Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφέντρες στην Αθήνα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος kp260, στις 12 Απριλίου 2005.

  1. kp260

    kp260 New Member

    Ειχα ξεκινησει ενα Thread με το τιτλο που βλεπεται αλλα ο δαιμων των forum το σβησε  

    Aυτο που ελεγα λοιπον σε γενικες γραμμες, οτι αυτό το forum ειναι ενα πολύ καλός "χώρος" για να ανταλλαξουμε απόψεις, γνώμες και επαφές για αφεςντρες στην Αθήνα αλλα και στην υπoλοιπη Ελλάδα (καλα, εδώ δεν υπάρχουν καλα καλα στην Αθηνα, συζητάμε και για υπόλοιπη Ελλαδα?  

    Είχα αναφέρει την Τίνα και ελαβα 2 emails που με ρωτούσαν για αυτήν. Χαρά μου να απαντήσω. Μπορει καποιος αλλος να έχει να συστήσει καποια αλλη...

    Ας αλληλοβοηθηθούμε λοιπόν!
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    O skopos den einai ta members na stelnoun emails gia na ma8enoun plhrofories alla na rwtane edw. Me auton ton tropo exoune thn dunatothta oloi kai oles na ma8oun kapoia pragmata kai na epwfelh8oun giabazontas ta posts. Epishs mhn xrhsimopoihte ellhnikous xaraktires stous titlous giati akoma den upostirizontai kai den diabazonte. Sta posts omws mporeite na xrhsimopoieite ellhnikous xaraktires.
     
  3. kp260

    kp260 New Member

    Poli sosta to etheses..skopos den einai na antallazoume prosopika emails alla oti ehoume na poume na to leme edo, sto forum. Den thelo na prakiniso na antallazoume prosopika email, alla anefera oti mou stalthisan 2 email pou me rotousan gia tin ??? thelontas na deixo oti iparhei endiaferon... Se mellontiko mou post tha anafero gia tin ????, tora den prolavaino
     
  4. kp260

    kp260 New Member

    Λοιπόν, η ??? ειναι μια επαγγελματιας αφέντρα στην Αθηνα. Ε΄χω δει αγγελια της στην εφημεριδα...αλλα δεν εχω τηλεφωνησει σε καμια από τις σχετικες αγγελιες γιατι απο οσο υποψιαζομαι και εχω ακουσει υπάρχει πολύ "μουφα". Θα με ρωτήσετε πως τότε έμαθες για αυτήν.. Πριν 2-3 χρόνια είδα ενα link στο www.maxfisch.com για το sites της (Δυστηχώε το sites δεν ελιτουργεί πια. Και λέω: Επιτέλους κάτι αρχιζει να κινείται! Μου δειξε, εγω προσωπικα έτσι το ειδα, οτι ασχολειται με αυτη την υπόθεση και δεν ειναι αλλή μια που πηγε και αγόρασε ενα ψευτομαστίγιο για να συμπεριλαβει και το "αυταρχικο" στο προγραμμα της γιατι ειναι trendy και αυξάνει τη πελατεία της. Δεν λέω, και η ??? τη δουλειά της κάνει και λεφτά παιρνει και σαν πελα΄τη σε βλέπει.

    Τέλος πάντων, ο χώρος της βρίσκεται επι τη Καλιρόης, κοντά στο σταθμό Φιξ.

    Είναι ξανθιά, νέα, ωραίο σώμα, εχει attitude και ξέρει τη δουλειά της....και τη γουστάρει! Εχει ποικιλία από toys και μαστίγια και διαφορα αλλα accessories.

    Στην αρχή μιλατε λιγο - και για να σπάσει ο παγος της πρωτης φοράς και για να συζητήσετε τι πάνω κάτω θελεις/δεν θελεις.

    Κατα καιρούς εχουν ειπωθει διαφορα για την ??? οσο αναφορά τη διαρκεια των προγραμμάτων και της τιμής. Αλλά διαφωνούν αλλους δεν τους νοιαζει.

    Προσωπικά πιστεύω οτι οτι ας κανει οτι θελει να κανει ο καθενας. Δεν με χαλαει να δωσω 100-120 ευρο στην ???? αλλα μπορει να με χαλαει να δώσω 100-120 ευρο για να πεταξω 5 γαρύφαλλα σε μια μπουζουκερι. Οτι θελει και οπως τη βρισκει κανεις.

    Συνήθως το πρόγραμμα διαρκει πάνω από 30-35 λεπτά. Αυτό και εμενα με χαλαει... Επίσης, μετά απο καποιες φορες που εχω παέι, το προγραμμα ειναι πανω κατω το ιδιο...προβλέψιμο χωρίς καποια εναλλαγη.

    Γι αυτό και έγραψα προ ημερών σε αυτό το forum μπας και δικυωθούμε ολη καλύτερα και ανταλλαξουμε επαφές και γνώμες.

    Aυτα, ελπίζω να σας κάλυψα...αν οχι απλά ρωτήστε οτι θελετε..
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    H idea ths eppaggelmatias Afentras h Afenth kata thn gnwmh moy einai geloia. Arage dinoun kai 12 atokes ? Epishs an pesei sthn antilipsh mou h lavw kapoia emails pws members vriskonte edw me skopo na bgaloun xrhmata 8a diagrafoun monima apo to Forum kai ta Galleries. H dhmiourgeia tou Forum kai h prospa8eia pou kanei to proswpiko mas parexete se olous free kai den 8a epitrepsoume fainomena kerdoskopias.
     
  6. kp260

    kp260 New Member

    Ωραία, εσυ βρισκεις γελοια την ιδεα, καποιος αλλος με ενδιαφερον, καποιος αλλος ειναι αδιάφορος επι του θεματος... ε, και?
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Tipota o ka8enas opws thn vriskei.Apla einai fake kata thn gnwmh mou . Pantws egw gnwrizw arketes Afentres sthn Athina. Kai genika exw paratirisei pws o ari8mos twn atomwn poy shmera asxolounte me Bdsm sthn Ellada, oloena kai ay3anete, thimame prin 5 xronia oxi mono o ari8mos twn atomwn itane polly periorismenos alla oi koinh gnwmh evlepe olh aythn thn fash me tromero pouritanismo, se shmeio pou mexri kai kraksimo epefte. Ola auta exoun allaksei pleon. Vevea se sxesh me ta eyrwpaika standards eimaste polly pisw. Sthn Germania kai sthn Ollandia na fantasteis uparxoyn eidika diamorfwmena Dungeons (pws exoume emeis edw ta XXX hotels poy paei kapios me thn kopela tou epeidh den exei xwro ktl) kai einai sthn dia8esh olwn twn endiaferomenwn.
     
  8. kp260

    kp260 New Member

    ΟΚ...
    Απλα, είμαι της γνώμης "οπως τη βρίσκει κανείς"
    Αν πχ καποιος τη βρίσκει να πασαλειβετε με φράουλες και σαντιγι με γεια του με χαρά του. Αν θελει να πηγαινει σε επαγγελματιες αφεντρεσ επίσης.
    Σιγουρα υπάρχει και το fake της υπόθεσης οπως λες. Και μενα μου φαινεται fake να πηγαίνω σε καποιο μπουρδέλο αλλα αλλους δεν τους ενοχλει ή ακομα το γουστάρουν τα πηγαινουν.

    Σαφώς και εχουν αλλάξει τα πράγματα εδω στην Ελλάδα και ασχολείται ο κόσμος με αυτό...ή εκδηλώνεται περισσότερο και πιο ελεύθερα γύρω από αυτό το θεμα ...αν και δυστυχώς δεν θα γίνουμε ποτέ Ολλάνδία ή Γερμανία.

    Και γω εχω εμπειριες από Αγγλία και ειναι πολύ μπροστά και αυτόι...
    Τι να πεις...σιγα σιγα κατι θα γινει και εδω...


    Βρε συνονοματε εφόσον γνωρίζεις κάποιες αφεντρες στην Αθήνα γιατί δεν μας ρίχνεις τα φώτα σου μεσα απο αυτό το thread?
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Molis er8w se epafh mazi tous 8a riksw fws. Auto to thread einai ligo ektos 8ematos afou den einai slave personals kai kanonika 8a eprepe na einai sto general Bdsm Discussion (afoy antallagh apopsewn ginete) alla as to afisw edw. Mia kalh idea pantws gia osous psaxnoun kati einai na dhmiourghsoun ena personal photo album to opio 8a leitourgisei 8etika gia thn proswpikotita sas kai 8a proselkisei to endiaferon twn atomwn pou zitane auto to opio psaxnete. Pantws molis parw thn sygkata8esh twn Kyriwn 8a sas dwsw plhrofories h egw h oi Idies oi Kyries
     
  10. kp260

    kp260 New Member

  11. kinky_slave

    kinky_slave New Member

    Λοιπόν καταρχήν καλωσορίζω την παρέα σας.
    Ήθελα να προσθέσω και εγώ κάτι στην ενδιαφέρουσα συζήτηση.
    Πρώτα από όλα εχω αρκετές εμπειρίες στο χώρο και από ότι διάβασα στο thread αναφέρθηκε η ???. Ναι στην ??? έχω παει και εγώ και λίγο πολυ συμφωνώ με τα όσα γράφτηκαν από τον φίλο μας. Όμορφη, επαγγελματίας και γενικά εγώ έμεινα ευχαριστημένος. Ότι αναφέρει ο φίλος μας αληθεύει πάντως. Προσωπικά δεν συνέχισα να πηγαίνω επειδή εκείνο το χρονικό διάστημα προέκυψε κάτι άλλο. Είχα γνωρίσει και άλλες αφέντρες αλλά μου φαινεται ότι πλέον έχουν σταματήσει.
    Φιλικά
     
  12. jael

    jael Regular Member

    Συμφωνώ με τον Konstantinos επί του θέματος των PRO του BDSM. Αλλά και για απλό sex που είναι και λιγότερο εγκεφαλικό ως concept ποτέ δεν θα το σύγκρινα με τον έρωτα που είναι εμπλουτισμένος με το συναίσθημα της αγάπης και ο οποίος λαμβάνει χώρα μεταξύ δύο ερωτευμένων. Φυσικά και έχω δώσει στο παρελθόν αρκετά χρήματα σε Pro Dominas και φυσικά χωρίς να λάβω αυτό που νόμιζα... έτσι κρίνω και βάσει εμπειρίας και όχι μόνο θεωρητικά το συγκεκριμένο ζήτημα...

    Πολύ καλή η πρωτοβουλία για το Forum! Μπράβο παιδιά, είναι κάτι που έλειπε...