Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυνανισμός, κοινώς, μαλακία -- κακό, τζιζ;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 14 Ιουλίου 2008.

  1. Από εδώ το φέρνουν, από εκεί το φέρνουν, τις γονυκλισίες δεν τις γλυτώνουμε...

     

    Σκύψε, ευλογημένη!...
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

     
    Για την ηρεμία σου
     
  3. nineta

    nineta New Member

    το πιο ωραιο.και αν το πετυχω να διαρκει πολλη ωρα φτανω να τρεμω απο καβλα οταν τελειωνω.βεβαια αν εχω και καποια φιλη μαζι ε τι αλλο θελω...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Με καυλώνει τρελά να τον θωρώ  

     
     
  5. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    καλο και το γαμήσι .. αλλα με την μαλάκια μαθαίνεις ποιο καλά τον εαυτό σου...
     
  6. pistols

    pistols Regular Member

    κλαιω................      



     
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ναι.! Πάνε χαμένοι τόσοι αεροπόροι από γενησιμιου.!
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Και πάλι το ίντερνετ φταίει.....  
     
  9. sigh

    sigh .


    Εκείνη τη μέρα που η μητέρα μου άνοιγε συνεχόμενα τη βρύση της κουζίνας με αποτέλεσμα να ελαττώνεται σημαντικά η πίεση του νερού στην μπανιέρα κι έτσι να μην έχω το επιθυμητό αναμενόμενο αποτέλεσμα, μου πέρασε από το μυαλό πως το έχει καταλάβει και προσπαθεί μ αυτόν το τρόπο να με κάνει να σταματήσω τα μαραθώνια μπάνια μου.
    Προς στιγμήν ντράπηκα λίγο. Είχα από νωρίς την συναίσθηση πως η οικονομική κρίση στην οποία βολοδέρνει η ψωροκώσταινα εδώ και χρόνια, έπρεπε να με κάνει να υιοθετήσω έναν κάπως πιο eco friendly τρόπο,"κορύφωσης"..​
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Η οικονομική κρίση με την οικολογική συνείδηση είναι δύο διαφορετικά πράγματα.
     
  11. dim1

    dim1 ®

    Και ο "eco friendly τρόπος,"κορύφωσης"" αυτονόητος.
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Έχουν κάνει λευκό το φόντο και δεν μπορώ να διακρίνω τι είναι αυτό στην πλάτη του μωρού: παπαγάλος, φτερά αγγέλου, ή κάτι ακαθόριστου σχήματος λευκό που το "περπατάει" και το μωρό τρομαγμένο προσπαθεί να δει τί είναι?