Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. oracle

    oracle New Member

    Τα SU 57 υπερεχουν ασυγκριτα τοσο σε τελικη ταχυτητα , οσο και σε ευελιξια . Σε κοντινη αερομαχια δεν υπαρχει συγκριση. Συμφωνα με προσομειωσεις που εγιναν , καταρριπτονται 7 F35 για καθε 2 SU 35. Ακομη πιο μεγαλη η υπεροχη για το SU 57..
     
  2. Οι προσομειωσεις για το Αιγαίο τι έδειξαν; από ότι ακούω σε κλειστές αερομαχίες το μεικτό σμήνος f-16 mirage παραμένει κορυφή. Απλά η αερομαχία πλέον σπάνια θα είναι κλειστή.

    Σαν το θόρυβο της μετακαυσης τουf-4 δεν υπάρχει
     
  3. oracle

    oracle New Member

    Και μια που αναφερεις μετακαυση , το F 35 , οταν χρησιμοποιει μετακαυση , παρουσιαζει βλαβες στα ηλεκτρονικα του. Γι αυτο του απαγορευσαν προς το παρον την μετακαυση οι Αμερικανοι στην αεροπορια τους. Ετσι περιοριζεται η ταχυτητα του στο 1,6 Mach. Το SU 35 φθανει τα 2,5 Mach. Εχεις δικιο , κλειστη αερομαχια σπανιο στο μελλον να συμβει. To F 35 δεν ειναι σχεδιασμενο για αερομαχια. Ειναι σχεδιασμενο για να εξαπολυει πυραυλους απο αποσταση 250 χλμ. απο τον στοχο. Αν εχει απεναντι αεραμυνα , η αεροπλανα, με πυραυλους εμβελειας ανω των 300 χλμ. την εβαψε. Διοτι με ρανταρ νεας τεχνολογιας υπερυψηλων συχνοτητων παυει να ειναι ''αορατο''. Οι προσομειωσεις αυτες δεν εγιναν ειδικα για το Αιγαιο. Το F 16 ειναι μικρο σχετικα αεροπλανο, με ενα κινητηρα, το SU 35 εχει 2, με πολυκατευθυνομενες εξατμισεις, και πολυ μεγαλυτερο βαρος κατα την απογειωση. Φερει πολυ περισσοτερο οπλισμο.
     
  4. Raed

    Raed Dazed

    Γιατί ρε παιδιά δεν τα γράφεται αυτά (αερομαχίες και μ@λακίες) στο OT? Οκ, ασυνήθιστα φετίχ αλλά και βδσμ φόρουμ ..
     
  5. Να ακούσεις μετακαυση να δονείται το κάθε κύτταρο σου.... Να είσαι δίπλα σε φεραρι φ1 να μαρσάρει και να σταζεις από παντού.
    Και επειδή είναι bdsm forum.... Βρες κανέναν μάστερ engineer να σου πει τι καυλα νιώθει όταν ως chief engineer καθοδηγεί καμία 100ρια και παραδίδει το έργο πριν το deadline.
    Αλλά ξεχασα χωρίς μάστιγα και δονητές δεν υφίσταται bdsm
     
  6. Δεν τα χω ακούσει αλλά φαντάζομαι με αυτές τις ταχύτητες δε θα κάνουν πολύ θόρυβο    
    Το αμυντικό δόγμα δεν αλλάζει... Ελπίζω
     
  7. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Και που να αναφέρω ότι εκσπερματώνω με COMAO...
     
  8. carlos

    carlos New Member

    Ενα φετιχ μου σταθερο και αμετακλητο απο την στιγμη που ανακαλυψα την λατρεια μου για το γυναικειο στηθος ειναι ο θυλασμος.
    Το τοποθετω εδω ,ως ασυνηθιστο φετιχ, γιατι δεν μιλαω για γλυψιμο και ρουφηγμα.
    Αλλα για το να θυλαζεις και δεν εννοω να εχει η γυναικα γαλα.
    Ειναι αληθεια οτι γενικα αρεσει και ειναι ευαισθητη η περιοχη ομως σαν φετιχ δεν το εχω συναντησει σε γυναικα με την εννοια του breast feeding.
     
  9. Raed

    Raed Dazed

    Και ποιός σας είπε εσάς ότι αυτά δεν τα έχω ακούσει εγώ ή οποιοδήποτε άλλο μέλος του φόρουμ, μη νιώθεται τόσο μοναδική, γιατί απλα δεν είστε! Επίσης σε διαφορά με εσάς δεν χρειάζεται να βρω κανέναν για να μου δείξει τίποτα για να καυλώσω, καυλώνω με όσα αποπερατώνω εγώ, απλά δε νιώθουμε όλοι την ίδια ανάγκη να δείξουμε τις γνώσεις μας δημόσια ... τι σχέση έχουν όμως αυτά με το βδσμ? Το βδσμ είναι και αυτό ένα εναλλακτικό "εργαλείο" ανθρώπινης πληρότητας, τα μαστίγια και οι δονητές είναι τα παρελκόμενα. Αχ αυτό το ξεχαστικό νεύρο ...

    Και με γιγαντοαφίσα του Άκη να εκσπερματώνεις .. περι ορέξεως κολοκυθόπιτα ή μπάμιες, το θέμα είναι τη σχέση έχει με ασυνήθιστα φετιχ σε βδσμ φόρουμ?!
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2019
  10. Αυτό που δεν μπορείς να κατανοήσεις είναι η ελευθερία που έχει ο καθένας να διαμορφώνει τον μικρόκοσμο του όπως γουστάρει. Μπορεί να μη σου άρεσαν τα φετίχ με τους θορύβους αλλά εάν βάζαμε δίπλα καμιά με δερμάτινα θα τραβούσες μαλάκια.
    Το τι είναι φετίχ είναι εντελώς προσωπικό και μιας που μιλάμε για bdsm, κάποιος είναι κυριαρχικος σε κάθε παράμετρο της ζωής και αυτό που βλέπεις εδώ είναι μόνο η ερωτική προσέγγιση.
     
  11. Raed

    Raed Dazed

    Δεν λέω φετίχ, ουδεμία σχέση όμως με το βδσμ ... άρα ποια η θέση τους εδώ; Ίσως μπερδέψετε τα βδσμικα φετίχ με την κάθε εφετζίδικη μπούρδα; Αυτά τα περί κυριαρχικών στη ζωή .. άστα καλύτερα!
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2019
  12. gazza

    gazza Regular Member

    με τη σημαια του...