Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Μάλιστα. Το δέχομαι αν και το εργάκι αποτελεί ταινία bdsm όπως έχω διαβάσει. Έτσι έγραψαν, ας έγραφαν κίνκυ.
    Ιδού τώρα η (αναλυτικότατη) θέση μου.

    Αφού αυτός την βάζει να επαναλάβει κάτι στο βιντεάκι χωρίς να την γαμάει, σημαίνει ότι αντλεί μόνο εγκεφαλική ευχαρίστηση.
    Δεν ξέρω αν συνδέεται και το σώμα του σε όλο αυτό. Ας κάνουν ότι θέλουν. Έχω μια ένσταση.
    Συμφωνώ με το να κάνει ότι θέλει ή θέλουν αλλά την γάμησε ή όχι; αν δεν την γάμησε δεν το δέχομαι ως άνδρας
    κι ως πλήρη ευχαρίστηση, αν την γάμησε όμως και το χάρηκαν (αλήθεια...την γάμησε με εντολή ή γούσταρε η άλλη; )
    τότε δέχομαι και αρκετά από τα υπόλοιπα που μπορεί να έκαναν.
    Επίσης...δεν δέχομαι ότι ενδέχεται να πέφτει στα μάτια της (ούτε καν δηλαδή) ως ότι την έβαλε να κάνει κάτι απλό (ή όχι)
    κατόπιν συμφωνίας. Κι αυτή να τον έβαλε, πάλι διαφωνώ. Με ξενερώνει η συμφωνία αλλά κι η ώθηση στην επανάληψη.
    Μου βγάζει αδυναμία αρσενικού. Απαιτώ να το πάρει αυτός με το να το πραγματοποιήσει αυτή. Να την οδηγήσει εκεί.
    Θεωρώ αστείο να κάνω συμφωνίες με το να ζητώ χάρες στο γαμήσι ή σε προσωπικές στιγμές.
    Δεν θεωρώ αστείους όσους το κάνουν. Μιλάω μόνο για μένα δηλαδή.
    Δεν το έχω κάνει ποτέ και μάλιστα στην σκέψη ότι ζητώ, αισθάνομαι τελείως μαλάκας.
    Παίζει να μην καυλώσω καν. Λάβετε σοβαρά υπόψη ότι ίσως αυτό με βγάλει τελείως έξω από το bdsm αν κι ακόμα είμαι στο χωλ
    ούτε καν στο σαλόνι. Προτιμώ να οδηγήσω την άλλη στο να θέλει να την γαμήσω ή να την σφαλιαρίσω κτλ.
    Αν το ζητήσω, ακυρώνω την φύση μου. Εν ολίγοις, δεν δέχομαι να συμφωνώ από πριν τι θα κάνω με την άλλη
    αλλά μπορώ να δεχθώ χονδρικά τι...δεν...θέλει. Τι λες; δεν είναι καλύτερα έτσι; αυτό εξάλλου γίνεται ως γνωστόν
    χωρίς καν να το συζητήσεις. Ξεκινάς και βλέπεις όπως κι αυτή.
    Λαμβάνοντας τα ναι και τα όχι κατά τρόπο ξεκάθαρο μελετώντας πόσο αλήθεια ή νάζι κάνει μια γυναίκα και προχωράς.

    Δεν έχει λογική; δεν μπορεί να γίνει όμορφα κι ωραία; πιστεύω ναι. Αν απαντήσεις, θα το δω αργότερα. Τα λέμε.

     
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εδά το καλοκαίρι (καλό μήνα) να προτιμάς τις ζουμερές φρέσκιες ντομάτες.
    Κι αν σου πετύχει, δώκε και σε μένα για την πολύτιμη συμβουλή που πρόσφερα  
     
  3. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Βαριέμαι να σου κάνω ανάλυση του τι θες και τι γυρεύεις με (σίγουρα) μικρή απόκλιση λάθους.
    Μετά θα λέτε πάλι ότι σας γνωρίζω... 
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2021
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Μίσησέ με δεν πειράζει
    μου φτάνει που θα ξέρω
    πως νιώθεις και για μένα κάτι
    Μίσησέ με δεν με νοιάζει
    εγώ θα καταφέρω
    το μίσος σου να κάνω αγάπη
    Μίσησέ με...

     
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όσον αφορά το σεξ, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, το τι σου αρέσει το ξέρεις εσύ και αυτή που είναι μαζί σου, αν της αρέσει θα ξαναείναι, αν όχι όχι και αντιστρόφως.

    Το BDSM έχει και ένα "S/m" μέσα του και στο S/m καλό είναι οι εκπλήξεις να αποφεύγονται γιατί συνήθως είναι δυσάρεστες. Αυτό το θέμα είναι λυμμένο σε όσους έχουν M/D/s συσχετισμούς και σε απλό T/b λύνεται διά της διαπραγματεύσεως και όχι διά της -συνήθως δυσάρεστης- εκπλήξεως.
     
  6. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Πες τα Ariochόστομε!  
    Και θα σου πατήσω και like.
     
  7. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Δεν πάει έτσι. Πρέπει να ξέρω τι καπνό φουμάρει η άλλη. Αν δεν είναι στρέιτ στο σεξ αλλά οτιδήποτε άλλο δεν δέχομαι, δεν θα τα βρούμε.
    Αυτά οφείλουν να δηλώνονται. Είναι βασικά. Και βέβαια άλλο είναι δηλώνουμε τι θα κάνουμε βήμα-βήμα σαν κουκλοθέατρο.
    Επιμένω με όχι σε αυτό. Δεν υπάρχει δηλαδή κολοκυθόπιτα αν με εννοείς.
    Επιπλέον θα πρέπει να με πείσει ότι θέλει εμένα για εκτόνωση κι όχι την εκτόνωση μέσου εμού. Αλλιώς πούλο.
    Εγώ ξεπέτες δεν κάνω και όταν χύνω δεν πάει στράφι ούτε σταγόνα.
    Εν ολίγοις η οποιαδήποτε bdsm-ίτσα θα απαρνηθεί την συμφωνία μπιρι-μπιρι μαλακίες για τι θα κάνουμε, κρατώντας την συναίνεση.
    Αν της αρέσει. Δύο κόσμοι συναντιούνται. Δεν θα νιώθει κανείς εντός έδρας.
    Όσον αφορά τις δυσάρεστες εκπλήξεις ισχύει το ίδιο. Τι εννοείς δυσάρεστες εκπλήξεις; να προσπαθήσει να κάνει κάτι πάνω στο θέμα
    χωρίς να το έχει ξεκαθαρίσει; οφείλει να ξεκαθαρίσει σκοπούς, όχι να γίνει διαπραγμάτευση.
    Δεν διαπραγματεύομαι τίποτα με την έννοια ότι δεν λέω τι θα κάνω βήμα βήμα. Αυτά για'μένα είναι τελείως άκυρα.
    Εφόσον δηλώνω στρέιτ θα πρέπει η οποιαδήποτε βρω κι αν τύχει, να είναι στρέιτ οπότε κάνουμε ότι κάνουν οι στρέιτ κι αν κάτι δεν της αρέσει
    ή δεν μου αρέσει δεν θα γίνει. Επί τόπου, όχι κατόπιν συμφωνίας.
    Θα τα βρούμε λογικά και στο ξύλο, πόνο, μαπίδια, αρκεί να ταιριάζουμε.
    Δηλαδή αν η άλλη είναι μαζόχα και θέλει να την σαπίσω, δεν το πολυγουστάρω.
    Ούτε αν είναι σαδιστρόνι θα κάτσω να με τρυγάει, μπορεί να της φύγει κάνα τσαούλι στον αέρα.
    Γι'αυτό θέλει ταίριασμα, όχι ρομποτοποίηση.
    Συνοπτικά να σημειώσω ότι δεν απαντάτε σε όσα ρωτάω για να βγάλω άκρη (γενικά μιλάω) αλλά επιλεκτικά κι αποσπασματικά
    οπότε εσείς θα διατηρείτε αυτό το δικαίωμα κι εγώ δεν θα καταλάβω ποτέ καλά. Όπως αγαπάτε.
    Βαριέμαι να κάθομαι να σας αναλύω πολλά γιατί είμαι να γράφω λίγα και κάθομαι και γράφω πολλά κι αναλυτικά κι απλούστατα
    για να καταλάβετε αλλά πάλι δεν βγαίνει άκρη. Θα αρχίσω να γράφω λίγα και "καλά" κι ότι γίνει.
    Καλή διάθεση χρειάζεται.

     
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2021
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Premium Member Contributor

    λυμένο.....με ένα "μ"
     
  9. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Σήμερα ξημερώματα ήπια ένα εσπρεσάκι στο πόδι και ήταν μία γλυκιά παντρεμένη γειτόνισσα εκεί δίπλα.
    Που και που την συναντώ αναλόγως τι ώρα δουλεύει. Ε ρε αναμνήσεις!
    Την έχω γαμήσει παλαιότερα επειδή ο άνδρας της έχει αποτύχει σε όλα αλλά και οκ να ήταν πως να αντισταθώ στο μουνί;
    Μωρέ καλά να περνάω και στον πούτσο μου.
    Ενοχλεί η αλήθεια; δε βλέπω τον λόγο να μην με αγκαλιάσετε και να με συμβουλέψετε χάνοντας τον χρόνο σας.
    Είναι ωραία γυναίκα ρε παιδιά ενώ αυτός άσχημος καραφλός χονδρομαλάκας με σάπιο καυλί και όλη μέρα μιλάει στα ροζ τηλέφωνα
    με τραβεστί. Έτσι έλεγε αυτή δηλαδή, εγώ μόνο το άσχημος καραφλός χονδρομαλάκας βλέπω ξεκάθαρα
    άντε και τον ιδρώτα στο πεπονοειδές κεφάλι του. Δεν έχω λόγο να τον κατηγορώ, γαμούσα την γυναίκα του
    κι άδειαζα το ψυγείο του.
    Όποτε τον βλέπω τον χαιρετώ όμως γιατί τον λυπάμαι όπως είναι και μάλιστα μου θυμίζει γαλοπούλα γεμιστή.
    Δεν θα ξεχάσω ποτέ ένα βράδυ που πήδαγα την άλλη και πάνω στην καύλα, μου ήρθε μια ανωμαλία.
    Έχω πολλές ανωμαλίες σύμφωνα με τα πρότυπα τις κοινωνίας.
    Πήγα κι έχυσα μέσα στο υγρό κρεμοσάπουνο και γελούσαμε μαζί σκεπτόμενοι ότι θα πάει ο χάλιας να πλυθεί κάποια στιγμή.
    Τι να κάνω με τις ανωμαλίες μου; πιστεύω ότι φταίει η παιδική μου ηλικία.
    Στο σπίτι με πίεζαν να είμαι πάντα ο καλύτερος και να παίρνω τις πρώτες θέσεις με ανταγωνισμό κι όχι με βοήθεια, βύσμα ή ρουφιανιά.
    Αυτό το ανταγωνιστιλίκι που μου δημιούργησαν φαίνεται με οδήγησε να απλώνω τα ξεράδια μου σε άλλες γυναίκες.
    Είμαι πλέον ανεξέλεγκτος. Νιώθω καλύτερα που σας αποκαλύπτω τα μυστικά μου.
    Τα λέω κι έξω όπου βρω αλλά κι εδώ έχει την καύλα του, είναι κι αυτό ανωμαλία;

     
     
    Last edited by a moderator: 2 Ιουνίου 2021
  10. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    το ομολογώ, διάβασα μόνο τις 2 πρώτες σελίδες και εγκατέλειψα το νήμα... ούτε νέος, ούτε bdsm...
     
  11. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Ανεπαίσθητος λεκτικός σαδισμός. Μπορείς και καλύτερα.

     
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αν δεν σας ενοχλώ εδώ στην γωνίτσα μου, συνηθίζω τις παντρεμένες όπως έχετε καταλάβει.
    Δεν έχω προσβάλλει και καμία ή κανέναν όπως βλέπετε κι ας σας φαίνομαι περίεργος.
    Θυμάμαι τις πικάντικές στιγμές. Μιλάμε για ωραία γυναίκα με τα σέα της
    και τα μέα της. Τα τορνευτά βυζιά της γύρευαν μαπίδια, ασχέτως αν ώρες ώρες μυριζε ελαφρώς κωλίλα
    από το ξεκώλιασμα με butt plug. Υπάρχει ειδική συνταγή με βάση το σκόρδο (και μετά αφρόλουτρο) που απολυμαίνει εξαιρετικά
    για να μπορώ να βυθίζω την υπέροχη γλώσσα μου σαν καρφί προς χαλάρωση και ηδονή. Είμαι πολυεργαλείο.
    Επίπεδος κώλος αλλά χωρούσε τα πάντα. Γύρευε ξεφτιλίκια.
    Μια μέρα είχα σφηνώσει γλυκά ένα κουτάκι μπύρας με το άνοιγμα προς τα έξω και αφού την έβαλα να γυρίζει γρήγορα
    στα γόνατα με μια ταινία αμπαλάζ (θέλει προσοχή αυτό και ρέγουλα) γύρω γύρω στο σαλόνι κι όσο την χτυπούσα (το απολάμβανε)
    κουνούσε τον κώλο της αρμονικά και γρήγορα. Και ξαφνικά...ανοιξα την μπύρα κι εγινε το χαλί χέσε μέσα.
    Της φώναξα κοίτα τι εκανες μωρή πουτάνα και αμέσως άρχισε να καθαρίζει το χαλί με την γλώσσα της, δεν της το ζήτησα καν αυτό.
    Ξαπλωσα στον καναπέ, πήρα ενα βιβλίο του Φρόιντ και άρχισα να το διαβάζω τραγουδώντας.
    Εκτιμώ τον Φρόιντ γιατι σπατάλησε όλη του την ζωή με ομολογουμένως σοβαρά συμπεράσματα για να καταλήξει
    ότι δεν κατάλαβε τι θέλουν οι γυναίκες. Γι'αυτό τον κοροιδεύω με αυτόν τον τρόπο, είναι ανωμαλία αυτό;
    στον πούτσο μου τι λέει η κοινωνία.
    Παρατήρησα ότι η άλλη αυνανιζόταν με ένα χερούλι πόρτας, που στο διάολο το βρήκε αυτό;
    δεν ήξερα τι να κάνω και λέω κάτσε να την γαμήσω να τελειώνουμε. Γι'αυτό ήρθα εδώ, δεν μπορώ να συντονιστώ εύκολα
    οπότε θα μάθω πέντε πράγματα και θα κάνετε και μια καλή πράξη.
    Όταν άδειασα το πουτσόγαλο στα γλυκά ροζ ρουθουνάκια της και έτρεχαν μέχρι το στόμα της, ένιωθα ότι ζωγραφίζω το μέλλον.
    Ζηλευτή γλώσσα στην πίπα το πατσαβούρι. Σαγρέ θα έλεγα με έντονη αίσθηση. Σκύλα σπερμοκαταπιόλα.
    Μάζεψα όσα χύσια μπόρεσα με ένα σκληρό κομμάτι χαρτόνι από ενα κουτί με γόβες και το έβαλα στην κατάψυξη.
    Έπειτα της φόρεσα μια βρεγμένη (αλλά καθαρή) σφουγγαρίστρα στο κεφάλι και την έστειλα να φτιάξει μια καρμπονάρα
    οπου στην μερίδα του άνδρα της, σώριασα το κρύο σπέρμα.
    Κάτι σαν κερασάκι. Κάναμε λίγα τσιγάρα και αφού χαιρετηθήκαμε, πήρα τον δρόμο του γυρισμού.
    Μπορεί και να μην αστειεύομαι...

     
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2021