Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασυνήθιστα Φετίχ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 2 Ιανουαρίου 2006.

  1. Vasreby

    Vasreby Adrenaline junkie

    Έχω κάνει σεξ και μας εβλεπαν από απέναντι ένα ζευγάρι .. Όταν το καταλάβαμε τους χαιρέτησαμε και βγήκαμε στο μπαλκόνι και συνεχίσαμε , τότε άρχισαν να κάνουν κι αυτοί σεξ .. Ήταν σε διακοπές κι αυτοί τουρίστες.. Δυστυχώς δεν έγινε όργιο..
     
  2. conner

    conner Contributor

  3. conner

    conner Contributor

  4. conner

    conner Contributor

  5. Nobilys

    Nobilys New Member

    Να γλύφω την τρύπα της κοπέλας μου και περισσότερο γλυφοκολι όπως και να κάθομαι να μου κάνει και αυτή γλυφοκολι μέχρι να με τελειώσει
     
  6. sick_fetish_male

    sick_fetish_male τουαλέτα αφέντρας

    κοπρολαγνία & ουρολαγνία καθως και ατελείωτο ballbusting ειδικα κλωτσιες και πατημα αρχιδιών με τα πατουσάκια της κυρίας...
     
  7. YoungAndre

    YoungAndre New Member

    Και δεν είσαι η μόνη και εγώ τρελαινομαι
     
  8. Stelios Tick

    Stelios Tick New Member

    Γαργάλημα !!
     
  9. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    να γλυφω τους αλτηρες και τις μπαρες γυμναστηριου
     
  10. FeetKing

    FeetKing New Member

    Μαγκες δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα επειδη εχω παρα πολλα φετιχ όπως προφανως Foot Fetish, Owner, Vore εχω και ενα που πραγματικα δεν ξερω αν εχει ξανααναφερθει πανω αλλα εγω το θεωρω φουλ ασυνηθιστο και δεν το χω βρει πουθενα, αλλα μαρεσει υπερβολικα να βλεπω την αλλη να τρωει. Και μαρεσουν και οι φουλ αδυνατες ταυτοχρονα. Οταν το κανουν αυτες ακομα πιο πολυ.
     
    Last edited: 23 Αυγούστου 2021
  11. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

  12. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Η αποδόμηση. Όταν συμβαίνει λειτουργούν όλες οι αισθήσεις. Ακολουθούν ενδιαφέροντα στάδια