Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. PowerOfLust

    PowerOfLust Lustrosity

    Αγάλματα και κούκλες βιτρίνας
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Ποσο βρωμικα δηλαδη ? ...
     
  3. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Αρκετά
     
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Η βαριά ανδρική φωνή(ειδικά όταν ψιθυρίζει στο αυτάκι) και τα αρσενικά αρώματα και οι αρσενικές γεύσεις... (κάθε είδους)
    Η εμφανής ανδρική διάθεση για πήδημα επίσης... είναι άκρως ερεθιστική (βέβαια δεν ξέρω πόσο ασυνήθιστα είναι όλα αυτά)
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ειχα μια ελπιδα .... είμαι περα από το "αρκετα" παναθεμα με .... κανω προπονηση με τις εισπρακτικες εταιριες .
     
  6. GothKitty

    GothKitty Sensitive Babygirl

    Πεστααααααα
     
  7. Traveler

    Traveler New Member

    Χαχαχα Δεν το είχα σκεφτεί ως Προπόνηση. Να είσαι καλά isnogood εδωσες τρελή ιδέα.
     
  8. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Είχα διαβάσει κάποτε για έναν τύπο που είχε σαν φετίχ να κρεμιέται από το μονόζυγο, βάζοντας παράλληλα τη γυναίκα του να τον γραπώνει από τους όρχεις και να τον λικνίζει απαλά πίσω-μπρος έτσι όπως αιωρούνταν.
    Πλάκα-πλάκα δίνει μια "ανακουφιστική" αίσθηση η σκέψη να δέχεσαι κάτι τέτοιο...
     
  9. sigh

    sigh .

    ανάσες, τέρμα διαδρομή

    κι εκείνος στο τιμόνι..
     
  10. nancycd

    nancycd New Member


    Εγώ θα ήθελα να συμβει σε εμένα αυτό ..να μου κάνουν κλισμα και να με βλέπουν να λιώνω ενώ χύνει το κωλαρακι μ
     
  11. sigh

    sigh .

    ερειπωμένα σπίτια
    παράθυρα ανοιχτά σε θρύλους αστικούς και στοιχειωμένες μνήμες..

     
     
  12. Ionic_Andy

    Ionic_Andy New Member

    Στίγματα στο πρόσωπο. Φακίδες, ουλές, ελιές λευκη, τα πάντα είναι απίστευτα χοτ