Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαδίζοντας σε νέους δρόμους

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Rotoras, στις 20 Μαϊου 2021.

  1. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αν το NewKatrin δεν είναι τυχαίο και δηλώνει εσένα ως καινούργια...

    τι σε οδήγησε στο νικ NewKatrin; τι πιστεύεις ότι σε αναγέννησε και πως ήταν ο παλιός εαυτός σου;

    (συνεχίζω μπροστά χωρίς να απαντήσω στους προηγούμενους, προσποιούμενος τον επιλεκτικό)
     
  2. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Eργάζομαι μαζί με τον σύζυγο της κυρίας που έχω αναφέρει. Αυτή με φρόντισε. Παραμένω πιστός στην υποχρέωσή μου προς αυτήν στο να μην μάθει τίποτα αυτός. Μου εκμυστηρεύεται τα μυστικά και τα πάθη του τα οποία δεν μεταφέρω σε αυτήν. Είμαι αληθινός φίλος του. Έγινα φίλος του.
    Τον συμβουλεύω να κάνει ότι νομίζει όταν αναφέρει σκέψη χωρισμού. Σε κάποιες κοινές συναντήσεις σπιίτι τους με φίλους, ανυπομονώ πότε θα μείνει λίγο μόνη για να δαγκωσω τις ρώγες της σε πολύ σβέλτο και λυσσαλέο γαμήσι λίγων λεπτών χωρίς εκσπερμάτωση.
    Ομοίως το ζητά με συνθηματική κίνηση που με καυλώνει πολύ. Υπογραμμίζω την θέση μου και την θέση της.
    Το όχι της σαφώς κι αναγνωρίζεται σε τέτοιες φάσεις, θα έλεγα όταν υπάρχει αρκετός κόσμος, κάτι όμως που με εξιτάρει αφάνταστα.
    Προ μηνός την φίλησα δαγκώνοντας τα χείλη της μπροστά σε κόσμο αλλά παίζαμε κάποιο παιχνίδι με φίλους και δεν φάνηκε.
    Πλημμύρισε ορμόνες το σπίτι. Το ίδιο βράδυ με κάλεσε και πήγα πίσω. Εκείνος κοιμόταν και την πήρα στο αμάξι της κάπου μακριά όπου και την χαστούκιζα όπως μου ζητήθηκε. Κάποιες φορές το κάνω κι από μόνος μου, ιδιαίτερα όταν είναι άτακτη. Είναι σπασαρχίδω ώρες ώρες.
    Ρισκάρω τα πάντα, ο κίνδυνος με ολοκληρώνει. Τις Κυριακές απλώνω τα ξεράδια μου σε άλλες κυρίες.

    Δεν αρκούμαι σε ότι τους βγάζω, θέλω κάποια περισσότερα.
     
  3. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Θα σου απαντησω σε αυτο το ερωτημα. Οταν γραφτηκα παλιοτερα σε αλλα σαιτ, ολα τα ονοματα που μου ερχονταν στο μυαλο ηταν "κατειλημμενα". Οποτε σκεφτηκα κατι απλο με το ονομα μου. Και παλι ολα ηταν κατειλημμενα και ειχα μονο περιθωρια με kat4566788854. Μονο το new ηταν ηταν ελευθερο. Μια και εμεινε, το σεργιανισα το ιδιο και στα υπολοιπα σαιτ με προοπτικη καποια στιγμη να αλλαξω. Καθως και εδω. Εχω υπαρξει κι εγω νεα. Παλιοτερα
     
  4. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Δε νοιωθω οτι με αλλαξε σε τιποτε. Μια και νομιζω ημουν ηδη αλλαγμενη
     
  5. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Βλέποντας δύο απανωτά ποστ, υποθέτω ότι αγχώθηκες η ίσως απλώς να μην είχες ολοκλήρωσει. Με συγχωρείς αν τυχόν σε άγχωσα.
    Δεν είχα τέτοια διάθεση.
    Όταν λες ότι ήσουν ήδη αλλαγμένη (και χωρίς να ρωτώ αναλυτικότερα) καταλαβαίνεις ότι δεν γίνεται να γεννήθηκες αλλαγμένη αλλά άλλαξες.
    Δηλαδη κάτι σε οδήγησε στην αλλαγή είτε γεννήθηκες όπως ακριβώς νιώθεις. Τι πιστεύεις εσύ απο τα δύο; δεν ζητώ εξήγηση, απλώς τι πιστεύεις.
    Σε ευχαριστώ που με βοηθάς να λύσω κάποιες απορίες μου.
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Δεν αγχωθηκα. Απλα βαρεθηκα να κανω επεξεργασια στο προηγουμενο σχολιο. Και, δεν καταλαβαινω τι εννοεις "αλλαξα". Εγω δεν αλλαξα σε κατι. Παντα οπως ειμαι τωρα ημουν, οσο θυμαμαι τον εαυτο μου. Εξυπνη, γλυκεια, καλη, τρυφερη, μεγαλοψυχη, δικαιη κλπ κλπ.( Ισως εννοεις οτι μεγαλωνοντας επαψα να αγομαι απο στερεοτυπα και κοινωνικες αγκυλωσεις? Αλλα κι αυτο παντα το προσπαθουσα. Να ειμαι σκεπτομενο ατομο δηλαδη)
    Το "ηδη αλλαγμενη" εχει αυτην ακριβως την εννοια.
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    πολλαπλασιαστές…έχει γίνει πια ανέκδοτο το αυτοκινητάκι μου

    Να παιδι να μάλαμα! Άκου τώρα κάτι βίτσια, εμένα μου αρέσει να με περιορίζουν!  
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Kαλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους κι όλες μας.
    Συνεπώς αφού δεν αγχώθηκες, είναι γεγονός ότι δεν ολοκλήρωσες το νόημα, κοινώς δεν επεξεργάστηκες το ποστ, οκ το ίδιο λέμε με άλλα λόγια.
    Δεν πήγα να πω κάτι και σου εξηγώ άμεσα. Διάβασα το "Μια και νομίζω ήμουν ήδη αλλαγμένη" και ρώτησα όπως ρώτησα για να καταλάβω τι πιστεύεις.
    Δεν ζήτησα εξήγηση όπως σου είπα και δεν εννοώ τίποτα. Ψιλομπερδεύτηκα αλλά δέχομαι το ήδη αλλαγμένη όπως μου το δίνεις και τελειώνει εδώ το θέμα.
     
  9. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Διπλωματική κι έξυπνη απάντηση με κομψά κρατήματα.

    Ωραία, σε περιορίζω να περιγράψεις τι νιώθεις στο σεξ επιλέγοντας το φύλο που θες χωρίς όμως να περιγράψεις την πράξη.
    Σε περιορίζω να το κάνεις εδώ μπροστά και σε περιορίζω στο να το καταθέσεις με ολοκληρωμένο νόημα
    αλλά σε κάτω από 3 σειρές για να πιεστείς λίγο. Δεν ζητώ την συναίνεσή σου για κάτι τόσο εύκολο. Απλά σε περιορίζω.

    Κοιτώντας το άβατάρ σου, αφαιρώ τα σχοινιά και σκέφτομαι ότι έχεις την ίδια αρχική κίνηση σώματος, το ίδιο χαμόγελο
    και την ίδια απόλαυση στο δάγκωμα με αυτή εδώ.



    Τώρα σου βάζω πίσω τα σχοινιά. Μπορείς να αποδώσεις 100% φυσικά όλο αυτό από το σημείο Α ως λυτή μέχρι το σημείο Β ως δεμένη;
    η ερώτηση δεν έχει καμία παγίδα. Μου ήρθε έτσι και το είπα, μπορεί να διάλεγα κάτι άλλο.


    (συγνώμη για τη φλυαρία, είμαι νέο μέλος και ακόμα ψάχνω τα πατήματά μου)
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2021
  10. georgio

    georgio New Member

    Έξυπνη, γλυκεια, καλή, τρυφερή, μεγαλοψυχη, δίκαιη..... Σε ερωτεύτηκα @NewKatrin
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχει κτητικό σκλάβο που δεν της επιτρέπει να γκομενίζει  
     
  12. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Ωρες ειναι, να μου παρει το κινητο...