Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αφέντρες στην Αθήνα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος kp260, στις 12 Απριλίου 2005.

  1. msub4fem

    msub4fem New Member

    πραγματικα μια pro Αφεντρα δινη και περνη την ευχαριστιση? η απλος το κανη για εισοδημα?
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Ρητορική η ερώτηση, έτσι;
    Γιατί, αν ρωτάς στα σοβαρά...............  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Afentres stin Athina

    σκεψου οτι εισαι ζιγκολο και σου ερχεται μια πελάτισσα που ειναι super Model....


    τωρα σκεψου οτι η επομενη πελατισσα εινα μια 70χρονη ζαρωμενη ....
     
  4. bodyart999

    bodyart999 New Member

    τιποτα καινουργιο ρε παιδια
     
  5. manossm

    manossm New Member

    Στην Αθηνα αυτη την στιγμη υπαρχουν 2-3 επαγγελματιες αφεντρες οι οποιες χρεωνουν απο 150 ευρω την ωρα αλλα ικανοποιουν τα δικα σου γουστα και οχι τα δικα της οπως στις μη επαγγελματιες.Εγω προσωπικα εχω δοκιμασει τα 2 στουντιο που υπαρχουν αυτη την στιγμη αλλα προτιθεμαι να δοκιμασω και μη επαγγελματια παντα προσεκτικα και με καθε επιφυλαξη.
     
  6. αγαπητε μου σχετικα με την pro afentra-τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια? απο την στιγμη που πεφτει στην μεση το μπικικινι διασκεδαζεις στην σκεψη του ζεστου χρηματος και μονο. It is a hard job but somebody has to do it
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Afentres stin Athina

    πιο πιθανό είναι να αναζητήσει ζιγκολό μία γριά παρά ένα μοντέλο ...