Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτομαστιγωνονται οι Κ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 28 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αν και υπάρχουν όντως, διατηρώ τις επιφυλάξεις μου για τα πιο πολλά άτομα που έχω γνωρίσει -από χαίρω πολύ ως κάτι παραπέρα- σε αυτό το πεδίο...
    Στατιστικά τα άτομα που μού δημιούργησαν τις πιο πολλές επιφυλάξεις. τυχαίνει να είναι θήλεα...
    Ως γεγονός πάντως ελάχιστη σχέση φαίνεται να έχει με την χρήση των όποιων εργαλείων...
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μάλλον δεν κάνετε τις κατάλληλες
    συναναστροφές  
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τις κάνω, τις κάνω... Εξ ου και το στατιστικό δείγμα μου...
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δίχως την παραμικρή διάθεση trolling. Για να δοκιμάσεις εσύ ο ίδιος μαστίγιο πάνω σου, πρέπει να είσαι ο Τιραμόλα.
    Να δοκιμάσεις στράπο, μόνο για να καταλάβεις αν και πόσο πονάει ο πέοντας σου στο κωλαράκι κάποιου/ας, πάλι άκυρο είναι.
    Αφού ο στράπος ούτε πέφτει, ούτε μαλακός σαν κρέας θα ήταν ( δεν έχω φάει ποτέ αληθινό πέοντα, ούτε θέλω. Αλλ' απ' την στιγμή που κουβαλάω πάνω μου ένα.
    Και που και που τον ακουμπάω για ευνόητους λόγους, μάλλον γνωρίζω ήδη κάποια πράγματα για το πως θα ήταν φτιαγμένος ).
    Να δοκιμάσει κάποιος/α σφήνες μόνο για να καταλάβει, πως θα ένιωθε το υ κι αυτό άκυρο μου κάνει. Αφού τόσο επικίνδυνες δεν μου φαίνονται.
    Εκτός κι αν κάποιος σκοπεύει, να "φορέσει" στο υ του/της σούβλα ( τότε το πράγμα αλλάζει ). Βεντάλιες, μπίλιες κουλουπού idem με τα προηγούμενα.

    Τέσπα, δοκιμάζω δεν σημαίνει και χτυπιέμαι με δαύτα μέχρι αίματος. Τώρα θυμήθηκα, κάποτε είχα προσπαθήσει να φτιάξω ένα cane από bamboo.
    Διαλέγοντας ραβδί, το ψιλοχτύπησα στο σημείο πάνω απ' τον καρπό μου. Μετά λειαίνοντας το, έκανα το ίδιο.
    Για να έχω μια μακρινή ιδέα του πόσο θα έτσουζε ( άλλο αν ο βαθμός αντοχής μου ήταν σίγουρα διαφορετικός από κείνον της τότε καραμαζόχας υ μου. Η οποία παρόλο "τσέπης" είχε τρομακτικές αντοχές και ορέξεις για "μάπες". Σε σημείο που εκνευριζόσουν/κουραζόσουν ).

    Και μια ερώτηση ( που εύχομαι να μείνει "περιφραγμένη" και να μην εκτροχιάσει το νήμα ), που είναι γραμμένο ότι ο strapος, θα ήταν σώνει και ντε αποκλειστικότητα του status των switch? Γιατί αν η ικανότητα παρατήρησης μου δεν είναι τόσο για τα μπάζα, εννιά φορές στις δέκα που κάποιος/α αναφέρεται στην χρήση του ( σε λεκτική παρέμβαση ή φωτογραφία ) εδώ πέρα, φέρει το status του/της switch.
    Τέσπα again, η ερώτηση ήταν ρητορική. Στο κάτω κάτω της γραφής το "ζήτημα" έχει υπέρ αναλυθεί στο "θρυλικό" νήμα - που δεν χρειάζεται καν να ονοματίσω, αφού θα το γνώριζαν μέχρι και τα δέντρα - και σίγουρα θα γαλουχήσει γενεές μεταγενέστερων μας χαχα.

    Κλείνοντας, αν κάποιος θέλει να δοκιμάσει τα εργαλεία ή τις πρακτικές που θα γούσταρε να κάνει κάποτε με το υ/σ/μ του/της, γούστο και καπέλο του/της.
    Για μένα δεν θα έχανε τίποτε απ' το Καππιλικί/Αφεντιλίκι/Σαδιλίκι του/της. Εγώ το βρίσκω ανούσιο ( για εκείνα που ήθελα να μάθω/δοκιμάσω, διάβασα/ρώτησα/κατέστρεψα μαξιλάρια και διάφορα άψυχα αντικείμενα ). Το ζήτημα είναι να μην "πέσει" στα μάτια του/της υ/σ/μ κάποιος/α κι αυτό μέχρι ενός σημείου είναι σημαντικό. Τι θα έλεγε ο/η οποιοσδήποτε/οποιαδήποτε σε κείνον/η άσχετος/η, γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να το γράφει, εκεί που δεν χτυπάει ο ήλιος.
    Αλλά περί ορέξεως, δοκιμασοεργαλειόπιτα  

    Υ.Γ.

    Κάποτε στο San Marino είχα δει ένα γαμάτο φραγγέλιο. Το αγόρασα και κατέληξα να βαράω με δαύτο τα χαλιά του σπιτιού. Πάνω μου δεν "έλεγε", να ήμουν και κανείς καθολικός μοναχός του μεσαίωνα, που θα ήθελε να εξαγνιστεί απ' τις "ακάθαρτες σκέψεις", κάτι θα πήγαινε και θα ερχόταν χαχα.

    Ένιγουεϊ, για το κουβέντα να γίνεται αυτή μου η "παρέμβαση", εύχομαι να μην ενοχλήθηκες που πήρα το ελεύθερο να "μαϊντανιάσω" μαζί σου.
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θα Σας απαντησω πολυ ευχαριστως αλλα πρώτα θα ήθελα να γνωρίζω αν τα 2 προηγούμενα χιουμορειρωνικα ποστ Σας τα σβήσετε Εσείς ή η διαχείριση.
    Η απάντησή μου είναι άμεσα εξαρτημένη από εκείνα.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Τα έσβησε η διαχείριση.
    Δεν πρόλαβα να τα σβήσω εγώ.
    Αλλά αν από αυτό εξαρτάται η απάντηση σου δεν θα την ήθελα. Γι αυτό και αποσύρω την ερώτηση μου.
    Συγνώμη αν άθελα μου ενόχλησα δεν ήταν στις προθέσεις μου.
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    To θέμα είναι να μην αυτομαστιγώνονται μεταφορικώς - κατά βάση- μετά από ένα σέσσιον, σχέση ή επιλογή υ  
    Παρά το πλατύ χαμόγελο, η απάντηση μου είναι πάρα πολύ σοβαρή, αλήθεια!
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ναι. Φυσικά δεν είναι κάτι που απολαμβάνω επαναλαμβανομενα, αλλά πάντα δοκιμάζω τα εργαλεία μου σε έναν βαθμό.
    Ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι φτιάχνω τα δικά μου φλόγκερ, λογικό δεν είναι; τουλάχιστον με την δική μου λογική.
    Δεν μου επιτρέπει η φιλοσοφία μου και η συνείδηση μου να πειραματιστω κατευθείαν πάνω σε κάποιον άλλο.
    Γιατί εγώ έχω την ευθύνη του και επιθυμώ να προστατευσω την σωματική του ακεραιότητα (ναι, μπορεί να τον κάνω μωβ με τα φλόγκερ μου αλλά ξέρω την αίσθηση που αφήνει το καθένα, τον πόνο, τα σημάδια, πως να τα χειριστω κοκ).
     
  9. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Σοβαρη, υπευθυνη και μετρημενη. Σαν σλογκας υποψηφιας βουλευτου
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σλογκας; τς τς τς...

    Κάτσε, κάτσε... Να το κάνω καλύτερο.
    Θα σας υποταξουμε, θα σας βασανισουμε, θα σας μαστιγωσουμε...
     
  11. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Easy

     
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Έλα, αφού ξέρεις ότι προτιμώ τις λευκές...