Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Ξάπλα στη παραλία με καλή παρέα και παγωμένο κρασί , νύχτα με πανσέληνο, έμπνευση και προδιάθεση ...
     
     
  2. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Τα παρεό μου...

    Από την άνοιξη μέχρι και το προχωρημένο φθινόπωρο με αγκαλιάζουν όλη την ώρα. Τα χρησιμοποιώ για ψάθα και για πετσέτα στη θάλασσα, για κάλυμμα στη θέση του οδηγού, για εσάρπα τα δροσερά βράδια, για σεντόνι τις νύχτες, για φούστα, για φόρεμα, για τουρμπάνι.. Πάντα παίζουν δύο τρία τριγύρω μου κι ένα στην τσάντα μου... Η λεπτή τους ύφανση και η μεταξένια υφή τους με ερεθίζει ιδιαίτερα...

     
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Το εκτός σπιτιού σεξ, κυρίως σε γκρεμισμένους πύργους ή τείχη, κάστρων, φρουρίων κλπ, σε αρχαία νεκροταφεία, σε μέρη που επικρατούν μυθικές ιστορίες.
    Εμείς και τα στοιχειά.

       
     
  4. Vanilla_expl

    Vanilla_expl Eyes never lie.

    Τελικά δεν εχω μόνο εγω αυτήν την ιδιαίτερη "σχέση" με το παρεό...!
     
  5. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Είμαστε σίγουρα πολλές... Ίσως και πολλοί... Έχω δει άντρες να φοράνε παρεό στην παραλία και να τους πηγαίνει τρέλα... 
     
  6. Tokyo

    Tokyo Regular Member

     
    Παρεοφετίχ κι εγω
     

  7. Αφροδίτη εσύ?
    Ετοιμάζομαι να έρθω στα λουτρά σου....

    Θέα.......!!!!
     
  8. Tokyo

    Tokyo Regular Member

    Υπέροχο σχόλιο, ευχαριστώ πολύ.
     
  9. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Να κάνω σεξ σε οικοδομές
     
  10. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Ουαουυυυ κ όχι τ παρεο  
     
  11. pan_geor

    pan_geor New Member

  12. pan_geor

    pan_geor New Member

    Αψογο να σε πεταει οπως γουσταρει!