Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Το να είναι το 2ο δάχτυλο του ποδιού λίγο μακρύτερο από το 1ο.
     
  2. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Από μικρός γούσταρα τη δεύτερη εξαδέρφη μου! Θυμάμαι όταν ήμουν 11 κι αυτή 18 και είχε λίγα παραπάνω κιλά τότε, ήταν χοντρουλή και φορούσε αυτά τα κολανοειδή, τα μαύρα... Είχαμε τραπέζι κι εγώ βγήκα επί τούτοις στο μπαλκόνι, για να βλέπω τον κώλο της να κάθεται στην καρέκλα, με την ησυχία μου!!!!
    Μια μέρα είχε έρθει και καθόταν 3 ώρες σε μια πολυθρόνα στο σαλόνι..
    Αυτή μύριζε πολύ όμορφα, κι όταν έφυγε απλά βυθίστηκα σ' αυτή, να σνιφάρω επί λεπτά
    μύριζε ωραία και "ανάλαφρα" η πολυθρόνα που καθόταν αφού ευχόμουν να ήμουν εγώ στη θέση της!!
    Κάτι παρόμοιο μου συνέβη και με μια συμμαθήτριά μου στην 6η δημοτικού.. είχα τη φαντασίωση πως καθόμουν στα πόδια της και προοδευτικά συρρικνωνόμουν και γινόμουν βρέφος!!
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Βδσμική ποιότητα.
     
  4. sigh

    sigh .

    παλαιοπωλεία, αντίκες και βιβλία

     
     
  5. φφφφ ναι.
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Καλό είναι να μπεί tag στο νήμα "αντικείμενα που μας αρέσουν" και "χώροι που μας αρέσουν"...
     
  7. sigh

    sigh .

    η κίνηση, ο ήχος όταν ανάβει τσιγάρο
    ..
     
     
  8. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member



    Για πολλους και διαφορους λογους 
     
  9. -_Το πως αλλάζει ο τόνος της φωνής του όταν θυμώνει._-
     
  10. sigh

    sigh .

    ..στις pointe
    μετά από αρκετή ώρα..
     
     
  11. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Με μια πρώτη ματιά,νόμιζα πως έχεις φετίχ με τα τυριά