Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ασύρματος δονητής σε δημόσιο μέρος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 1 Φεβρουαρίου 2020.

  1. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Η και αυτό!
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπλέ για τ' αγοράκια, ροζ για τα κορίτσα...
    Στερεότυπα ντυ κωλ...
     
  3. dreams

    dreams Regular Member

    Ευκαιρία να αντιστραφούν και εδώ οι όροι χχχ
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αυτό δεν είναι δονητής αλλά σωβρακοφανέλα σε σχήμα σερβιέτας, τα φτερά του λείπουν μονο! 

    Αμ αυτό παλι δείγμα,σαν εκείνο με τα αρώματα στα μικρά μπουκαλάκια. 
     
  5. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Δειξε μου τα σωστα λοιπον!
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Έχουμε δοκιμάσει με Bluetooth κ app στο κινητο, με εξ αποστασεως έλεγχο, αλλά μου φαίνεται ότι κάνει φοβερό θόρυβο. Αυτό το μπζζζζ ακούγεται. Πολύ καλή εμπειρία αν είσαι στις ανέσεις σου...ξάπλα...Αν είσαι όρθιος, περπατάς, τρέχεις, κάνεις δουλειές πιο τιμωρία θυμίζει.

    Ναι, καμία φορά κόβεται η σύνδεση Bluetooth κ πεθαινει ο δονητακος. Μετά ξαναπαίρνει μπρος κ είναι λίγο απρόβλεπτο. Καλό παιχνίδι αλλά υπάρχουν κ καλύτερα, για εμενα.
     
    Last edited: 21 Απριλίου 2020
  7. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

  8. brasco

    brasco New Member

    εχω δοκιμασει διαφορα τετοια,οντως αν εχει ησυχια φαση σινεμα εστω κ πολυ λιγο ακουγεται..η καλυτερη εμπειρια ηταν σε γνωστο εστιατοριο αμερικανικου τζανγκ,που η παρτενερ μου προσπαθουσε να παραγγειλει κ να μην χυσει μπροστα στην σερβιτορα η οποια την ειδε να κομπιαζει και να κραταει το προσωπο της..στο τελος μας ρωτησε αν θελει να της φερει νερο,της φανηκε αδιαθετη  
     
    Last edited: 25 Νοεμβρίου 2020
  9. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Ονειρο
     
  10. Dark__Lord

    Dark__Lord New Member

    θα ρωτήσω τις κυρίες της παρέας!
    θέλω με τη φίλη μου να δοκιμάσουμε να κάνουμε χρήση ενός ασύρματου δονητή
    σε δημόσιο χώρο. Δεν έχει δοκιμάσει ποτέ της κανένα είδος δονητή. Αυτό που θέλουμε είναι
    να κάνουμε παιχνίδι και δοκιμή ταυτόχρονα. Γι' αυτό θα ήθελα από όποιον έχει εμπειρία να μας προτείνει κάποιο είδος.
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να υποθέσω πως ρωτάς τις κυρίες γιατί οι κύριοι δεν το έχουν και πολύ με τις αγορές στα μαγαζιά;
     
  12. Dark__Lord

    Dark__Lord New Member

    χα χα! Όχι φυσικά! απλά, νομίζω, οι κυρίες που το έχουν κάνει χρήση ξέρουν τι και ποιο είδος είναι καλύτερο για να πάρουμε!
    καλωσορίζω και κάθε άποψη από όποιον έχει εμπειρία επί του θέματος!