Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαθμός υποταγής..;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος kwstakis121314, στις 14 Δεκεμβρίου 2021.

  1. kwstakis121314

    kwstakis121314 New Member

    Καλησπέρα,

    ειναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τέτοιου είδους φόρουμ κι η αλήθεια είναι πως μου εχει δώσει κάποιες χρήσιμες πληροφορίες μέχρι στιγμής για την καλύτερη ανάλυση της σεξουαλικότητας μου! Παρά το νεαρό της ηλικίας μου γνωρίζω αρκετά για την σεξουαλικότητα μου ( θεωρώ τουλάχιστον ) ωστόσο υπάρχουν κάποια κομμάτια που χρειάζονται λίγη παραπάνω εξερεύνηση! Είμαι σε σχέση με μια κοπέλα που έχει normal sex προτιμήσεις την οποία μετά από αρκετή προσπάθεια, και με αντάλλαγμα καλό σεξ, εχω πείσει να δοκιμάσουμε κάποια πράγματα που αρέσουν περισσότερο σε εμένα ( πχ heels trampling, ballbusting, μαστίγωμα ) ωστοσο θεωρω πως αυτή η κατάσταση ελαφρώς με μπερδεύει διότι δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν μου αρέσει η υποταγή σε απεριόριστο χρονικό ορίζοντα, πραγμα το οποίο χρησιμοποιώ στις φαντασιώσεις μου, ή θέλω την υποταγή απλώς σε προκαταρκτικό επίπεδο κι αφου γίνει η δουλειά και ολοκληρώσω να ξεφουντωνει από μέσα μου! Δεν έχω τόσο μεγάλη εμπειρία ώστε να το κρίνω καθαρά καθώς είναι η πρώτη μεγάλη μου σχέση κ παράλληλα πρακτική εμπειρία με τα φετίχ μου! Υπάρχει καμία ιδέα ώστε να καταλάβω σε τι κατηγορία υποτακτικού ανήκω;
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Καλησπέρα. Το κατά παραγγελία χτύπημα μπάλας δε σε κάνει ούτε slave, ούτε Jerry West.
    Επειδή η γνώση είναι δύναμη, μπορείς να διαβάσεις κάποια πράγματα για τα status εδώ και για τον Jerry West εδώ
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    @kwstakis121314

    Θα το βρεις στη πορεία σου. Χωρίς άγχος και βιασύνη. Δοκίμασε και ξαναδοκίμασε. Κι έτσι και αλλιώς.

    Το υποτακτικόμετρο - ανεξάρτητα του τι λέγεται - δίνει λάθος μετρήσεις.
     
  4. nefelina

    nefelina sexy

    σιγά σιγά κατεβάνουμε όλο και πιο χαμηλά τα όρια μας