλοφαγίας κι έτσι γεννήθηκε το ShowerOrange subreddit.

      Πάνω από 8.000 Redditors συνέρρευσαν στη σελίδα και ξεκίνησαν να ποστάρουν τις δικές τους ανάλογες εμπειρίες, ανεβάζοντας φωτογραφίες από φλούδες πεταμένες στη μπανιέρα, δίπλα σε γυμνά πόδια. Όμως δεν ενστερνίζονται απλώς αυτήν τη μοναδική πράξη φροντίδας για τον εαυτό τους, αλλά έχουν κατακλύσει το Ίντερνετ, ενθαρρύνοντας και άλλους να συμμετάσχουν στην ευφορική πράξη του να δαγκώνεις ένα φρούτο, χωρίς να ανησυχείς ότι θα τα κάνεις όλα χάλια.

      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      Παρακολουθήστε όλα τα βίντεo του VICE, μέσω της νέας σελίδας VICE Video Greece στο Facebook.

      Ενώ κάποιοι μπορεί να θεωρήσουν το ξεφλούδισμα του κολλώδους ζουμερού φρούτου σεξουαλικό, η ομάδα ShowerOrange έχει αγνές προθέσεις και μάλιστα έχουν κανονισμό για το τι επιτρέπεται να περιλαμβάνεται στις φωτογραφίες με τα εσπεριδοειδή.

      Πρώτος κανόνας: «Όχι γυμνό», συμπληρώνοντας ότι, «οτιδήποτε εκτός από γεννητικά όργανα» επιτρέπεται σε αναρτήσεις με πορτοκάλια στο ντους - «πέλματα, πόδια, χέρια, κοιλιές, ό,τι θες». Ο δημιουργός των κανόνων επίσης τα 'χει με τα γκρέιπφρουτ, τα θεωρεί μη αποδεκτή και ίσως δύσκολη επιλογή για το ντους. Ωστόσο τα μανταρίνια, τα σαγκουίνια και οι κλημεντίνες θεωρούνται αποδεκτές εναλλακτικές λύσεις για το κλασικό πορτοκάλι.

       
      Φωτογραφία από το Reddit
      Τρίτος και ίσως πιο σημαντικός κανόνας: «να είστε ευγενικοί, να σχολιάζετε άλλες αναρτήσεις και να ενθαρρύνετε τους άλλους χρήστες να γίνουν οι καλύτεροι στην κατανάλωση πορτοκαλιών στο ντους». Η αίσθηση ευδιαθεσίας συνεχίζεται στις αναρτήσεις, καθώς οι χρήστες μιλάνε για τις πρώτες τους εμπειρίες σε threads, όπως «Σήμερα είναι η πρώτη μέρα της υπόλοιπης ζωής μου» και «Πρώτη φορά. Το άξιζε. Τώρα είμαι πλήρης».

      Ένας redditor, ο BourgeoisieScum, έβαλε μια φωτογραφία με τις πεταμένες φλούδες σε σχήμα καρδιάς, γράφοντας, «Χρόνια πολλά για του Αγίου Βαλεντίνου r/showerorange». Ένας άλλος, ο worthij3, λέει ότι η κατανάλωση πορτοκαλιών σώζει όλη τη χρονιά, βάζοντας λεζάντα στη φωτογραφία με τις φλούδες, «Αρχίζει να φτιάχνει το 2017!».

      Σε έναν χαοτικό κόσμο, όλοι αξίζουν λίγη φροντίδα, είτε είναι ένα ποτήρι κρασί είτε ένα απολαυστικό τρέξιμο ή ακόμη ο ατμός με άρωμα εσπεριδοειδούς και το νερό που συγχωρεί και ξεπλένει, χωρίς να αφήνει τίποτα να κολλήσει πάνω σου.

      Όσο για τους λάτρεις των γκρέιπφρουτ, θα πρέπει να βρουν κάτι άλλο.
    https://www.vice.com/gr/article/9kw...TSFV3rk3oqHFyL4t4tKF5vhMs13M39YLkKv-r7SvS4u6c
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ας πει κάποιος σε αυτόν στην τελευταία φωτογραφία ότι επειδή δεν έχει σχάρα η αποχέτευση του μπάνιου θα βουλώσει από καμιά φλούδα πορτοκαλιού και μετά να δω τι θα κάνει
     
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θα αλλαξει φετιχ, κατι σε κοπρολαγνεια.  
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

  6. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  7. vautrin

    vautrin Contributor

    Οι μπάμιες. Ειδικά με κοτόπουλο είναι από τ' αγαπημένα μου φαγητά.
    (Πόσο ανώμαλος είμαι γιατρέ μου; )
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μου το πηρες απ το στομα.
    Αυριο μονομαχια
    Δωδεκα η ωρα εξω απ το σαλουν.
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Χμ. Επειδη ειναι αμερικανιες, μπορει να πλυμηρισει και ολοκληρη η Φλωριδα....
     
  10. vautrin

    vautrin Contributor

    Με τι όπλο; Πιρούνι; Ποιος θα φάει περισσότερες;
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ωωωω εξαμπαμιο σαρανταπενταρι!  
     
  12. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    ωραία τα πορτοκάλια αλλά λάθος φρούτο νομίζω, για δε δοκιμάζουν με καμιά μπανάνα ;