Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αυτοτιμωρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος sssppgr, στις 18 Δεκεμβρίου 2014.

  1. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Που τα βρίσκεις αυτά τα σπάνια !!! Κάτι σαν μαύρη τρούφα Τοσκάνης   Πάντως, παρότι η συγκεκριμένη πρακτική δεν μου είναι αρεστή, ξέρω στην πραγματικότητα (ούσα πρεσβυτέρα στο χώρο) πολλά άτομα που στην κυριολεξία κάνουν χαρά μόνα τους. Παρατηρώντας προσεκτικά τα προφίλ και εδώ στο φόρουμ εντοπίζεις άτομα που επιλέγουν να μας δείξουν τις ό,ποιες τεχνικές ή/και αντοχές τους σε πάμπολλες φωτογραφίες, ενώ αντίθετα ακόμα κι αν έχουν συμπαίκτη δεν δείχνουν να το απολαμβάνουν εξίσου. Δεν είναι ματαιοδοξία. Γουστάρουν αυτό που κάνουν στον εαυτό τους.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μάλλον έχω χάσει κάτι σε όλο αυτό. άλλο πράγμα κατάλαβα αρχικά ως αυτοτιμωρία. ενώ εδώ, κατά πως περιγράφονται οι selfers, περισσότερο με αυνανισμός μοιάζει παρά με αυτοτιμωρία.